• Salva
    2.4k
    Od prve Šalate 2014. godine aktivno sam tu, prošao svaku dvoranu u kojoj smo igrali, a bome ih je bilo. Od Dubrave do Podsuseda, čak i nekoliko gostovanja. Ali nakon ove pobjede danas, do petka ću izgorit. Možda pretjeram ako kažem da nam slijedi (sportski) najveća utakmica u povijesti kluba. Totalno ludilo, vidimo se u siguran sam krcatoj Dvojci !
  • Gelipter
    3.5k
    oo8l21feqf6higbw.jpg
    Ko će dočekati... :fire:
    Napravimo korak dalje! :cheer:
  • Pop corn
    5.1k
    Možda pretjeram ako kažem da nam slijedi (sportski) najveća utakmica u povijesti kluba.Salva

    Nećeš pretjerati. Ali poslije te slijedr one tri najveće u povijesti kluba, u finalu koje treba dobiti.



    Nego, @Zambatine škude kako stoji tržište bagera?
  • Patak
    2.2k
    Možda bi se u novim okolnostima GNK mogla dogovoriti suradnja FD i GNK u nekim aspektima, barem marketinški.
  • NORTE
    9.3k
    Uvjeren sam u prolaz u finale.
    Iako smo nekad imali razvikanije igrače zbog kojih je bilo gušt dolaziti, ovaj dinamo opet ima kvalitetu i možda je i jači, teško mi je procijeniti.
    S druge strane, mislim da su i Makarska i Omiš kvalitativno pali. Mislim da možemo osvojiti i naslov.


    barem marketinški.Patak
    Oba kluba su u tome daleko od nečeg kvalitetnog, a posebno futsal klub, ali razlika u budžetima je ogromna.

    Naravno da bi igrači dinama trebali doći podržati igrače Futsal dinama u polufinalu i finalu.
  • deda
    28.1k
    https://core-event.co/events/futsal-dinamo-novo-vrijeme-6659/

    Link za kupnju karata. Navali narode. Dvojka će gorjeti u petak. :clap:
  • bbb medimurje
    2.9k
    - Izuzetno poštujem navijače Dinama, ali imamo već iskustva igranja u Zagrebu i nisam primijetio da je to baš paklena atmosfera.

    Onaj tovarski klaun s dreseom od zadnji put
  • Tom Hanks
    2.6k
    Zašto klaun,samo dobra motivacija da se poderu glasnice u petak :smile:
  • Gelipter
    3.5k
    kaj ti onda podrazumijevaš pod paklena atmosfera? (ne kažem da ona uvijek je takva pogotovo na "običnim" utakmicama u sezoni)
  • Mr Blue
    3.4k
    Polako ljudi.. , to je (valjda) rekao predsjednik MNK Torcida, a ne , a i volio bi vidjet izvor ako možeš poslati? Zanima me kontekst jer su prošli tjedan gostovali kod Gimke u borbi za opstanak.


    Navodno karte gore tak da se nemojte zajebavati i očekivati da vas sigurno čeka na blagajni.Zambatine škude

    345188330_1385840238871367_6885630348011211632_n.jpg?stp=dst-jpg_s640x640&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=U68HzRMfKwwAX8agcmT&_nc_ht=scontent-fra5-2.xx&oh=00_AfCb4v2OujmuacIXvpkZc5sQEEDDyYiTmHCiS4xhEcCJUw&oe=645BED7D
  • Patak
    2.2k
    A koliko je uopće kapacitet dvojke?
  • Gelipter
    3.5k
    isprike. :snicker: Bome sam zalajao bezveze sad tek vidim.
    U svakom slučaju, ako je to majstor izjavio onda nam je to samo još veća motivacija da svi poderemo glasnice i dlanove i da nadmašimo sami sebe.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Na internetu sam procitao 3100. Sigurno neki ljudi imaju godisnje tako da vjerujem da je manje od 3000 u slobodnoj prodaji.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Karte se mogu kupiti samo online ili ih ima i u shopu u Ilici?
  • NitkoBitan
    12.3k
    Od sutra se mogu kupiti i u Ilici.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.