• Juznjak
    3.8k
    Hahahahaha ajde drago mi je da vas je bocnuo moj komentar, sjetimo se kupa protiv Lokomotive ove godine i “nenogometnog” termina i nekih 1200 ljudi na stadionu u gradu od 1 000 000 ljudi. Dam se kladit da nijedan od vas koji se ne slaže sa mnom nije bio na toj utakmici, ali i nadam se da će neki od vas u inat počet ići na svaku (na koju može ići) i mislit se “šta će meni neki južnjak govorit kakav sam ja navijač”. :razz: E sad, 99% sam siguran da svi (al stvarno svi) ljudi, koji su tad bili na sjeveru, su bili i na FD u petak i to su ljudi za koje znaš da će navijat i nosit klub do pobjede, oni su definitivno zaslužili biti tamo među tih 3000 kad se traži karta više i mislim da se u tome svatko može složiti. Ali postoji i još jedna bitna stvar, to je ovo o čemu govori drugi dio moga komentara, nijedan od tih momaka koji ne bira utakmice neće čekati desetak novinskih članaka u kojima se priča da će atmosfera biti vrh i da će se napunit dvorana, nego će kupiti kartu prvi ili drugi dan kad krene prodaja ili, još bolje, ima godišnju i nema nikakvih briga. Ja još nikad nisam čuo da je neki veliki navijač ostao bez karte za utakmicu na koju jako želi otić. A vjerujte mi znam puno navijača, kako naših tako i ovih nama mrskih s obzirom na područje odakle sam. Za kraj još, mislim da je puno ljepša slika vidjeti cijelu dvoranu kako navija i da na svakom dijelu tribina bude veći broj ljudi koji prati megafon i bubnjeve nego da budemo u dvorani gdje će navijat 2500 ljudi a ova poprilično veća polovica skakat na gol samo. S ovim zadnjim vjerujem da se većina ovdje ne slaže, ali to je moje mišljenje kao nekog tko je više u tom ultras svijetu. Uglavnom, najbitnije je iz ove poruke da bar netko (u inat južnjaku :) ) počne ići na svaku pa možda i shvati što sam htio reći onim komentarom. :heart:
  • Juznjak
    3.8k
    tsnsixvwdlz0b7zq.jpeg
    I moram dodati ovdje ovaj komentar, zaboravio sam ranije, ovaj nas je strašno uvrijedio :lol:
  • SAS1987
    14.7k
    nije istina. Nakon svakog gola novog vrijemena je navijanje jos pojacalo :cool:
  • NitkoBitan
    17.6k
    Za kraj još, mislim da je puno ljepša slika vidjeti cijelu dvoranu kako navija i da na svakom dijelu tribina bude veći broj ljudi koji prati megafon i bubnjeve nego da budemo u dvorani gdje će navijat 2500 ljudi a ova poprilično veća polovica skakat na gol samo.Juznjak

    Ako se zapad na bitnijim utakmicama svako malo prikljucuje sjeveru ne vidim razloga da u jednoj dvorani (recimo Ciboni) ne navija cijela dvorana veci dio vremena (zbog ovalnosti tribina lakse je uskladit navijanje svih tribina). U dvojci zbog manje mjesta i oni koji ne navijaju i snimaju zavrse medu Boysima a u Ciboni imas lijepo plavu tribinu i tamo se smjestis ak ti se ne skace i navija (mahom stariji i obitelji sa djecom). Svi sretni i zadovoljni a klubu skoro duplo veci prihod od tekme. Btw. Cibona ak se ne varam ima neka VIP mjesta i tu bi mogla doc bitnija lica, recimo igraci velikog Dinama, gradonacelnik i tko vec ne, oni sigurno ne budu u Dvojku dolazili (Biscan i Simic su druga prica). I da jos jedan razlog zasto mi je Cibona bolja od dvojke za finale, BBB su uglavnom na drugom (gornjem) prstenu, vjerujem da se ne bi prekidale utakmice zbog ubacivanja pive u teren kao u polufinalu.
  • Tom Hanks
    3k
    Samo pakao dvojke :fire:
  • NORTE
    11.5k
    Najveći uspjeh Futsal dinama će vjerujem dovesti do nikad većeg ulaganja u momčad.

    U Ciboni se zbog dimenzija terena ne može igrati ni HMNL, a kamoli Liga prvaka.
    Također, pola tribina su teleskopske a ne betonske pa i nisu baš za neko skakanje.
  • NitkoBitan
    17.6k
    U Ciboni se zbog dimenzija terena ne može igrati ni HMNL, a kamoli Liga prvaka.NORTE

    Nije mi to palo na pamet. Pa normalno se igrao futsal u Ciboni 2014. (uz organizacijske adaptacije).
  • seljak86
    2.6k
    Igrao se i krajem 2019.
  • CISCO
    183
    Što se tiče Cibone, kada se uvuku teleskopske tribine (a moraju zbog dimenzija terena - hvala Mirko Novosel :roll: ) kapacitet je približan DS2, znači tu nema neke ekstra velike razlike zbog koje bi pali na guzicu. Možda 200-300.

    DS2 je naša kuća koja je nažalost zauzeta u terminu finala (možda...možda se nešto promijeni ali tome dajem 2% šanse).

    Igranje u Ciboni je kao da ideš kod frenda na vikendicu.

    Moraš paziti da nešto ne razbiješ i da te njegova mama ne ubije pogledom i kuhačom zato jer si se popišao po njenim ružama.

    U narednim danima ćemo biti pametniji.
  • plavi67
    922


    video reportaža
  • plavi67
    922
    dobar video i stranica https://www.youtube.com/watch?v=WBJP_Sr33Is najjače 6:25 spiderman i erupcija poslije
  • NORTE
    11.5k
    DS2 je naša kuća koja je nažalost zauzeta u terminu finala (možda...možda se nešto promijeni ali tome dajem 2% šanse).CISCO
    Kaj je u Dvojci u tom terminu?
    Pretpostavljam da je termin fiksan i zbog TV kuće i pravila lige da se igra u petak.

    Di ćemo, Cibona bez teleskopa?

    Piše na webu i rezultatima da igramo u petak 26.5. u 20:15.
  • Patak
    2.9k
    Nije baš naša kuća, više smo podstanari u DS2 ako ju ne možemo koristiti za finale prvenstva. Sjećam se da je sadašnji trener najavljivao izgradnju vlastite dvorane svojevremeno. Znam da je to ogroman korak i projekt, ali eto to bi bila naša kuća...

    https://futsal-dinamo.hr/kandidat-za-predsjednika-matija-dulvat/
  • NitkoBitan
    17.6k
    ako nekim slucajem u 3 tekme nema pobjednika, 4. utakmica se igra kod nas 28.5. (nedjelja) - na taj dan Dinamo slavi naslov na Maksimiru.NitkoBitan

    Ipak se ta eventualna 4. utakmica igra u ponedjeljak (29.5.).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.