• Zagreb1992
    1.7k


    Prije par godina sjedim u jednom kafiću di dolazi osoba koja radi u klubu ..I pitam ga di mogu uzeti trenirku od kluba koja je stvarno odlična...Adidas proizvođač..on mi na to rekao samo je to za igrače...znaći imaš čudesa kaj možeš napraviti sa fan shopom i to si nesposoban..A sad teško da će nekaj napraviti jer u klubu imaš svega par ljudi koji rade više poslova...A imaš ljudi koji bi im to volonterski radili kaj je najbolje
  • Keyser Soze
    10k
    Imali su nekakav mali fan shop u draženovom domu (uzeo 2 šala i majicu) i čini mi se tam u pothodniku jedan.
  • NORTE
    11.5k
    Nedavno su imali isti dan nogomet i kosarku i na kosarci je bilo vise ljudi. Njihovi navijaci jednostavno taj sport vise prate.Infinity
    Sve je stvar samo uspjeha kluba.

    Nogometni klub je 25 bodova iza Zvezde, ostala im je samo borba za 2.mjesto koje donosi kvalifikacije Lige prvaka i to je vjerojatno jedini razlog zašto ne bojkotiraju nogomet.

    Godinama u košarci nisu postojali nigdje.
    Gledali Zvezdi u leđa, nijedna Aba titula koja bi ih odvela u Euroligu.

    Zvezda uz pomoć vlasti dominirala u oba sporta.

    Onda je došao Željko Obradović i doveo par odličnih Amerikanaca i nakon 10 godina igraju Euroligu i to igraju vrhunski.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Imali su...Iskreno se nadam pokretanju opet toga jer im je to fini izvor prihoda ...Šteta jedino da grad boli kurac za prostore u prolazu ..jer tamo možeš isto otvoriti fan shop i imaš veći protok ljudi ...a to ne bi zjapilo prazno toliko
  • Patak
    2.9k
    Ja sam jednostavno protiv zajedničkih yugo liga pa sam pristran po tom pitanju. Futsal npr. kao sport napreduje samo kroz hrvatske lige, sad će biti i zajednička druga liga, osnivaju se novi klubovi poput Gorice i Rijeke, organiziraju se prvenstva Hrvatske za mlađe kategorije, upravo je u tijeku prvo prvenstvo RH za kategoriju U15 u organizaciji Futsal Dinama, itd... Dvoranski je sport poput košarke, isto pet igrača u polju, itd...S tim da u košarci imamo veliku tradiciju za razliku od futsala, i dok futsal napreduje, košarka nam godinama stagnira i nazaduje.
  • Markelo
    2.6k
    Došao je Vučić sa vrećom para i ovaj put je uložio i u kk Partizan a ne samo u "Heinken". Dogodine vjerovatno ide novi vagon para za zvezdurinu
  • Zagreb1992
    1.7k


    Vrate oni pare ...Glavni sponzori su im kladionice Mozzart , Meridian..E sad ono što im opako počinje patiti su domaći igrači...I to mislim da im dolazi na naplatu jer nema razvijanja...Da nije Mege koja je u korist Miška propali bi još brže
  • NORTE
    11.5k
    sad će biti i zajednička druga ligaPatak
    Kad to počinje?
  • NORTE
    11.5k
    Glavni sponzori su im kladionice Mozzart , Meridian..Zagreb1992
    Ne zaboravi i glavnu naftnu kompaniju Srbije.

    S druge strane za Zvezdu uglavnom igraju srpski igrači, ali moguće da će i oni Partizanovim putem jer razlika ipak postoji.
  • Bruh
    956
    mislim da su to tada bili oni smogovci ne klub
  • Zagreb1992
    1.7k


    Od kluba je to bio fan shop ..Šteta da ne radi više jer bi sad imali opet prometa
  • Captain America
    17.7k
    Sesar preuzeo košarkašku repku.
  • Bruh
    956
    a Aco veli da nemre biti u nekom klubu i biti izbornik. Kaj će to značit ciboni za ljeto ćemo vidjet. Možda treba klub pretvoriti u volontersku organizaciju kad već ne isplaćuju plaće...
  • Keyser Soze
    10k
    Cibona na poluvremenu protiv MZT-a vodila 12 razlike, treću četvrtinu su izgubili 30:5 i sad zaostaju 17 razlike :eyes:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.