• Efes Pilsen
    8.4k
    Jako je bitno da starta pobjedom, dobije malo na sigurnosti jer ovih + 7 NE SMIJE prokockat. Dolaskom ljetnog prijelaznog roka bi svi skupa trebali prodisat i konacno dovest par pojacanja. Igoru i stozeru podrska, uvid u mlade igrace ima, po svemu se ne bi trebao libit gurnut neke od njih u vatru.
  • BBB Sibenik
    4.4k
    Jasno da kod velike većine navijača spomen na Bjelicu budi emocije, ne čudi jer smo pod njim imali iskorak ka klub. Al ja osobno nisam pristasa povratka na staro nikad. Bivši posa, bivša cura itd. Ako se pljuvalo po Cacicu kad je bija izabran a kasnije smo ga slavili u nekim trenucima, Biscan u najmanju ruku mora imat podršku od sviju nas navijača Dinama. Sviđa se nekom osobno il ne
  • The Undertaker
    5.5k
    Bjelica je prije Dinama igrao LP sa Austrijom, trenirao je u Italiji gdje je taktika sve, vodio klub u Poljskoj prvoj ligi. Dakle, puno više klupskog iskustva i rezultata nego Bišćan.
    Bišćan je, u odnosu na Bjelicu, ipak kocka za koju se svi nadamo da će biti bingo.
  • Crle
    540
    Ok, evo složiti ću se sa tobom da je Bjelica možda malo manja kocka kao trener za sadašnji uspijeh no Biščan je po meni veći mogući dobitak za dugoročni uspijeh.

    Kod Biščana je još jedna prednost što je vodio mladu repku iz perspektive da ima uvid u mlade igrače kao i da je dobio nekakvo iskustvo u odnosu sa tim mladim igračima. A nama kao klubu bi fokus i trebao biti na angažiranju mladih igrača pa kasnije njihovoj prodaji.
  • San Lorenzo
    16k
    Bit ćemo pametniji za mjesec i pol dana, kadar nije širok, ali je puno nadmoćniji od konkurentskog, pored toga ima +7 startne prednosti i to jednostavno ne smije ispustiti.
  • San Lorenzo
    16k
    Bit ćemo pametniji za mjesec i pol dana, kadar nije širok, ali je puno nadmoćniji od konkurentskog, pored toga ima +7 startne prednosti i to jednostavno ne smije ispustiti.
  • Krizy
    44.1k
    Svakako da je Bjelica iskusniji i trenutno kompletniji trener ali ne slažem se da je Bišćan kocka, nije to Krznar, Cvitanović, Jovičević ili netko tko je postao trener Dinama bez ikakvog iskustva.
    Rekao bih vrlo dobar izbor, nogomet donekle sličan Bjeličinom, koji bi trebao imati više uspjeha u europskim natjecanjima ali na njemu je da se dokaže i pokaže kako je pravi izbor.
    Sretno Igore :heart:
  • NORTE
    11.6k
    Igoru želim samo jedno, da osigura ovu titulu.

    Ima +7 i samo 9 kola do kraja prvenstva.

    Ima odličan kadar igrača za ovu ligu.
    Pobijeđivati "male" i ne gubiti od rivala.

    Za početak ogromna bi stvar bila 3 boda iz Kranjče.

    Sve poslije je na njemu i cijelom klubu da se na ljeto dovedu pojačanja i s mjesta nositelja uđe u Ligu prvaka što je jako važno.
  • Patak
    2.9k
    Kaj se još raspravlja o Bjelici? Dajte najte, imamo trenera...
  • blue heart 72
    1.7k
    Ja nisam bio niti za smjenu Čačića, možda jedini na forumu.

    Odmah nakon prve rečenice sam prestao dalje čitati.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Moja želja je bila Bjelica iz čistog razloga jel sam mislil da nema šanse da Biščan napusti U21 dva mjeseca pred EP.
    Ovo sada je za mene odlično rijesenje, kao prvo osigurat titulu i onda odradit remont i gradit Dinamo za budućnost
  • DrawTube
    5k
    Ovi krenuli žestoko, mogla bi Istra stradat, do kraja sezone igraju nam samo pobjede!
  • Jaro
    7.5k
    ne gledam, vec nakon ovog komentara pogledam sofu i vidim 1-2 :joke:
  • DrawTube
    5k


    Evo kako manifestiram sada Hajduku predviđam još 5 golova :wink:
  • immerwieder
    1.4k
    počelo je
    Čačić: Šimić je unio nemir među igrače Dinama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.