• Nino Bule
    11.3k
    Ma kakve usporedbe bjelica cacic, pa cacic je napravio ovogodisnji uspjeh na bjelicinom kosturu, kad je dobar ko neno sto on nije skinuo taj 50godisnji junf, lako je nakon sto je on promjenio i ekipu i klub po mentalitetu za 180 doci napravit slicne rezultate i proglasit se jednako dobrim.
  • Orc123
    5k
    Nego rekao je dvije tri lijepe i sad se treba sazaliti nad njim?? Dobio je on sasvim dovoljno od Dinama da ode vec jednom u tu mirovinu i bude navijac ko i mi jer dinamo cijelu polusezonu nije licio na nista, a za mnoge stvari na koje se sad vadi je sam kriv. Bio si prakticno prvi covjek kluba, mogao si skartirati igrace, dovoditi igrace, stvarati mlade igrace a od toga nisi napravio skoro ili bas nista. O tome da je ljubicicu skoro unistio karijeru je opce bespredmetno pricati, nije afirmirao ni jednog mladog igraca i td. Tako da Hvala mu na proslogodisnjem prvenstvu i da je bio posten prema sebi i prema svima tu je trebao stati i ostao bi obozavan jer je na iskustvo i autoritet prodrmao malo svlacionicu poslije kamilice Kopica i tako smo osvojili naslov. Ja se jos dan danas pitam kako je covjek od 70.g mogao biti dugorovno rjesenje!? Zelim mu sve najbolje ko covjeku u zivotu i da bude isto tako kao i mi gledaoc i navijac Dinama i nek uziva u mirovini. Bez sarkazma, vec neka se posveti neki drugim stvarima.koje ga vesele....
  • Captain America
    13.3k
    Čačić i Neno pripadaju prošlosti, okrenimo se budućnosti. Sutra nadam se kreće nova uspješna era Dinama, možda zadnji put igramo na ovakvoj Kranjči i red je da Bišćanov mandat otvorimo pobjedom protiv zadnjih godina najneugodnijeg protivnika.
  • Nolifer
    6.5k
    Dosta tenzija nepotrebnih. Umjesto da smo sretni kaj sutra počinje neka nova era, tu se vode rasprave moj tata je jači od tvog, ko neka mala djeca. Dakle ajmo okrenuti priču u pozitivu neku.
    Pustit repove prošlosti di pripadaju, hvala im za sve i to je to. Neka nova era počne u pobjedničkoj atmosferi...
  • Orc123
    5k
    Sutra cu bas s gustom pogledat tekmu, kako god zavrsi....vjerujem da ce se sve uskoro posloziti na najbolji moguci nacin
  • Patak
    2.2k
    Jel bolji Zlatko Čajkovski ili Branko Zebec? Mene to zanima a ne Bjelica Čačić.
  • Ali
    1.9k


    Jeli gurao nekog poljaka za kojeg su svi vidjeli da je limitiran igrač i tržište je o njemu dalo mišljenje, na uštrb Majera koji je danas u vrhu francuske lige po asistencijama pored Neymara, Messia i sličnih i tržište kaže da je barem 30x vredniji od poljaka.

    A Olmo je došao kao kapetan kadetske reprezentacije španjolske i on bi igrao u seniorima furije da je stasao u alaves podruznici istre, samo ga pusti da igra , poput Modrića , strašna urođena genijalnost sa loptom, minimalno tri rješenja ima u trenutku kad mu dolazi lopta i brzo razmišlja. Dovoljno je da ga ne gušiš kao trener...

    Nema smisla dalje raspravljati, nek je Čačke preselio u rubriku "bivši treneri i igrači" i po tom je u istoj grupi kao i Neno. Hvala obojici za sve pobjede
  • xavier
    11.1k


    Dinamo je danas to što je (govorim o rezultatima u Europi) uprave iz razloga što je Bjelica u momčadi držao igrače kao što su Dilaver, Kadzior ili Leovac koji bi u prijašnjim vremenima bili poslani na klupu čim bi se pojavio neki 17-godišnjak kojeg treba pokazati u izlogu.

    Tko ima kvalitetu, dobit će prije ili kasnije i priliku, ali prva momčad je tu primarno zbog rezultata, a ne zbog davanja prilike svakom klincu.

    Prije 10 godina ljudi su bili nezadovoljni ako bi doveli nekog starijeg od 23-24 jer su svi htjeli "naše klince" na terenu. Nikad nisam to shvatio i sreća da su se te stvari promijenile.
  • Jaro
    5.4k
    Kadzior u to vrijeme >> Majer u to vrijeme
    Prva momcad je tu da donese prvenstveno rezultat, a ne izlog. Kao sto je receno, vrijednost ce izaci kad tad - sto je Majer i dokazao. Mozda bi se pretvorio u Halilovica/Corica da ga je Bjelica odmah pustio na teren i nije ga prisilio da poradi na nedostacima...
  • Jurki
    8.4k
    Prije 10 godina ljudi su bili nezadovoljni ako bi doveli nekog starijeg od 23-24 jer su svi htjeli "naše klince" na terenu. Nikad nisam to shvatio i srećaka da su se te stvarno promijenile.xavier

    Treba gurati klince u vatru jer Dinamo nije klub u kojeg svake godine neko upuca 50ak mil. eura.
    Međutim i u tome treba imati mjeru da rezultat zbog toga ne pati. Imamo hrpu primjera di to uspjesno funkcionira da se guraju mladi a rezultat ne pati.
    Ni jedna krajnost nije dobra.
    Zato treba imati stabilnu upravu a i trenera koji zna kaj radi.
    Bez proizvoda skole klub propada 100 posto.
  • vjeko1701
    5.9k
    Kaj se tiće Kadziora, kaj je bitno di je bbio prije i poslije, ono kaj je on dao u te dvije sezone je bilo respektabilno i da ove sezone imamo desno krilo s tom statistikom, već bi bili prvaci s 25 bodova prednosti.

    v9ymmhb1hxsju7ej.png
  • Jurki
    8.4k
    Kadzior je space shuttle za Špikica a za Menala pogotovo..
    Poljak je pogodio s 30 metara a Menalo nebre s metra ni nebo pogoditi kamoli gol.
    Nadam se da su mu ovo posljednji mjeseci u Dinamu.
  • San Lorenzo
    11k
    Danas me zanima pobjeda kakva god...ali ako već mogu nešto tražiti, onda bi to bila neka naznaka agresivnijeg i okomitijeg nogometa, beskontaktni i pasivni nogomet više ne želim ni u cicibanima Dinama vidjet.
    Također, volio bih da možda vidimo i Drmića, tj. da i on može biti iskoristiv kod novog trenera, to bi nam bilo ogromno pojačanje za kraj sezone.
  • Oluja
    3.6k
    Kako vam se samo da toliko mlatiti o tome sto bi bilo kad bi bilo?
    Znam, ako me ne zanima ne trebam citati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.