• Oluja
    4.4k
    e jebemu, kud se nisi prije javio s ovim pa da ga angažiraju
  • Rex Ramae
    2.8k
    Da, Šimić, Bišćan i Mamić imaju zajedničku grupu na whatsapp-u pa međusobno svakodnevno izmjenjuju selfije i tračaju kako Barišić ne pere ruke poslije pišanja.
  • Crle
    540
    Bjelica je bar 2 puta bolji trener od Bišćana,po meni nebitno čiji je čovjek u ovakvom trenutku bitan je rezultat!

    A po čemu je točno bolji, po kojem rezultatu?

    Bjeličin najbolji rezultat je upravo u Dinamo dok Biščan nije imao prilike još voditi isti, tako da ti je tvrdnja skroz promašena.
  • vjeko1701
    8.6k
    A ti vjeruješ Lesičkom na riječ?
  • morales
    128
    pa dobro upravi si vidjet cemo kako ce se bišćan pokazat
  • xavier
    12.1k
    Kakav trolerski upad na forum :roll:
  • DrawTube
    5k
    Nadam se da dežurni pljuvatelji neće nakon prvog kiksa Bišćana ići drvljem I kamenjem po njemu i Šimiću , navijači dinama su jedni od najrazmaženijih navijača, kad smo znali imati +20 i dogodio se kiks odmah su bila negodovanja
  • Crle
    540


    Da vidjet ćemo, to ne zna još nitko no uzevši sadašnje stanje u obzir po meni je daleko najbolji izbor.

    Uveo Rudeš u prvu ligu.
    Dupla kruna sa Olimpijom.
    Rijeka drugo mjesto i osvojen kup. (s utegom oko odnosa sa Armadom)

    Znači sve koje je do sada vodio je vodio sasvim solidno (ako ne i više) te ostvario cilj i uspijeh.
  • Jaro
    7.5k
    ne boj se, naravno da hoce... jbg, samo to im je jos ostalo...
  • morales
    128
    hahaha sto trolerski vrijeme ce pokazat dabogda vi bili upravu sto se tice biscana i svega samo nek dinamo ostvariva zadane ciljeve valjda je to svima u interesu.pozdrav!
  • vjeko1701
    8.6k
    zašto nemorales

    Jer je kao i njegovi kolege i to više od mnogih nevjerodostojan sa upitnom motivacijom iza tona članka i validnosti iznesenih informacija.
  • Crle
    540
    I ne kužim što se toliko vidi u tom Bjelici, lik je imao super rezultat sa Dinamom, ok. No što je sa svim ostalim? Sa izjavama kao neka uvrijeđena primadona, hoćeš o dinamu, sudcima, itd.

    Također, je lik koji je išao all in sa Osijekom ganjajući prvenstvo protiv Dinama čisto da bi digao sebe kao trenera, bez obzira što se može dogoditi sa momčadi sljedećih sezona ako to ne uspije (a šanse su bile solidne da neće).
  • Patak
    2.9k
    Ja nisam bio niti za smjenu Čačića, možda jedini na forumu. Tak isto smatram da se Bišćanu mora dati dugoročno povjerenje, ne ga pretjerano kritizirati nakon prvog kiksa, dati mu vrijeme da složi momčad, odradi smjenu generacija, itd...volio bi trenera na dulji rok, a ne da pola sezone raspravljamo na temi Novi trener dinama #1 i #2
  • xavier
    12.1k
    Ja nisam bio niti za smjenu ČačićaPatak

    :eyes:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.