• The Undertaker
    5.5k
    Bjelica je bio "sigurna" oklada i vjerovatno bolje rješenje jer ovako imamo pretumbavanje na svim frontovima, od skupštine preko uprave do stručnog stožera i škole. Malo previše da se ne osjeti na rezultatu. Bišćan može biti najbolji Šimićev prijatelj ali ga (i Šimića) ništa ne može oprati ako ne osvoji prvenstvo i ne plasira se u grupe EL. To je razlika u vođenju Rijeke i Dinama.
  • morales
    128
    da,izgube li prvenstvo mogu se kupit obojica
  • NitkoBitan
    17.9k
    da,izgube li prvenstvo mogu se kupit obojicamorales

    Ako se ne daj Boze prvenstvo izgubi prvi krivac je Cacic i onaj tko ga je postavio. Simic i Biscan su dosli prakticki vezanih ruku, nakon zimskog prijelaznog roka i sad se treba cekat ljetni.
  • Crle
    540
    Po čemu je Bjelica sigurna oklada ako je Biščan sa jednom Rijekom Bjelici uzeo kup? :D
    Ili koliki skor imaju jedan protiv drugog? :D

    Ili čak koji to Bjelica ima rezultat osim sa Dinamom?
  • morales
    128
    naravno da je ali ak izgubi prvenstvo nije on trener za dinama
  • morales
    128
    bjelica je daleko ispred biscana samo po tome sto je cijela svlacionica za njega
  • The Undertaker
    5.5k
    Sigurno pod navodnike jer ništa nije sigurno ali je bolje rješenje zato jer je nedavno bio u Dinamu, zna kako klub funkcionira, zna igrače i oni njega, trenutno i bolji trener od Bišćana, već je bio tamo gdje mi želimo stalno biti (osvajao prvenstvo i igrao LP), već je radio rebuilding ekipe itd..
    Edit: Jedina prednost Bišćana koju ja trenutno vidim je što je Šimićev izbor i odgovornost. Drago mi je vidit da postoji jasna linija odlučivanja i preuzimanja rizika i odgovornosti.
  • morales
    128
    ne kazem da nece biscan dobit svlacionicu na svoju stranu
  • DrawTube
    5k
    Prve godine Bjelice , sve do onog kiksa protiv Šahtara su bile najoptimstičnije i najpozitivnije unazad ne znam koliko dugo, da ga krimos nije potjerali imali bi nešto slično kao što Liverpool ima s Kloppom
  • Captain America
    17.8k
    Jel Iva živa ili je kupila stvari u paketu s Antolićem?
  • masacusec
    3.6k
    Dečki, zna li netko informaciju? Kakva je situacija s tim malim Vipotnikom? Je li blizu dolaska? Ili su to medijske špekulacije?
  • NitkoBitan
    17.9k
    @morales Ohladi malo s porukama. Nije ovo privatna wapp konverzacija nego forum. Slobodno napises u jednom komentaru vise recenica (mozes u jednom komentaru odgovorit na vise upisa forumasa) a ne da razvlacis par misli na 10 upisa jer je onda ostalima teze pratit raspravu.
  • Crle
    540
    Ok to što kažeš je istina. No ne slažem se da je bolji trener jer najveći uspjeh mu je sa Dinamom dok biščan nije imao priliku voditi klub kao Dinamo.

    Ja ne bi uzeo Bjelicu zbog ovoga kako je vodio Osijek. Čini mi se kao lik koji će riskirati momčad i dugoročnost rradi osobnog uspjeha, pa ako ne uspije krivit će sve druge kao neka uvrijeđena djevojčica.

    Nitko ne može osporiti njegov uspjeh sa Dinamom to je činjenica.
  • The Undertaker
    5.5k
    dok biščan nije imao priliku voditi klub kao DinamoCrle
    Sam si i naveo glavni nedostatak Bišćana. Možda se pokaže kao bolji trener od Bjelice ali je sigurno puno rizičniji izbor, pogotovo u situaciji kad ni ostale stvari u klubu nisu posložene.
  • Crle
    540
    Ok da, no ni Bjelica nije vodio Dinamo prije Dinama. (prvi puta jel) :D

    Po meni treba preuzeti taj rizik jer Biščan može biti dugoročno riješenje za klub kakvo nam je odavno trebalo. A i njegovi rezultati govore u prilog tome. Realno, nema ni jedan neuspijeh kao trener.

    I još jedan plus uz to je da je naš.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.