• Captain America
    13.9k
    Dođem ovdje pod poluvremenom, očekujem ugodan razgovor za vrijeme nebitne utakmice, a tenzije su kao da zaostajemo za prvim 10 bodova.
  • Filip 91
    524
    Špikića i Bulata poslat na posudbu u Lokomotivu...
  • superhik
    10.3k
    Po razini nabrijanih komentara reklo bi se da smo na bod od glavnih konkurenata i da nam visi mač nad glavom.

    Ovakva razina pljuvanja i hejta nije bila ni kad nam je bodovno i klupski bilo puno teže.

    Svačije mišljenje i komentar se vrednuje, ali ovakva skakanja i ispoljavanje frustracija nije ono zbog čega Zona postoji.

    Za takvu razinu komunikacije preporučujem Index, Facebook i Sportnet.
  • Boysica
    457
    Nadamo se da ce mjenjat nesto na poluvremenu
  • Nino Bule
    11.5k

    Pa kaj da napisem covjeku koji pise da bi biscan trebao ici pljugat tomasu i da on moze sa 100kg zamjenit baturinu, nemam problema da netko kritizira i biscana i baturinu al kad netko pise kao klaun reci cu mu da je klaun pa nek pređe na facebook i tamo se klaunizira
  • Droljo
    5k
    Jbte dobro sam piknuo. ovo još nisam doživio. s3q4y3tk3yu5oqxv.png

    Samo lagano. Dobivamo ovo
  • DrawTube
    3k
    Nikad ljude zadovoljiti . Da smo 40 bodova ispred svih nikad neće svi biti zadovoljni, jbg tako i je. Ali bolje i to nego lažna euforija, da xy klub preuzme vodeću poziciju, navijači tog xy kluba pi spomenike igračima dizali
  • NitkoBitan
    12.2k
    Ovo bi nam mogla biti 5. utakmica bez primljenog gola za redom... Ajde jos malo plakanja jer Biscan nije od prve stavio balavca Rukavinu
  • Droljo
    5k

    Ma lagano frende. Sto kila je komentar na kolegu koji je rekao da bulat može bit, samo, zamjena baturini za zadnjih 20 minuta. Pa kao mogu i ja. A nisam napisao da igor treba ić pljugat tomasu. Sori.
  • Nolifer
    6.7k
    Jevate ja sa 5 promila, gledam ovu tekmu danas i zato niš ne pišem.

    Kao da sam u letargiji i smireno sve i ne brine me više niš. Dajte polako. Cugajte kao i ja i bit će vam sve dobro.

    Tak da očekujem nekih 2-1 za nas na kraju

    Odoh dalje pit.

    Živjeljhi :cheer:
  • Ludovic IX
    5.5k
    ma da, samo ga je dvaput zdribljo/ ostavio na krivoj nozi..

    Neznam, meni se ne svidjq nj3gov stav. Osjećam kao da je njemu HNLa dosta. U repki je bio duplo bolji neg ijedne tekmu za dinamo
  • Gelipter
    3.4k
    Svaki put se na jebenom Gradskom vrtu čuje kohortu daleko najjače jer je njihova tribina 3 metra od terena dok je naša valjda 30 i više plus kaj tak postave mikrofone. Drago mi je da su svi inače na GV-u pa nisu to dosad imali prilike skužiti.
    Kaj se igre tiče, budimo realni da je unatoč svemu teško igračima gristi do kraja u ovakvoj situaciji riješenog prevenstva. S druge strane, Osijek još nije izborio Europu, igraju doma i imaju puno toga za dokazati publici svojoj. Ipak, se nadam u nastavku nekih pametnim izmjenama i barem jednom golu za tri boda.
  • dotepenec
    98


    Treba spomenuti uvijek kvalitetnu glazbu na poluvremenu u GV, sve pohvale DJ-u :cool:

    Osvježenje za one uspavanke s poljuda :lol:
  • Mlađi referent
    10.6k
    Hladnoća s kojom iznosimo loptu zadnjih tekmi :ok:
  • DrawTube
    3k
    Sa strane sve , Ivanušec je u intervjuu rekao da mu je odlazak k psihologu dosta pomogao i da je to jedan od razloga zašto je toliko popravio formu.

    Možda bi tako nešto pomoglo i Špiki. Nije on loš igrač ali moguće da ga nekaj muči i da je zato pao u formi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.