• Svi na Sjever
    2.2k
    Najlošije finale kupa što sam gledao bez ikakvog jala.

    Šibenikov lijevi bek ne može igrat u Ponikvama čini mi se imenom Kvesić,podrška i respekt Funcutima što su ostali svoji i rekli NE susjedovom primitivizmu.

    Čačiću bih zabranio da priča o nogometu,izgubiti od ovakvog Šibenika + Čop je doslovce čudo.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Čačke i da je dobio Šibenik, vjerojatno bi izgubio od Lokomotive pa bi ga onda smijenili. Mislim da se samo čekao pravi trenutak.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Bilo je jasno ko će osvojit kup još prije mjesec dana jer se Šibenik raspao. Zbog te predvidljivosti i nikad goreg finala i nije bio pun stadion koji prima samo 8000 gledatelja.

    Ja sam samo htio vidjeti kakav je ovaj Hajduk u kontekstu sljedeće sezone jer se puno priča o ovih Lekinih 7-8 utakmica bez poraza i primljenog gola. Ovo je bila praktički jedina natjecateljska utakmica Hajduka u zadnjih mjesec dana (doduše protiv drugoligaškog protivnika) i mogla se opipati kvaliteta ovog Hajduka. Pogledao sam prvo poluvrijeme i osim prvih 15 minuta kad su se igrači Šibenika prepali jer većina njih nikad nije igrala pred više od 1000 ljudi sve ostalo je bilo blaga i jalova inicijativa Hajduka. Puno više je Dinamo nekidan na Rujevici nadigrao Rijeku nego Hajduk Šibenika. Nadam se da će opijeni ovim nizom pobjeda ostaviti što više igrača u ekipi i da će i sljedeću sezonu napadati titulu sa Lučićem, Sigurom, Borevkovićem, Mlakarom, Kalikom i ostatkom družine.

    Usput, Livaja igra kriminalno već barem 2 mjeseca. Izvuče ga pokoji penal i neki majstorski potez zbog kojeg se zanemari 10 loših, manjak trke i 10 kg viška ali sve u svemu da Petković ovako padne u formi ne bi bio ni pozvan u reprezentaciju a Markan će vjerojatno startati na devetki u polufinalu Lige Nacija. I baš me zanima hoće li Dalić i sve glavešine doći na dinamovu proslavu protiv Gorice. Danas je pola Sabora i cijeli nogometni savez gledao Hajduka. Svi u bijelom.
  • Dinamosaur
    1.5k
    pa to sam i rekao. Čop je svima skratio muke, a iz nekog razloga sebi pogotovo. Otišao na praznike..
  • Svi na Sjever
    2.2k


    Upravo tako,nama opet na ruke ide njihova završnica sezone di ce se uljuljati da s ovim kadrom mogu napasti titulu.

    Vec vidjen scenarij x puta.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Na Hajduk se mogu primijenit riječi koje je Conte rekao za Spurse; “Oni su na to navikli, oni ne žele igrati važne utakmice, ne žele igrat pod pritiskom, ne žele igrati pod stresom”

    Zato kad se pritisak na kraju sezone makne, kad se prvenstvo riješi, liče na ozbiljnu ekipu. Čim treba svaki vikend pokazat da si materijal za šampiona, jebiga.
  • seljak86
    2.5k
    Moramo osvojit iduće sezone i taj jebeni kup da više ne gledam sve te članke o njima
  • Dinamosaur
    1.5k
    A negdje je netko slikovito to rekao- zašto bi se se taj poluotočić predstavljao kao cijela Dalmacija!?
  • Boysica
    498
    Osramotit ce nas , nemam vise komentara ...
    Makla sam sve portale na fb da ne gledam te ....
  • Herñan Crespo
    88
    sve tocno od a do z osim prve recenice gdje zelis brojnost gledatelja oblatit.. mislim da na Dinamo rijeka u puli nije bilo vise gledatelja od danas.. tad je bilo 6740 gledatelja sto je mrsava brojka za Dinamo v rijeka u finalu.. ostalo si sve u pravu
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Erceg je zbog kidanja papirića u afektu dobio 9 utakmica kazne.

    Livaja smišljeno, bez afekta uzima megafon i planski pjeva o p*čkama šibenskima i ima povijest takvih ispada jer je nekoć pjevao i kako mrzi srpsko ime.

    Neće dobiti ništa jer je to ludilo brale, toga nema nigdi, niko to ne razumi...a ako bi netko slučajno kaznio makar jednom utakmicom to bi bilo zato jer su svi protiv njih.
  • marcio amoroso
    36.4k

    I ne treba dobiti ništa. Guraju ih, prvi su u svijetu po sviranim penalima i sve im je dopušteno i opet ne mogu prismrditi naslovu prvaka.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k


    Ta Pula mi je fenomen. Tamo da igraju finale lige prvaka Real i Barcelona ne bi došlo više od 5000 gledatelja. Puljani su prije 10-ak godina dobili potpuno novi stadion kapaciteta 10 000, bombončić od stadiona kakve zazivamo da se i drugdje sagrade. Rekord tog stadiona je 4785 gledatelja, postavljen je ove godine u siječnju. Znači u 10 godina savršenog potpuno novog stadiona nikad nije bilo više od 4785 gledatelja. Pa čak i 90 posto seoskih stadiona ala Fernandinovac je pamtilo veće brojke jer bi u selo došli Dinamo ili Hajduk odigrati kup utakmicu pa bi se natiskali ljudi a Drosina prvoligaški stadion u gradu od 60 000 ljudi i u regiji od 200 000 ljudi i svejedno ima mizerne brojke.

    Istra ove godine nikad bolja, bore se za Europu i na ključne utakmice dođe po 800,900,1200 gledatelja i onda kad mi neko kaže da je bolje imati Istru u ligi nego Goricu/Rudeš/Belupo. Ma isti je vrag, nemaju gledatelje ni jedni ni drugi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.