• Svi na Sjever
    1.9k
    Kakav nevidjeni hype od petka strašno,kakav marketing i PR od portala do TV-a od juniorskog nogometa,samo su klincima napravili medvjeđu uslugu po meni.

    Realno Milan je vec bio puno bolja ekipa sto se tice individualne kvalitete a izgubili su na talijanski način gdje je trener Hajduka odnjeo takticku pobjedu,a o ovim krilnim igracima iz AZ-a da ne govorim klasa više.
  • Nolifer
    6.5k


    Baš mislio postat, hahahaha.

    Čitam sad te komentare... Svi su im krivi, jalni su, svađaju se, kad im spomeneš Tobolčare vrište... :lol:
  • R13S61
    188
    Samo u zadnjih 13 sati napisano 11 stranica o jebenim tovarskim juniorima... Pazi juniorima :gasp:
    Za usporedbu, cijela tema Istra-Dinamo ima 12 stranica...

    Lijepo je naslađivati se tovarima, ali jebote...
    I onda se piše i hajdukovoj pr mašineriji... Izgleda kao da su i ovdje mnogi dio te mašinerije...

    Video iznad pokazuje kako se gospodski (!) može podjebavat tovare... 3-4 minute na početku poluvremena i to je to... Dovoljno... Veselica na kraju na isto melodiju i poantu, ali Dinamu u čast... :cool:
  • Nino Bule
    11.3k

    Nadam se da nas je vecina ovdje na utakmicama dinama pa nema smisla da pisemo na temi dok smo na stadionu.

    Dok je prica o tovarima samo na odgovarajucoj temi lako to izbjegnes ako neces citat, vise manje ni o jednoj drugoj juniorskoj utakmici hajduku nije se napisala jedna rijec, naravno da finale malo vise interesa probudi, od hajdukovaca do rijecana do nas, a i stvarno rijetko hr juniori igraju ovakve utakmice, nije im potrebna masinerija da bi se o ovome pricalo, al svakako i njihovi spinovi nasmiju
  • R13S61
    188
    Ma stari moj sve je meni jasno... I ja sam s guštom dočekao vijest o petardi... Mišljenja nam se razlikuju samo u tome što ti kažeš da finale probudi "malo više" interesa, a ja bi rekao da je to puno previše interesa s naše strane...
    Ali naravno, svatko ima svoje veselje :smile:
  • Krizy
    35.4k
    Sumnjam da je itko napisao više od dva posta (ja osobno jedan gif i to je to), a to što Zona ima dosta korisnika je druga stvar :wink:
  • NitkoBitan
    11.7k
    Ovo se mora u nedjelju pjevat :lol:
  • R13S61
    188
    sad razmišljam dal da išta napišem jer jer je to moj treći post pa ću ja ispasti najaktiviniji :grimace: :grimace:
    ali ima donekle istinu u ovome što kažeš
  • Efes Pilsen
    6.8k
    jel to onaj lik iz Let 3? :lol:

    Edit: sad vidim da je po medijima hahhhaha show
  • San Lorenzo
    11k
    Da medijska histerija oko dječjeg natjecanja ne traje već 10 dana, bolila bi me neka stvar za ovu utakmicu, al' kad imaš dnevno po jedno štivo o novom Beckenbaueru, o Europi koja je luda za njim, kad imaš intervjue s trenerom te ekipe, sa igračima, sa poznatima i slavnima koji bi isto uzjahali hype, kad imaš javljanja uživo iz Ženeve, reportaže o atmosferi, planiranje dočeka...onda sam iskreno ozaren kad je cijela priča završila sa debaklom od 5-0, a kojeg je načeo upravo 16godišnji svemirac.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Naravno da ću komentirati hajdukove juniore kada je to na portalima praktički BREAKING NEWS. Dnevnik.hr već nekoliko dana od 5 članaka na naslovnici redovito drži 3 članka o hajdukovim juniorima. Toliko medijskog prostora se nije davalo Ukrajini 24.2.2022. kada je započeo prvi veliki rat u Europi u 21.stoljeću. Naravno da ćemo komentirati takav medijski tretman.

    U vezi same utakmice i javnog mnijenja vidim da mnogi navijači Hajduka i površni pratitelji nogometa lupaju razne gluposti. Pročitao sam na dosta mjesta kako bi juniori AZ-a uhvatili mjesto u Europi da igraju u HNL-u. Juniori AZ-a inače nastupaju u AZ-ovoj drugoj ekipi koja je trenutno na dvanaestom mjestu druge nizozemske lige. Juniorski i seniorski nogomet su dva različita planeta. Ako od 22 igrača Hajduka i AZ-a uspije njih 5 to će biti fenomenalno.

    I za kraj: zvijezda ovog turnira Luka Vušković...čini se da ni za juniore nije dovoljno dobar. Kada je počeo igrati za seniore Hajduk je odjednom postao klub koji je primio najviše golova u HNL-u, najgora obrana lige. Za svaku njegovu grešku je izgovor da ima samo 16 godina. Gvardiol je imao 17 godina (nije to puno više) pa se ne sjećam da je svaku utakmicu skrivio najmanje jedan gol i da su ga treneri vadili iz igre jer se pogubio kao što su ovoga vadili u Rijeci. Momak igra tek 2 mjeseca (debitirao u derbiju) a već se može napraviti kompilacija za Youtube od njegovih kardinalnih grešaka. Ako mu je jedina kvaliteta to što je mlad (a kako vrijeme ide čini mi se da je baš tako) onda se radi o velikoj novinarskoj prevari. Novinari su papagajski ponavljali da je on najveći talent hrvatskog nogometa i sada je to općeprihvaćeno mišljenje u javnosti. Ljudi to automatski govore bez da razmisle je li to stvarno tako a ja recimo mislim da Vušković nije ni u top 5 hrvatskih talenata. Nisam siguran ni je li u top 5 hajdukovih jer mi i Pukstas i Vrcić i Buljan i Antunović i Capan djeluju kao veći talenti i to ne govori puno o njima i njihovoj mega talentiranosti nego više govori o Vuškoviću.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.