• Aggro
    590
    Ja bi išel po jednosmjernu kartu, al ne bi radio u Woltu.
  • Nolifer
    6.7k
    Ovaj vikend su bili oni kresovi koji obilježavaju komunizam, crvenu zvijezdu petokraku, veličanje jugo-diktatora tita – i zastave duginih boja?! Kad je drug tetejac bil na pozornici pričal je baš zbljuvotine .

    Za takve pizdarije ima novaca i sponzorira to smeće, a za npr stadion filozofira i kenja.

    Kad su ga pitali vezano za poskupljenja, samo se bahato nasmijal i odbrusil nemojte me to pitati sad....

    Bitniji problemi su ostali nerješivi još i svi su drugi krivi....

    Plus će još promjenit imena ulica, jer im ideološki ne paše?

    I onda veli da se ne bave ideologijom? Ma fuj su i baš mi se gade :vomit:

    P.s Još sam pod promilima, pa sam jedva sastavil komentar na događaj u gradu ovog vikenda. Jebga ljudi, nisu svi za sve, i moš mi kenjat kolko oš, al nećemo se složit da je to dobar izbor za svakoga, imam neke svoje razloge i da smetaju me takve stvari.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Znaš da cijela Europa slavi Dan pobjede nad fašizmom. Samo sw kod nas to stavlja na stup srama.

    ok, sad vidim na što si mislio.. al to ide u shit of the day kategoriju
  • Patak
    2.2k
    U zapadnoj Europi taj dan označava povratak mira, sigurnosti prosperiteta, a u istočnoj Europi, pa tako i kod nas početak novog zločinačkog komunističkog totalitarizma kojeg je ta ista Europa osudila i kroz Vijeće Europe i kroz Europsku uniju. Nas tek čeka suočavanje s tom prošlošću kako i stoji u tim rezolucijama.

    Edit; ne znam za kog si mislio za shit of the day, ali evo provjeri je li susjedna Mađarska spada u tu cijelu Europu i slavi li se tamo službeno 9.5.?
  • Mali Zeus
    9.7k
    Morate razumjeti TT-a i Podemose. Ovih dana oni uživaju u ideologiji, guše se u njoj.

    Taj savez antifašista, pitam se koliko streljanih i zakopanih imaju među sobom.
    Tim više kad ne znaju riješiti nijedan gradski problem nego samo gomilaju nove.
  • superhik
    10.3k
    Da netko ne zna o čemu se radi, mislio bi da su četrdesete godine u pitanju

    66obd9znfzbv7t0n.jpg
  • plavi67
    920
    oni slave crvenu zvijezdu nakon svega usred bijela dana u samom zagrebu, 5km od centra, strašno
  • Bruh
    901
    Ako ćemo biti realni kaj buš napravil da ih neko sad prebije digla bi se kuka i motika na sve ostale građane od strane grada, pete kolone i ne bi se čudio EU
  • plavi67
    920
    ma znam, nemaš kaj, nego su mi te glave šta su tamo bile nevjerojatne, nema druge ,nego potomci partizana...žao mi je dijeliti grad s tim ljudima
  • Bruh
    901
    a kome nije žao...
  • Mlađi referent
    10.6k
    Jahahaahahahahahahahahahhahahahahahahahhqhaah

    syfyelha8son656j.jpeg
    rp8227cyuxqm7l3i.jpeg
  • ZGBhoy
    1.7k
    Koje Bolesno stanje uma jos uvijek Vlada
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.