• blackbully
    4.5k
    Znači, još postoji mikroskopska šansa da mi vidimo OILudovic IX

    Od 12. do 20. kolovoza su kvalifikacije za Olimpijadu. 2 turnira od 8 momčadi, pobjednici idu u Pariz. Mislim da ždrijeb još nije održan.
  • Infinity
    16.4k
    Nije ABA liga kriva sto su klubovi losi i kanta za napucavanje u toj ligi. Kao da bi bilo bolje stanje da se ABA ne igra.

    ABA liga ove sezone ima dva predstavnika u Euroligi. Vise ima samo Spanjolska.

    Nisu Zvezda i Partizan krivi sto su europski vrh, a Cibona dno. Nije Buducnost kriva sto je Real za nase klubove. Cedevita je pobjegla iz drzave, ABA ligu igra uredno. I jedni i drugi su igrali Eurocup, Buducnost i play off.

    Ta prica da netko radi protiv hrvatskih kosarkaskih klubova i da je ABA zlo mi je na razini ovih dolje koji imaju teoriju da su sami protiv svih i da je HNS zlo.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Probrana ekipa na Višnjik se sprema. ABA LIGA ? Nema problema

    To je bilo upućeno tovarima jer su došli na utakmicu ABA lige Zadar- Zvezda organizirano kao grupa sa transparentom, a protiv ex yu lige su
  • marcio amoroso
    36.6k
    U futsalu smo top 5 u Europi samo sa hrvatskom ligom,Patak


    Samo zato što je futsal nezanimljiv sport u 90 posto Europe. Pa na najvećem njemačkim sportskom portalu uopće ne postoji kategorija futsal. Taj sport je na europskom nivou nebitniji od curlinga.
  • Bruh
    956
    aha to je ono kad su stavili torcida split sa tornadom... Ja krivo shvatio onda
  • Patak
    2.9k
    Pa dobro jel ima neka objektivna analiza koristi i štete po hrvatsku košarku od te yugo lige? Ja sam apriorni protiv i skroz sam neibjektivan po tom pitanju. Koji su razlozi našeg klupskog i reprezentativnog potopa. OK, futsal nije popularan sport ali nogomet je. Imamo samo hrvatsku ligu i uspješni smo i klupski (samo Dinamo, ali ok...) i reprezentativno. Rukomet opet neka regionalna SEHA liga koju nitko ne prati i opet sve lošije nam ide. vaterpolo isto uz regionalnu ligu ide na lošije u zadnje vrijeme.
  • Jaro
    7.4k
    pa politicjo vodjenje klubova, zanemarivanje skola, vjerojatno kriminal - sve ovo je prije igranja ili neigranja ABA lige... klubovi nemaju za kikiriki pa opet potpisuju kojekakve Amere jer eto "to je in" i "to svi rade"... ovdje se zaziva drzava i politika - ali oni su doveli kosarku u to stanje. Drzava nema kaj ulagati u profi sport na nacin kako je do sad radila - pustala pojedince da se igraju managera, apiskaju hrpu love (bogtepitaj kako) i onda gradovi, zupanije, drzava pokriva te dubioze.
    Kad je htio Tedeski uc u Cibonu i zaizvrat trazio udio moci odjebali ga jer su htjeli upravljati novcem oni koji su doveli klub u takvo stanje, kasnije ista prica s Gazpromom ili kim vec...
    Situacija je slicna u svim sportovima i klubovima - sto je manji sport lakse je na ovaj nacin voditi ga. A savez je posebna prica...
    Nista tu ABA nije ni donijela ni odnijela...
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Bas tako, onaj Raznatovic se hvali kako mu je klub u ABA ligi poligon za razvoj igraca, a nama bi ta ista liga trebala biti izlika za upravo suprotno? How yes no. Ja razumijem da neko ne zeli ABA ligu zbog ideoloskih razloga, nisam ni sam prevelik simpatizer regionalnih derneka, ali koristit tu ligu kao izliku za smrt kosarke u Hrvata je smijesno.
    Jos ce ispast da nam je SEHA liga pokopala i rukomet .. krivi ljudi na krivom mjestu u krivo vrijeme.. jedini dio gdje je drzava kriva je taj da nam je sudstvo kurcina teska, pa se svima isplati krast i muljat
  • Bruh
    956
    Cibonu je upropastio bivši direktor božo milićević i ne bi se čudio da je bilo namjerno jer kako je sam rekao prošle godine pred finale zadar cibona "srce mi je uz zadar"... On je inače i odgovoran za tjeranje navijača i gomilanje dugova nerealnim ugovorima a sada ga mediji stavljaju kao velikog znalca uprave...
  • Zagreb1992
    1.7k
    Cibona je imala ponudu za Sberbank kao glavni sponzor... 2.5milijuna eura neto je bilo za ekipu proračun.
  • Infinity
    16.4k
    To je lova s kojom lagano ulazis u play off i imas sansu skinuti i beogradjane s trona. Buducnost je s manje love uzela ABA ligu, doduse i Cibona je, ali su ovi za razliku od Cibone igrali Euroligu.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Ako ne Euroliga onda FIBA natjecanja di se može dosta dobro proći ako imaš solidan budžet
  • dZg1986
    520
    Mozda beogradjane iz prethodnih sezona, medjutim budzet im se nenormalno povecao (zahvaljujuci drzavi) u zadnjih godinu dvije. Ali za pocetak bi taj iznos bio i vise nego odlican, samo da docekamo opet malo jacu Cibonu...
  • Patak
    2.9k
    A što bi falilo Hrvatskoj ligi kao poligonu za razvoj igrača kao npr. u HNL? Ili da okrenem pitanje, kojeg smo igrača razvili zahvaljujući yugo ligi a ne bi se razvio bez nje? Pa baš zbog prejakih državnih klubova iz Beograda, naši klubovi krpaju momčadi sa strancima pa naši mladi talentirani igrači i nemaju prilike se razviti jer je uvijek borba za opstanak.

    Mi umjesto razvijanja igrača imamo propadanje jedne talentirane generacije za drugom, i ne mogu za to biti krivi samo ti igrači, previše ih je, pa mi smo 2015 igrali finale U19 svjetskog prvenstva sa SADom a gdje su svi ti igrači danas? Jesu se razvili kroz ABA ligu kako to neki Ražnatović priča? Božić, Slavica, Arapović, Mazalin, itd...a to je samo jedna generacija.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    nije to bila poanta mog posta nego tko klubovima brani da forsiraju i razvijaju igrace u ABA ligi? Tko? Optuzit jedno natjecanje za propast HR kosarke je smijesno.
    Svi klubovi koji to ne rade u ABA ligi nece radit ni u PHR iz istog razloga - hoce biti konkurentniji nego sto im budzet dopusta..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.