• Dinamosaur
    1.5k
    O Kranjci ni rijeci

    Ako ce krenuti rušiti istok htio bi jedan detalj s tribine, ne znam kome bi se obratio uopće za to-klubu, gradu ili noći :smirk:
  • DrawTube
    5k
    Ma osloniti se na sebe i krađu, naučili smo se ne oslanjati na klub i grad kod takvih stvari
  • Ali
    2.2k
    Evo zalijepit ću kao podsjetnik izjavu predsjednika kluba nakon sastanka sa gradonačelnikom 20.12.2022.

    ""Očekivanja su pozitivna, već godinu dana vodimo razgovore. Mislim da je ovo završna faza pregovora", rekao je Mirko Barišić samo za Novu TV"

    Podsjećam danas je 27.04.2023. ili precizno 128. dan nakon tog sastanka (kao i kućni broj u istoj ulici).
    Pitanje za Gradonačelnika i Predsjednika kluba njih dvojica su i dalje vodeći ljudi Grada/Kluba , što je napravljeno na stadionu u Maksimiru u tom periodu?

    Ja koliko vidjeh jučer uživo fizički ništa, sa papirima neznan ali nisam primijetio da je bilo kakva dozvola izvadjenja bilo ona za uklanjanje ili za izgradnju, nešto ??? Ili smo i dalje na "radimo, razgovaramo..."

    Postat ću i za sljedećih 128. dakle 02.09.23. da vidimo napredak u ključnom projektu za nas nogometne zaljubljenike
  • Nino Bule
    13.9k
    Mislim da je jedini napredak da se drzava uspjela nagodit s crkvom i da je taj dio zemljista sad rjesen
  • Mali Zeus
    13.5k
    Najlakše je puknuti neki rok pa onda za par mjeseci opet neki drugi itd.

    Uglavnom, živi bili pa vidjeli.
  • Neki tip
    21.3k
    Taman da je "samo" to s Crkvom riješeno, već je više nego u prethodnih 20ak godina.
  • Ali
    2.2k
    Zar nebi bilo normalno da se zna tko je sve u timu za izgradnju stadiona. Tko su ta imena ispred grada i kluba i da se izvjestava koja vode projekt i da izvjestavaju javnost o napretku.
    Evo tu na forumu su zainteresirani građani a jedino što znamo je da ništa sa sigurnošću ne znamo (možda su se dogovorili crkva/grad)
    Sorry ali meni ovo zgleda da se nis ne radi osim kaj PR napiše svremena na vrijeme neku objavu tipa "evo samo što nije počelo i nadamo se da će uskoro"
  • Nino Bule
    13.9k

    O tome nema rasprave, ali misle li u normalno vrijeme napravit stadion bageri na kranjci moraju krenut u 2024.
  • Crusades1986
    12.6k
    Kak si uspjesno prognozirao Sibenik - Slaven Belupo i kak opcenito lupas na forumu ja ocekujem na ljeto bagere na Maksimiru i pocetak rusenja istoka.
  • Ali
    2.2k

    I ja ih očekujem, ali ih nema na vidiku. Zato sam i postavio podsjetnik na izjave od prošle godine kada su rekli da se kreće uskoro. A još neznamo sa sigurnošću da su riješeni imovinskopravni odnosi.
  • Dautbegović1
    92
    Ima li što novoga ? Kad kreće Kranjčevićeva? Čitam da će Rudeš tamo igrati HNL,znači li to ništa ove godine'
  • Mali dioničar
    15.5k
    Čitam da će Rudeš tamo igrati HNL,znači li to ništa ove godine'Dautbegović1

    U Koprivnici se godinama liga igra sa jednom tribinom stadiona pa može i u Kranjčevićevoj kad krenu radovi.
  • xavier
    12.1k


    A vraćamo se opet i na ono da se na takav način može graditi i Maksimir.

    Istočna tribina se ionako ne koristi. Srušiš prvo nju i napraviš novu s potrebnim prostorijama za igrače, suce, novinare i VIP...i onda dalje po redu.
  • Mali Zeus
    13.5k
    1834541_aerial_april25_730c.jpg

    Sve se može kad se hoće.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Istočna tribina se ionako ne koristi. Srušiš prvo nju i napraviš novu s potrebnim prostorijama za igrače, suce, novinare i VIP...i onda dalje po redu.xavier

    Ja sam čak bio napravio nekakav plan za to na ovoj temi... :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.