• Mali dioničar
    15.2k
    Kompany je pokazao da je odličan trener, čak ima glasina da je on možebitni novi trener Spursa ili Chelseaja. Ukoliko on ode, takva filozofija nogometa sigurno više neće bit zaštitno lice ovog Burnleyja. Ne znam koliko je to Luki isplativo..OsamŠest

    Ako ga Kompany želi i postane trener Spursa ili Chelsea, vjerojatno će ga htjeti dovesti i tamo.

    Spursi i tako idu u makeover, piše se da Kane ide u PSG pa će imati novaca za rekonstrukciju ekipe.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Ako do 1.9.2023. Ivanušec i Livaković ne odu iz Dinama, jel' postoji mogućnost da se tuže sve novine/novinari za svaki pojedinačan članak objavljen do tada zbog plasiranja lažnih vijesti i da bude kažnjen prema novom zakonu? Ili to ne spada u tu kategoriju?
  • Smotanihaker
    700
    A šta ako odu 2.9.2023?
  • Rex Ramae
    2.8k
    Ako piše da je gotova stvar npr da Livaković ide u Villarreal ili Sociedad a u Španjolskoj traje prijelazni rok do 31.8. (?) onda ne može otići 2.9.
  • Smotanihaker
    700
    Moja greška. pogubio se u datumima.
  • Olmic
    3.7k
    Svida mi se pumpanje Marina po novinama, to znaci manje para za Frigana eventualno
  • Orc123
    8k

    U sn vec spominju da je moguca dvocifrena odsteta za Frigana...pitam se, cime se hrane u toj redakciji.
  • Jurki
    11.7k
    očito ludim gljivama i lošom travom.
    Recesija je a za kvalitetniju robu se nema para.
    Treba jos malo uvjeriti Portugalce da je Frigan odlicna roba.
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Sto se tice onog malog iz Kustosije,negdje na portalima sam vidio da postoji nekakav clanak "Kako Bara uz pomoc Lesa i Toplaka pravi pricu i pumpa cijenu igracu." Zna li netko gdje se moze pronaci taj clanak
  • IstokKa96
    689
    Jos je obveza dvojnog iskazivanja cijena, vjerojatno se ravnaju po kunama.
  • Orc123
    8k

    To bi imalo smisla....
  • Orc123
    8k
    Kad bi ostali i Drmic i Petko prije bi imalo smisla dovesti aliyu-a iz loxe koji od kad je prebacen u spicu djeluje odlicno i zabija....strasno brz i agresivan, deugaciji tip od Petka i Drme a dovoljno mlad da ga se dobro unovci za 3-4 sezone...mogo bi se razvijat kroz HNL uz ovu dvojicu. Mogli bi neku trampu sloziti Kulenovica njima i neku siću za njega.....jer ukoliko ovo dvoje ostane ne treba nam napadac od 5 mil eura...ni Vipotnik, a jos bolje ni Frigan.
  • marcio amoroso
    36.5k

    Ja se uopće ne bi iznenadio da Bišćan izabere Marina kao rezervno lijevo krilo. Čak mislim da u njegovim očima Marin puno bolje kotira nego Rukavina.

    Općenito mi sa ovim kadrom i sa igračima koje imamo na posudbama možemo složiti top kadar. Potrebna su nam po meni samo dva pojačanja. Lijevi bek i desno krilo.

    Naravno da je u slučaju odlaska Šutala potreban stoper koji je odmah za prvih 11 ili u slučaju odlaska Ivanušeca krilo koje je baš pojačanje.

    Livaković, Nevistić
    Ristovski, Moharrami
    Šutalo, Šutalo, Perić, Perković
    Pojačanje, Štefulj ili Bočkaj
    Mišić, Ljubičić, Baturina, Bulat, Janković, Tolić
    Pojačanje, Špikić
    Ivanušec, Marin
    Petković, Drmić, Kulenović

    Živković, Vrbančić, Topić

    Štefulj/Bočkaj, Menalo i Emreli bi morali donijeti neki novac koji bi nam olakšao put do pojačanja, a odlazak Thea bi nam dodatno rasteretio budžet.

    Gurlica, Katinić, Brekalo, Lukanić, Brkljača, Sučić i Rukavina trebaju ići po mogućnosti u naše prvoligaše na posudbu i tako se pokušati izboriti za mjesto u kadru Dinama.

    Od ostalih koji su po posudbama je možda još jedino Soldo vrijedan spomena. Ostale realno pokušati prodati, pokloniti ili u najgorem slučaju raskinuti ugovor.
  • Neki tip
    21.3k
    Recesija je a za kvalitetniju robu se nema para.Jurki

    Gdje je recesija i kad je počela? Tko nema para?
  • Orc123
    8k

    Na tu postavu def. Treba i zadnji vezni da se rastereti malo misica bar u hnl. Ima smisla, ali ti za krilo ne moze onda biti ni stojkovic, ni kacavenda vec posteno pojacanje, ne prinova. Isto vrijedi i za L. beka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions