• Ali
    2.1k
    Hajduk sa dva penala i crvenim za Soldu ili Marina prolazi u finale i osvaja.
    Šibenik bi da nismo rasprodali sve napadača mi jučer u prvih 45 minuta natrpali 5 komada
  • Mali Zeus
    12.7k
    Šibenik bi da nismo rasprodali sve napadača mi jučer u prvih 45 minuta natrpali 5 komadaAli

    Jel ovo kao ona latinska poslovica.

    Idis redibis nunquam in bello peribis.
  • Papastrumf
    12.2k

    Ja mislim da smo se mogli potuci za polufinale lige prvaka da su nam ostali Modric, Kovacic, Orsic, Gvardiol, Majer i Olmo.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Tako nešto. :lol:

    Da smo pobijedili ne bi izgubili.
  • Mr Anderson
    7.9k
    A da bi pobijedili morali smo zabiti barem gol više od protivnika.
  • vjeko1701
    8k
    Negdje se pisalo da UEFA prima izvanredne zahtjeve u slučaju da se u europu kvalificira klub koji tako nešto nije realno očekivao (recimo drugoligaš koji osvoji kup)

    EDIT: Evo pravilnika ali nije primjenjiv na klub koji igra HNL ako dobro vidim.

    Članak 27.
    Ako se klub osnovom svojih sportskih rezultata kvalificira u UEFA natjecanje, ali uopće nije prošao niti jedan postupak licenciranja, odnosno prošao je postupak licenciranja koji je niži / nije jednak onom koji se primjenjuje za UEFA licencu ili licencu za UEFA Ligu prvakinja prema ovom Pravilniku, jer pripada ligi različitoj od Hrvatske nogometne lige (prvi stupanj) ili Prve hrvatske nogometne lige za žene, radi ulaska u UEFA-ina klupska natjecanja za takav klub Davatelj licence u ime tog kluba može od UEFA-e zahtijevati izvanrednu primjenu sustava licenciranja kluba.

    Na osnovu takve izvanredne primjene, UEFA može dati tom klubu posebno dopuštenje za ulazak u odgovarajuće UEFA-ino klupsko natjecanje, što također podliježe propozicijama relevantnog UEFA-inog klupskog natjecanja Takva se izvanredna primjena primjenjuje na samo na određeni klub i na tu odnosnu natjecateljsku godinu.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Ako zalizani ili krovinovic dobiju crveni u kupu i ne prodju u finale, kako se onda to prenosi za dalje, jer u ligi iducu svakako ne igraju zbog 3 zuta
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Valjda sljedecu godinu...?
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ne, crveni se odrađuje i u prvenstvu i kupu. Mislim da bi propustili Rijeku radi 3 žuta i onda još kaznu za crveni.
  • deda
    32.6k
    Slažem se
  • Jurki
    11.7k
    Ajmo Slavene..gazi gubu
  • Keyser Soze
    10k
    Keleminec snima klince po tribini :lol:
  • Captain America
    17.7k
    Štuke zanimljivije od utakmice.
  • dZg1986
    518
    Iskreno, drago mi je sto smo ispali zbog odlaska Cacica i sigurno bolje buducnosti nego da nam je on ostao, ali opet mi bude zao kad vidim koje ekipe su ostale i kako bi sigurno opet nakantali hajduk u finalu( ako prodju)
  • Jurki
    11.7k
    djecurlija cesto nadglasala tovare :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.