• Mali Zeus
    9.7k
    Jedno je komentirati igru, ali onako ad hominem ići je jadno. Mislim da se Istra ipak veselila, štogod Sopić rekao.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ovako prljava ekipa još nije postojala u 30 godina HNL-a. Kad povedu onda u 60.minuti nestanu sve lopte, krenu izležavanja, koriste se sve moguće fore i finte. Također tokom utakmice Erceg, Bakrar, Galilea non stop simuliraju, vrše pritisak na sucaMaksim Maksimirski

    Za ovo da nije postojala prljavija ekipa bi se dalo pricati, ovisi sta smatras prljavim (odugovlacenje, kartoni, prekrsaji), mislim da je prije koju sezonu tu cak Gorica bila prepoznatljiva. Izlezavanja ima u svakoj ekipi, grcevi i te fore pri kraju utakmice, ispada da si pogledao samo par utakmica u zivotu i to su vecinom bile Istrine pa se dao ovakav zakljucak. U ligama petice igrace hvataju grcevi ili glume u nadoknadi pa se nitko ne buni iako je svima jasno sta rade. Od svega jedino se slazem da Bakrar simulira i ima prevelik nagon na naglasavanju prekrsaja kad uopce nije i to je makar meni preocigledno. A sto se tice Ercega i Galilea (kapetan), zar ne ocekujes da takvi iskusni stariji igraci i kapetan pogotovo ne vrsi pritisak i brani svoje suigrace glavnom sucu? Zato kapetan i sluzi. Druga stvar kad to radi netko sa 20 godina koji nema reputaciju.
  • San Lorenzo
    11.5k
    Istra zaista prednjači u tim forama poput ubacivanja lopti, ali generalno je veći dio lige šljam koji kad ima dobar rezultat u džepu, kreću s vrištanjem, padanjem i sad po novom držanjem za glavu dok su na travi jer tada sudac mora prekinuti igru...svi vole krivnju baciti na suce zbog cjepkanja igre, a krivica je zapravo pola-pola...ako Premiership ima 50-55 minuta čiste igre, mislim da HNL ima deset manje.
  • BornaPŽ1986
    1k
    I Teklic i Pelumbi su jucer imali par situacija gdje stvarno naglase taj prekrsaj, da ne kazem glune. Pelumbi je imao cak jednu situaciju gdje se hvata za glavu a nije dobio po glavi (po meni). Mogu i ja nazvati to ciganjenjem ali to su takve situacije koje se ocito mogu izvesti i to je to, cak po meni nema prevelike razlike ako se ovaj hvata za glavu a nije dobio po njoj ili ako ovi ubacuju loptu u teren mada je to stvarno rijetko, ako su i ubacili to je kad nije bilo lopte u teretnu pa ubace jednu pa drugu ("zabunom").
  • DrawTube
    3k
    zato mu treba utrpati 5 komada za ispadanje zadnje kolo. Seljak jedan
  • Papastrumf
    9.8k

    Ispast će nikad pokraj ovog Šibenika. Nema šanse da ovakav Šibenik uzme bodove u Osijeku i Splitu.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Sopića malo prebacilo.
  • DrawTube
    3k
    Treba vjerovati u čuda
  • Stihl
    3k
    Nažalost, mislim da je Papastrumf u pravu. Stvarno bi volio da ostanu u ligi, ali sa ovakvom igrom nemaju nikakve šanse. Dolazi im sad Osijek doma i idu Hajduku u goste...ak Osijeku uspiju otkinut bod bit ce dobro, al cisto sumnjam. Kaj se tice Gorice oni su se dobrano digli sad pred kraj, za razliku od Šibenika koji se totalno raspao. A Gorica ima jos doma Varteks i nas u gostima, ak se ne varam dovoljan im je bod i sigurni su.
  • xyz
    840
    Može Šibenik iduće kolo pobijediti Osijeka. To je zapravo jedini protivnik za kojeg mislim da ga mogu pobijediti. Baš bih volio da se u zadnjem kolu odlučuje...
  • Mlađi referent
    10.6k
    Radi se o Awaziemu i Borevkoviću :brow:

    ga98p7diu0pfwasx.jpeg
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Kolega za ovakve stvari postoji shit of the day :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.