• reziser
    6.8k
    domacin je odgovoran za organizaciju utakmice, tesko da dinamo moze sto uciniti osim uputiti sluzbeni prigovor
  • reziser
    6.8k
    cijena karata za goste bi morala biti kao najmanja za domacina koliko znam?
  • deda
    32.6k
    Sad mi kolega Nikoništ s foruma kaže da su i domaći imali katastrofalan tretman. Da su prodavane karte za mjesta gdje su godišnjaci, veli da je sigurno 50 ljudi otišlo sa stadiona gledati tekmu u kafić jer im nisu omogućili da sjede na svojim mjestima sa godišnjim kartama.
  • 000
    946
    Ne razumijem, na stadionu je bilo duplo manje ljudi od kapaciteta i onda idu raditi takve pizdarije?!
  • 000
    946
    Da se nekome otvoriti Osijek i Zelina?
  • immerwieder
    1.4k
    sutra oko 10.30 navodno informacije o dugama za trnavu
  • BluePhone67
    3.9k
    bnsycc9memkwzpk4.jpg
    yrgfpmbs4rvrxcsu.jpg

    SN 30.10.2018

    *preuzmi sliku, uvecaj i citaj..
  • 000
    946
    Everton fans should get used to the name Ajdin Hasic. Because they are apparently one of a number of European clubs vying to sign the latest wonder-kid to emerge out of Croatia.

    Hasic is a 17-year-old winger who represents Dinamo Zagreb’s reserve team in the second tier of Croatian football. He is also a Bosnia and Herzegovina international at youth level. And he has just become one of the most in-demand youngsters anywhere on the continent.
  • Eduardo
    20.1k
    Usrećit će se u Evertonu :eyes:

    Sretno mu bilo gdje god da ode. On je još uvijek klinac.
  • 000
    946
    A iskreno me nije briga gdje ce, znam samo gdje ga ne bih volio vidjeti.
    Ali ako misli na svoje dobro, neka prouci Vlasicev poucak.
  • Eduardo
    20.1k
    Otkrij gdje ga ne želiš :razz: Hajduk, Zvezda, Partizan?
  • 000
    946
    Dva puta smijes pogadjati :cool:
  • Eduardo
    20.1k
    JBG nemam pojma :shade: ne znam koji su ti klubovi mrski :meh: ili imaš druge razloge :smile:
  • 000
    946
    Ili da budem tocniji, gdje ga ne zelim ponovo vidjeti, ako je i 5% onih pizdarija sa ugovorom istina. Sto dalje od Maksimira, mada decko vjerojatno nije nista kriv.
  • BluePhone67
    3.9k
    l0n8wqau12lbvs5f.jpg
    7b4j37fairo4hyfw.jpg
    j1n7rwdmtdc4k5o7.jpg

    SN 31.10.2018

    *preuzmi sliku, uvecaj i citaj
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.