• Mr Anderson
    5.4k

    Jeli ti pričaš o bankovnim garancijama ili kolateralima za kredit (okvir)?
  • San Lorenzo
    11.7k
    Jučer lansiranje priče o Antoliću u loži i kako valjda drma klubom iz sjene, danas se klub (ponovno) financijski raspada, prije mjesec dana se orgijalo zbog loših rezultata...sve to dolazi iz iste jame, a prva dva primjera pokazuju da se očito kreće u kampanju za nadolazeću skupštinu.
  • The Undertaker
    4.1k
    Iz Brekine priče se da zaključiti da se radi o (kratkoročnom?) revolving kreditu i osiguranjima (kolateralima) za navedeni kredit (on to zove garancijama).
  • vjeko1701
    5.9k
    Nije se pisalo da i pare od UEFE sjedaju na kraju sezone. Koji je to točno datum?
  • OsamŠest
    2.6k
    Sviđa mi se Vipotnikova želja za dolaskom u Dinamo. Siguran sam da je nedostatak iste razlog nedolaska Belje.
  • Armagedon13
    958
    Kažu za Slovenca,on hoće, Maribor hoće, Dinamo hoće ali ....
  • deda
    28.1k
    Jel smijem zbrisat zadnja tri slova u postu? :cool:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ako izabere Tursku onda ona prica o izazovu Premiershipa kao razlogu pada u vodu, ako ode tamo jer je Soton odbio nasu ponudu onda jbg.
  • Neki tip
    19.4k
    Kao top izjavu iz članka izdvajam Hucikinu:

    "Kada bi Southampton tražio i 15 milijuna eura, Neno bi, kad bi imao, dao i toliko. Do te mjere ga želi u svojoj ekipi."

    Bože, glupana li.

    Nadam se da su mu Bišćan i Šimić na sastanku rekli:

    "Moj Brane, kada bi Southampton 100 milijuna tražio, i kada bismo ih imali, mi bi dali. Do te mjere želimo Oršu nazad u Dinamu, moj Brane!"

    Ja ne znam kako bi to Brane mogao odbiti.
  • OsamŠest
    2.6k
    Ma ja sam uvjeren da se on vraća..
  • Olmic
    2.7k
    Moze, a i ne mora znacit nista. Menadzer od Frigana koji je menadzer od Brkljace objavio sliku iz kafica s njima dvojicom. Cisto sumnjam da je Brkljaca u Rijeku otisao na kavu…
  • Infinity
    15.3k
    Hucika vjerojatno pokusava dici cijenu Orsicu. To mu je i posao uostalom.

    Sto se tice toga da Southampton prihvati ponudu Trabzona, a nasu ne... Pa ne moze Southampton natjerati Orsica u Trabzon. Nije li Osijek zelio Belju prodati u Dinamo, jer smo davali vise love od Augsburga, ali je ovaj ipak izabrao Augsburg i otisao tamo?

    Orsic ako toliko silno zeli u Dinamo, zavrsit ce u Dinamu.
  • Olmic
    2.7k
    misljenja sam da Orsicu Dinamo nije prva opcija
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.