• superhik
    10.4k
    Serbus novoj tituli!
  • Neki tip
    19.4k
    Biscan izgubio svoj poker face u intervjuju kad je pogledao prema boysima :cool:SAS1987

    Taman se čula pjesma! Nazdravljam tituli s @xavierom i baš smo to komentirali, kako se Bišćanu oteo osmijeh. :smile:
  • Patak
    2.2k
    Nema prevrće veze, zakaj svi kažu šampioni, trebalo bi prvaci!
  • staglisce1800
    50
    Svetog duje zvona zvone da pozdrave sampione !!!
  • Nino Bule
    11.5k
    Čula se "a sad adio" i oteo mu se smijeh kako kaze tip
  • OsamŠest
    2.6k
    Ovo je posebna sezona za mene. Rješavanje svega kaj ne valja unutar kluba, dolazak ljudi za koje smo svi sigurni da vole Dinamo više od berbe milijuna i na kraju svega kao šlag na tortu dolazi naslov prvaka na Poljudu. Bravi Plavi!

    Vjerujem u uspješan prijelazni rok i nikad jači Dinamo u novoj sezoni. Do čitanja..


    IZNAD SVIH!
  • ZGBhoy
    1.7k
    Prvaci
  • Ali
    1.9k
    Ja nisam zadovoljan niti ću ikad biti, taman da nas ne znam tko vodi sa klupe.
    Nekoliko nogomet na 0:0, jer to nije Dinamo kakvog sam naučio gledati. Možeš na camp nou u skupini LP ići na nulu, ali u hnl, NE.
    I još vadiš Baturinu i uvodiš defanzivnog veznog, igrali smo zadnjih 15min sa tri "šestice" i sa Špikom na krilu koji se izgubio danas. To je meni kao navijaču :down: , jer ona sreća na maksimiru kad smo zovare sprašili sa 4:0 i mogli još je nezaboravna. Ok vjerojatno sam u manjini, ali sprdali smo se svi sa senilnim brkom da je ostao u godinama kada je bilo max 3 zamjene, danas su trebali , Petko svakako da spusti koju i odigra matinelu Ivanušecu ili Baturini , pa možda i Pero barem 15 minuta, ak ne on onda Menalo... umjesto špike...
    Nemogu se veseliti nakon x u hnl, jebiga... sorry ak sam kome naporan sa ovakvim upisom, kak je kapetan poveo nedugo " daj mi samo pobjede...."
  • Efes Pilsen
    6.9k
    "Nismo mi bili ti koji su trebali utakmicu odvesti u neki nemir, koncentrirali smo se na čvrsti blok, pokušali smo posjedom isfrustrirati Hajduk da nam otvori prostor. Dobro smo ušli u utakmicu i čak iznenadili Hajduk. Nije to bilo lijepo za publiku, ali igrao se ozbiljan nogomet", rekao je Bišćan na konferenciji za medije.
  • Gelipter
    3.5k
    pnb77f4uf2p904r5.jpg
    .... jer Dinamo je šampion! :cool:
    Čestitke i čovjeku zaduženom za društvene mreže zadnjih tjedana!
  • Jurki
    8.8k
    Hm kaj reci.. odigrali smo za kurac.
    Titula je tu to je jedino bitno.
    Nakon svih turbulencija u klubu ovo je super.
    E sad Dario i Igore zasucite rukave..
  • Ola
    97
    Ristovski i majica :love: :love: :cry: :cry:
  • Gelipter
    3.5k
    Igru nećemo pamtiti, još jedan naslov prvaka i proslavu na školjci hoćemo. Danas bih jedino istaknuo redom: Ivanušeca koji je dimenzija više, Rileta koji uvijek grize, a danas se i odlično snašao na poziciji stopera i Mohu koji je po meni u globalu odigrao iznenađujuće dobru utakmicu sa sigurnošću, kontrolom i požrtvovnošću.
  • serbus
    3.6k
    Evo noći , evo ludila a torcida zaspala....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.