• Mali Zeus
    13.2k
    Kaj je s tim nekim novim vlasnicima Cibone kaj sam nedavno pročitao? Neka grupacija, nešto.
  • Bruh
    956
    prazne priče... Ono što ne spominju je da investitori nisu imali pojma da je klub u blokadi i da postupak pretvorbe traje oko 12 mjeseci. Samo još jedan način da se pripremi priča da je klub pred stečajem zbog odustanka investitora. Svaki put je nešto a zadnji put je bio rat u ukrajini prije toga korona itd. Sumnjam da će šupci pustit volan iz svojih ruku.
  • The Undertaker
    5.4k
    Ono što ne spominju je da investitori nisu imali pojma da je klub u blokadiBruh
    To se provjeri jednim klikom miša.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Pričaš bedastoće...Upravo je danas bio na utakmici jedan od glavnih ljude te grupacije

    Priča ide

    Kao što ste upoznati u klub nakon odlaska Domagoja Čavlovića dolazi Mauro Lukić, Matasić, Petrović kao glavni igrači ...Cibona je bila ekipa koja je odlučila svoju igru graditi oko mladih igrača...Prkačin , Gegić, Branković i Gnjidić...uz to sve dodani su klub Radovčić, Nakić Vildoza ...I dolazimo prije svega do one famozne presice gdje su pojedinci to iskoristili za samopromociju iako nisu sposobni ni obnašati tu poziciju...Petrović je prije svega doveden s ciljem poboljšanja PR-a kluba i to je ajmo reć radio kriminalno loše...I kreće ludilo ...Iako su bili hvalospjevi kako je sve divno i krasno to nije istina ..Došla utakmica sa Zadrom di je ekipa dobila ogromnu podršku i bila je jedno od boljih atmosfera u dvorani i oko kluba...Par dana prije finala se pojavila informacija o mogućem gašenju kluba na ljeto s obzirom na blokadu na FINI...120 dana blokade znači pokretanje stečajnog postupka ...I tu dolazimo do raspianja ekipe gdje je zadnji napustio Prkačin jer mu je tata pratio situaciju i nije dopustio Roku da ode jer je Cibonu smatrao kao idealnom za njega..Također nakon finala klub napuštaju Lukić i Petrović

    I eto nas u 8. mjesecu gdje se ne zna još sudbina kluba ..I par dana nakon početka kolovoza već su prve informacije dobivene da klub preuzima Josip Sesar ...U upravi ostaju Matasić, Šerić i Rozić .Šerić iskorištava poslovne veze preko famoznog Harya ( ako se sjećate indijska vjenčanja) ..Inače ta izjava je totalno krivo prenesena bila...Hari taj indijac posjećuje utakmice Cibone neko vrijeme i daje se lova od te grupacije u klub kako bi se riješile goruće stvari .Hary i Brian Lu su upravo skupa u toj grupaciji i pozajmicom u iznosu preko 1m eura lagano stvaraju si teren za ulaz u klub... Brian je bio na utakmici kupa gdje je u loži čak i navijao bioo haha ...Cilj njihov je prije svega izlazak poslovno na europsko tržište i spašavanje kluba kao šo je Cibona bi im idealno pomogla u renomeu njihove firme i samih njih ..Klub trenutno kakav god da je pokazuje neke znakove boljeg sutra...Blokada se trebala prema riječima glavnog u klubu trebala riješiti tj nadao se do kraja ovog tjedna ..Novci od grada vam je netko napisao di je zapelo ...Sesar je dovodio igrače na riječ Rozića ..NPR Smajlagić je sam otkupio svoj ugovor u litvi gdje je imao sigurnu plaću još bar godinu dana...Bundović je išao na probu u Španjolsku al njegova je želja bila jedino igrati za Cibonu i samo za njih ..Taj isti Bundović ima ovrhu radi Cibone haha ..A koliko je lud govori i činjenica da sa sjebanim ramenom ( treba ići na operaciju) razmatra opciju igranja sad u playoffu ...Što se tiče playoffa kao glavni favorit je po meni Split koji ima od svih 3 kluba iz aba lige veoma zdravu atmosferu u ekipi i širok roster

    edit: Oprostite na dužem postu ...i ovo je pisano na brzinu bilo pa sam negdje i zeznuo se
  • Bruh
    956
    Dabogda bio u krivu. Ako je to istina dobre stvari slijede.
  • Markelo
    2.6k
    Soldic nokautiran u drugoj rundi. Borio se protiv lika koji se voli pobit u stojci a to je trebao bit Soldicev teren. Došao je s velikim hypom u one championship, hvalio ga je okolo Chatri a ovaj ugašen u 2 rundi ka svića
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Verstappen prvi, Perez drugi i Alonso treći u Miamiu.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Npr ti za sponzorstvo moraš platiti ogrman porez.Zagreb1992

    ?
  • Zagreb1992
    1.7k


    Problem su naši zakoni gdje ti u sportu poput košarke di nemaš toliko profita za sponzorstvo moraš još i porez platiti ...nije isplatljivo...pričao sam bio sa jednim poduzetnikom i rekao ako bi ja bio sponzor meni na to sve još ogroman porez lupi..U nogometu mu je isplatljivo jer neku zaradu vidi u tome
  • Mali dioničar
    15.3k
    Ako se misli na pdv za račun za sponzorstvo, pretpostavljam da se oglašavaju kompanije kojima je izlazni pdv viši od ulaznog pa im je pdv i tako prolazna stavka.

    A valjda su si izračunali da li im je sponzorstvo isplativo u smislu promocije svojeg proizvoda. A trošak sponzorstva umanjuje osnovicu za izračun poreza na dobit.

    Kako to da netko želi sponzorirati neki dogadjaj ili klub, a netko ne želi?

    Ovi koji sponzoriraju su idioti koji ne poznaju elementarnu matematiku?
  • Zagreb1992
    1.7k


    ja samo kažem kak mi rekao kroz razgovor ...mislim to mi je prije godinu i pol rekao bio ..jel se sad neš promjenilo ne znam iskreno
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Bacio oko sad na stanje u NBA-u, nisam ni znao za ove promjene oko playoffa. Od 30 momčadi 20 ide dalje i oni za to odigraju 82 utakmice regularne sezone... :lol:

    I onda će im u finalima konferencija igrati sedmoplasirane ili tako nešto momčadi...
  • Mali Zeus
    13.2k
    I dalje ih 16 ide dalje.
  • Infinity
    16.4k
    Igra se play in prije play offa, pa u play offu bude 16 ekipa, iako se realno 20 plasira dalje, tj. i deveti i deseti moze izboriti play off kroz play in.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.