• Logistika
    1.3k
    Malo kasnim sa osvrtom.
    Odrađen WRC Croatia po prvi puta...topla preporuka za sve koji vole pivu i boravak u prirodi ,zanimali vas auti ili ne...povedite cijelu obitelj,ili ekipu...
    Attachment
    20230422_100144 (24M)
  • Logistika
    1.3k
    kako bi lijepo bilo da se ZG opet zakuha oko Cibone i Dinama kao nekad.
    Cibonu sam u živo zadnji puta gledao sa 18 godina
    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/ph-kosarka-svjetlost-brod-cibona-vip-70109/201806.aspx
  • Bruh
    956
    Al fascinantna mi je ZG publika... Cibona dobije Zvezdu nakon 8? godina iduću utakmicu prazna dvorana. A da ne govorim tek o terminima premijerke. Petak u 5 cibona - split skidam kapu majstoru koji je to radio
  • Mlađi referent
    12.3k
    Vidim da je Cibona egal sa Zadrom i Splitom na tablici.. koliko je realno da uzmu i ove godine naslov?

    Nije da nešto pratim, ali nakon onog kaosa po ljeti lijepo je vidjet da je klub opet tu negdje
  • Bruh
    956
    Kad stisnu mogu sve dobivali su zadar ali split je uvijek bio tvrd orah svaka tekma je išla na minimalne razlike za cibonu ili dominaciju splita... Vidjet ćemo ali ako se mene pita ne bi se čudio da split osvoji ove godine.
  • Keyser Soze
    10k
    Split igrački ima najbolju ekipu, Zadar je po igračima isto bolji od Cibone, ali mislim da im je omjer tu negdje ove sezone. Inače Cibona godinama nema Amera crnca u momčadi dok svi ostali imaju po nekoliko, čak mislim da je Cibona jedina u ABA ligi bez takvog igrača. Čudo je da klub koji se bori sam sa sobom svake sezona uvijek izvuče neke domaće igrače koji su dovoljno dobri da se bore za play off Aba lige i za titulu u PH.
  • Bruh
    956
    2019 je osvojila cibona juniorsku aba ligu... Ima igrača samo nema novaca i ambicije.
  • Keyser Soze
    10k
    Novci su jedino i potrebni, pogledaj Partizan, nemaju niti jednog Srbina koji im je bitan. Madar, Lessort, Panter, Leday, Exum... Samo s takvima možeš bit vrhunski klub realno.
  • Bruh
    956
    Ma to su mitovi... Dugoročno će si srbi s takvim politikama pokopat košarku i postat ovisni o uvozu igrača. Već se vide rezultati na zvezdi koja je gubila od Zadra i Cibone kojima su nosioci naši igrači.
  • Keyser Soze
    10k
    Dobit će ih u 9/10 utakmica, možeš ti imat i hrvatsku ekipu, al za takve rezultate to moraju bit najbolji hrvatski igrači što nije realno.
  • Bruh
    956
    al se treba radit na tome da to postane realnost. U nogometu su se u smislu hrvatske su ulaganjem u mlade postigla čuda zašto se to ne bi moglo u košarci... Vjerujem da je hrvatska puna euroligaških igrača samo što mnogi propadaju zbog nesposobnosti klubova.
  • Zdravko Maček
    143
    Cibonu su pretresli i ogulili uzduž i popreko već ohoho puta unazad xy godina, od Miličevića pa nadalje. Ova trenutna garnitura je isto relikt banderasa i njegove bratije koja svake godine izbaci patku da radi na nekom spasonosnom rješenju sa inozemnim investitorima, a na kraju to uvijek ispadne jedno veliko ništa.
    I tako prođe još jedna godina u kojoj oni ispune cilj, a to je da su što duže na toj sisi jer za drugo ne znaju. I tako iz godine u godinu, a Cibona polako ostaje bez svega i u sve većoj banani.
    Cijela košarka je u biti u totalnom rasulu (odabir novog izbornika!?), a Cibona kao nekadašnja perjanica se i ovdje ističe za vodeću ulogu.
  • Bruh
    956
    Zato se stvari i moraju mijenjati. Politika van i korumpirani cigani u upravama van!
  • Zdravko Maček
    143

    Apsolutno da se stvari moraju mijenjati, ali nažalost toliko su se uvukli i usput upropastili stvari da svatko iole normalan ne želi imati posla s time.
    Doći će i tome jednom kraj i stvari će se okrenuti, ali ovo je tužno za svjedočiti trenutno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.