• Robi T
    230
    Mail sa ulaznicama zna završiti u spamu.
  • deda
    28.1k
    Ljudi ulaznice su vam uvijek dostupne na profilu pod narudžbe.
  • Chinaski
    74
    Pozdrav, budući da neću stići sutra na futsal, poklanjam kartu da ne "propadne". Samo se javite u inbox.
  • morales
    128
    6500 pojedinacnih prodano
  • Rocky1986
    245
    Ima neko viška kartu za sutrašnji futsal?
  • superhik
    10.4k
    Otišao i Zapad gore 3
  • DrawTube
    3k
    Ode Zapad Gore 2

    Sjever dolje još nije rasprodan
  • plavi67
    920
    bando šta se čeka sa sjeverom?
  • SAS1987
    13.5k
    bando šta se čeka sa sjeverom?plavi67

    Sad je izašla objava da karte vrijede i za Zoo pa ce brzo otic sjever.
  • NitkoBitan
    12.3k
    bando šta se čeka sa sjeverom?plavi67

    Mnogi pobjegli na zapad cim su pojeftinile karte. Rade bi sjedili za 4 eura nego navijali za 3 :smile:
    Postat cemo kao Englezi, sprema nam se crna pogibija...
  • Juznjak
    3k

    A s obzirom na to da dolazi jako puno ljudi koji inače ne dolaze, mislim da je njima ipak draže sjest na zapad i gledat utakmicu nego gledat utakmicu sa sjevera. Bolje da je ovakva situacija nego da je za sjever nestalo karata i onda tamo dođe ekipa koja ni ne zna kako bi se trebalo ponašati na navijačkoj tribini. A i slike bolje ispadnu sa zapada :)
  • morales
    128
    ima li iko info koliko je pojedinacnih ulaznica prodano i ima li sanse da rasprodamo stadion
  • deda
    28.1k
    Otišao je i sektor 5 na sjeveru dolje. Ostaje samo šestica.

    Zadnja informacija iz kluba je bila o 6.500 prodanih ulaznica, a datira od prije 26 sati. Za pretpostaviti je da smo negdje na 8.000 prodanih ulaznica. Teško da će se sve rasprodati, ali vjerujem da bi mogli imati 15.000 ljudi na tekmi.
  • Hnlovac
    231
    Kupio ja jučer ulaznicu bez gledanja za z1 gore i vidio da je tek sjedalo 12 u pitanju ilitiga da sam odmah do ove zgradurine

    Ljudi koji su bili na sjedalima oko tornja A, kakav je pogled? Dal da kupim za z6 da se bar sjever vidi ako ide neka koreografija? Pitam jer sam bio na Istoku prije a sad na Zapadu dolje na manjim gdje je bilo mjesta, nikad na Zapadu gore zguran lijevo

    Hvala
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.