• marcio amoroso
    36.5k
    Ne znam koja cijena je realna, ali standardni hrvatski reprezentativac koji ima 23 godine, ekstremno dobru tehniku za stopera, pregled igre i mirnoću na lopti u rangu najboljih stopera na svijetu i k tomu odličnu brzinu mora vrijediti minimalno, ali stvarno minimalno 20 milijuna. Ja bih čak rekao da je to malo i da moramo tražiti bar 25.
  • Orc123
    8k
    Ja mislim da je plafon 20 mil eura, po meni vrijedi i 30 ali jednostavno nece ro nitko platiti....ali treba izvuc maksimum....mora jos popraviti skok igru a ovo ostalo mu je sve top level....
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Ako ne bude ponude iznad 25 zadrzat ga
  • OsamŠest
    3.4k
    20m + % od iduće + Bartol Franjić
  • deda
    32.6k
    A gdje je tu Janković :cool:
  • OsamŠest
    3.4k
    Isprike! Nedopustiv propust..

    + Janković
  • San Lorenzo
    15.7k
    Prodao bih Šutala radije nego Ivanušeca, Petkovića ili Livakovića...a i za njega se može dobit najviše novca, pored toga čini mi se da se kod njega može primjetiti zasićenje, ove sezone je imao puno više grešaka nego prethodne, kao npr. ono protiv Belupa za vikend.
  • Jaro
    7.3k
    jos maloi Sutalo ce i na forumu kako i u momcadi naslijediti KTCa...
    Uc u LP, uzet bonuse od vec prodanih i nikog iz momcadi ne prodat. Kaj mislite o toj ideji?
  • Captain America
    17.7k
    Ovaj transfer će radit nova uprava i očekujem da se postave sa stavom. Ako je manijak u bijegu mogao probit granicu od 20 s Lukom, očekujem od Darija i ekipe minimalno 25 s bonusima za Šutala. Govorimo o stoperu od 23 godine koji ima 2 godine eurospkog klupskog nogometa gdje je odigrao jako dobre utakmice kao i nastup za repku na Svjetskom prvenstvu na kojem smo završili treći, a vjv će i na F4 Lige nacija nastupit.
  • San Lorenzo
    15.7k

    Dinamo mora prodavat igrače, samo od uefinog nagradnog fonda nemožeš preživljavati, sad imaš izbor, namiriti trećinu proračuna tako da prodaš jednog igrača ili namiriti trećinu proračuna tako da prodaš dva ili tri igrača?
    Ja sam za prvu opciju...a i smatram da je lakše pronaći zamjenu za stopera nego za Livakovića/Ivanušeca/Petkovića.
  • Herñan Crespo
    88
    standarni reprezentativac još nije

    Svakako mislim da Wolfsburg nema para za njega, mozda mi i pomaklo ali nisam upratio da oni mogu 15-20 miliona utapat za transfere

    Ako neko ponudi za njega 20 miliona odma mi ga prodao, sve preko je lijepo al mislim da nije realno. Kao sto je neko i rekao, igrac uvijek vrijedi koliko se i ponudi za njega. Bumo vidili uskoro.
  • Jurki
    11.7k
    upravo to sam si i ja to mislil.
    Olmic 6 milja
    Gvardiol 20 milja.
    LP 30 milja
    I ako se nebudu isplacivale sulude provizije pokrije se cjelokupni budzet.
    S tim da se moze jos nadodati jedno 8 milja za ove koji bi mogli otici Bockaj, Menalo, Emreli, Moharami mozda i Tolic
  • Orc123
    8k
    Franjica ne bi u nikakav deal ukomponirao jer on je svugdje solidan i na beku i na stoperu, najmanje na veznom ali nigdje nije bas top....
  • Eduardo
    20.2k
    standarni reprezentativac još nijeHerñan Crespo

    Kako nije? Dalić ga uvrstio na zadnja četiri reprezentativna popisa - dva puta za Ligu nacija, išao i nastupio na SP-u u Kataru i sad ista situacija za kvalifikacije za EURO 2024. Odlaskom Lovrena u duetu s Joškom čini prvi stoperski par repke. Kakav status treba imati da bi ga nazvali standardnim?
  • xyz
    840
    Ja mislim da Šutalo treba biti projektiran za prodaju ovo ljeto. Jednostavno je to prirodni slijed. Igrač ide u jaču ligu, napreduje i zaradi značajno više, a Dinamo dobiva financijsku stabilnost i priliku da se nekog drugog igrača profilira. Ako odigra solidno završni turnir Lige nacije 20 milijuna + neki bonusi ne bi trebali doći u pitanje za standardnog reprezentativca koji je tek napunio 23 godine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions