• Herñan Crespo
    88
    dobro mislio sam clan prvih 11 krivo sam se izrazio. Tu jos nisam siguran hoceli mu Elric oduzet mijesto.
  • Captain America
    17.7k
    Tu jos nisam siguran hoceli mu Elric oduzet mijesto.Herñan Crespo

    Vidjelo se ko je bitniji po nastupu u utakmici koja je odlučivala o medalji, a ko je išao u Katar na izlet u svojstvu cheerleadersice.
  • Herñan Crespo
    88
    a sto tebe muci? Izlet u svojstvu cheerleadersice, ajde pomalo. Rekao sam da je trenutno tako i ne znam hoceli bas tolko dugo ostat.
    Ti si prvi koj bi govorio to u ime Erlica da dodje sutra u Dinamo.
    Po meni je Erlic i za mrvicu bolji od Sutala.
    Sutalo je najbolji igrac HNLa dok je Erlic dokazan stoper u ligi petica. Jedino sto Sutalo i igra LP dok u Europi Erlica nema na mapi.
    No Erlic odradi i Milan i Juventus bez kiksa ozbiljnog dok Sutalo zna zasrat cesto koliko god toga dobrog napravio.
    Iz svih tih razloga kazem da su Erlic i Sutalo tu negdje.
    Skrenuo sam sa teme. Volio bi vidjet i Erlica u Dinamu no ne znam bil bi on pristao igrar HNL nakon Seria A.
  • vjeko1701
    8.1k
    Ajde, malo se smiri. Tek 30 postova a prema svima se postavljaš ko da si glavna faca, posebno nekima koji su tu već godinama.
  • San Lorenzo
    15.7k
    Erlić je jedan od onih mitskih stvorenja koje svi spominju, bez da su ih ikad gledali...na pamet mi padaju Santini kojeg se zazivalo u reprezentaciji kao da je Đovani Elber, sad Musa, Erlić itd.
  • Captain America
    17.7k
    Izlet u svojstvu cheerleadersice, ajde pomalo.Herñan Crespo

    Od nekog ko je kako kažeš potencijal za startnih 11 bi očekivao neku minutažu, a ne da nema ni sekunde na terenu.

    Ti si prvi koj bi govorio to u ime Erlica da dodje sutra u Dinamo.Herñan Crespo

    Nadam se da neće nikad doći u Dinamo jer bi bio skup, a ne bi nam ništa donio.

    No Erlic odradi i Milan i Juventus bez kiksa ozbiljnog dok Sutalo zna zasrat cesto koliko god toga dobrog napravio.Herñan Crespo

    Erlić je standardni stoper jedne od najgorih obrambenih momčadi Serie A. Kad vidiš broj primljenih golova i usporediš s konkurencijom, pomislio bi sa se bore za opstanak, a ne da su na polovici tablice. Šutalo je odigrao doktorski protiv Seville, Salzburga i Chelseaja.
  • Orc123
    8k
    Erlic je stvarno dobar stoper ali Sutalo je puno bolji stoper sa puno vecim plafonom.
  • Herñan Crespo
    88
    imao post ili dva stacu do svog misljenja, to sto ti gledas na to da se postavljam kao glavna faca sto tebe to grebe? Smiren sam totalno sto si se ti uznemirio, to mi je nekako zenski fazon, kricat cim nemas misljenje kao svi ostali. Jos moram sve gledat iz tog nekog navijackog pogleda.

    To sto je on tu godinama kakve veze to ima? Radi toga trebam presutit neke stvari, zato jer je on tu godinama . ogovara Dalica na jednoj temi, a tu stoji uz njega jel je dao priliku u jednoj utakmici polu prijateljskoj na Spu svom igracu.

    Erlic kad je dobio svoju priliku iskoristio je u reprenzentacij. Sutalo je imao koju priliku vise, jako puno dobrog je odradio al zna poklonit gol kao sad nedavno skoro protiv Turske. Odigra dobro protiv Chelsea i Sevilla ali i zakaze dva put jako protiv Milana isto. Zato kazem Erlic i Sutalo su tu u dva deka. A ako nemsijem izkazat svoje misljenje ovdje vise i moram se prilogadit tome sto drugi misle, reci slobodno tako.
  • LovroZG
    1.3k
    Mislim da vas je malo prehitilo. Teško možemo mi dobit 20M za Šutala. Nema on baš 20 godina, a ni mi nismo prodavali puno igrača za veći iznos.

    A i ja ga iskreno ne bi još prodavo ak mu se ne ide. Treba imat na umu da osim njega na stoperu imamo klinca Perkovića kojeg smo tek doveli, Perića i ozlijeđenog Boška za kojeg je upitno kad će se vratit na 100%. Još nam je Perković trenutno jedini igrač kojeg Biščan razmatra za lijevog beka pa bi prodaja Josipa vjerojatno uvjetovala dovođenje dvojice stopera.
  • vjeko1701
    8.1k
    Neki respekt prema forumašima koji su ovdje godinama i na svoju ruku su dovodili druge i gradili ovu zajednicu od čovjeka koji je tu 2 mjeseca i ima 30ak postova mora postojati.

    Ako nisi sposoban (a većina od tih 30 postova to pokazuje) izreći svoje mišljenje pristojno i s nekim respektom, nikom nećeš falit. Za osobne ratove postoje privatne poruke. Tamo nosi svoje cheerleadersice, ženske fazone i postavljanje na druge.
  • og1986
    2.9k
    Novi forumaš je malo nervozan.
  • San Lorenzo
    15.7k

    Bišćan je nakon Belupa rekao da Perkovića ne vidi kao beka.
  • LovroZG
    1.3k
    Da, al ga trenutno tam gura jer očito Bočkaj i Ljubičić ne dolaze u obzir. Kak god okreneš, treba nam par obrambenih igrača i bez prodaje Šutala.
  • xyz
    840


    Rekao je da nije siguran da mu je lijevi bek najbolja pozicija...
  • Nino Bule
    13.8k

    Dolazio je vec rbs sa 20 mil ponudama kad se cinilo da je gvardiol u chelsi gotov posao, mislim da se to moze lako dobit
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions