• vjeko1701
    8.2k
    Ako je to istina, mislim da to garantira i Livakovićev odlazak i onda je to istinski kraj jedne ere.
  • Droljo
    8.1k
    Nesmiju nikoga pustit još sljedeću sezonu. Od nositelja mislim. Moraju belom dat godinu i pol sa kosturom ekipe kako ne bi patili rezultati dok se ne pojačamo na mjestima gdje igraju petko, risto, mišić. Livija je možda i naj lakše zamjeniti. Ne u smislu kvalitete nego golman je, staviš sljedećeg i moliš boga da bude u pola kao ovaj
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Taj account ima ravno 14 pratitelja i prenose vijesti sa sky-a. Dakle nista novo nisu napisali od onoga od neki dan sto je i germanijak prenio. Po meni Petko nema sanse u Engleskoj, naravno ne zbog nogometnog znanja nego nekih drugih stvari.
  • Olmic
    3.7k
    Ima netko pristup cometu, da vidi jesu Misic i Rile potpisali nove ugovore?
  • Mr Anderson
    8.1k

    Za Mišića piše da je do 30.06.2026.
    Rile do 15.06.2024.
  • marcio amoroso
    36.5k
    Tako je se i komuniciralo. Ristovskom su nudili godinu kraće i pregovori traju. Mišić je potpisao.
  • masacusec
    3.5k
    A di bi njih dvojica?!
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Sto vise gledam Frigana to mi jeftinije izgleda :lol:
  • Klenx
    5.6k
    U HNL-u van Hajduka nema pojačanja za 1.postavu Dinama trenutno.

    Kačavenda, Stojković i eventualno Frigan ko neki rotacijski igrači
    I to za max milju i po svaki.
  • Papastrumf
    12.4k

    Kacavenda je svakako igrac za dinamo. U ovom dinamu sigurno ima mjesta za njega u prvih 11.
  • marcio amoroso
    36.5k
    Meni Kačavenda top igrač. Sa ostalim je @Klenx u pravu.
  • Sunja86
    1.2k
    Kačavenda bi mi odmah bio na desnoj strani prije Špikića a može i u veznom redu odigrati 8 ili 10 nadam se da će od ljeta postati naš igrač
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Kacavenda je i Biscanu u U21 bio standardan izbor, cak i poslije duge stanke. Vjerujem da se to vec dogovara s Loksom.
    Treba potrazit lijevog beka i uvest Perkovica u rotaciju za stopera, ako ide Josip trebat ce nam jedan pravi iskusni stoper, a Perkovic, Peric, Bosko, pojacanje + Gurlica bi trebalo bit dosta s tim da i Rile to moze odigrat. Moha je valjda na izlaznim vratima.. Kulenovic ce vjerojatno u rotaciju nazad..
    Uglavnom, posla ima koliko hoces, treba bit oprezan i pronac pravi balans izmedu iskustva i mladosti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions