• Klenx
    4.1k
    Majica bi bila brutalna samo da ne piše Blue Warrior
  • Mlađi referent
    10.3k
    Da malo standardno cjepidlačim, osim tog Blue Warrior smeta i ‘detalj’ iza - “GNK Dinamo”. To GNK mi se toliko gadi da me odgovori od kupnje svakog proizvoda iz shopa na kojem se pojavi.
  • deda
    27.5k
    Ja kupujem definitivno.
  • Infinity
    15.2k
    Već godinama pišem da se u klubu trebaju ugledati na npr YouTube AjaxaKrizy

    Evo sad naletim na nesto na netu i sjetim se tebe i Ajaxa.

    Dusan Tadic je prije nekih mjesec dana postigao svoj stoti gol u dresu Ajaxa. U tu cast, Ajax je poslao stotinu lopti u osnovnu skolu u Backoj Topoli, koju je Tadic kao klinac pohadjao.

    Pored skole su platili i veliki billboard
    4zd3j49cgzgl7ild.png

    Ovako se mogu steci navijaci u svakom mjestu, ali se isto tako motivira klince da se bave nogometom.

    Internet je pun raznih primjera. Ne moras cak biti nesto ni kreativan da bi osmislio nesto. Zivimo u vremenu kad nam je google glavni alat, a sve sto trebamo je da proizvod upakujemo onako kako nama odgovara.
  • Boysica
    441
    Neznam dali spada tu al marketing je uzas zaposlit nekog sposobnog za promoviranje kluba , sorry nezz dali ste primjetili Tommy masovno reklamira Hajduk na tv je svako malo reklama izbacili su spot sa klincima i uclanjivanjem .
    Treba nam neka dobraaaa reklama da privucemo ljude na tribine da Zagreb dise za Dinamo i nemojte mi dotepenci ovo ono ja sam dotepenec (od 2002) iz slavonije pa volim Dinamo samo treba bacit bubu u uho necim kvalitetnim.
    Ak nije za tu opomenite me :)
  • LM1995
    1.7k
    Tema se zove “Statut GNK Dinamo”. Marketingu, a pogotovo marketingu drugih klubova, sigurno nije mjesto u ovoj temi.
  • Infinity
    15.2k
    Prebacen post u pravu temu.

    Kad niste sigurni gdje pisati post, najbolje ga je pisati u temi 'opcenito'.
  • Boysica
    441
    Ja pisem di je statut kluba temu koja postoji ups .
    No uglavnom treba bacit bubu u uho gradanima Zagreba sa necim nezz prvo zaposlit pravog marketinskog strucnjaka koji se kuzi u to .
    Ste vidjeli ovo sa Hajdukom i Tommyem svako malo je reklama na tv-u
  • NORTE
    8.9k
    Za godinu i pol će biti 50 godina od pobjede dinama nad Realom u Madridu pred rekordnim brojem gledatelja.

    Iako samo prijateljska, vrijedno je obilježiti i znati dinamovu povijest pa i na bilo koji način i marketinški tu pobjedu obilježiti, uz možda neku memorabiliju, majicu ili sl.

    Pobjeda plavih dresova i šahovnice pred 128 tisuća ljudi!
    Kuže i Kranjčar uz ostale legende dinama.

    wglse17kd7bveuy4.jpg

    Real Madrid – Dinamo 3:4

    Madrid, 3. rujna 1974. - Stadion Santiago Bernabeu. Gledatelja 128.000


    Strijelci: 1:0 - Del Bosque (17), 2:0 - Del Bosque (31), 2:1 - Bonić (46), 2:2 - Senzen (60), 2:3 - Tukša (61), 3:3 - Aguilar (68), 3:4 - Devčić (71)

    REAL MADRID: Garcia Remon, Jose Luis, Benito, Camacho, Pirri, Vitoria (Grosso), Aguilar, Breitner, Del Bosque, Netzer, Macanas

    DINAMO ZAGREB: Šarović, Bedi (Devčić), Jovičević, Miljković, Blašković, Kuže, Čerček, Mustedanagić, Bonić, Kranjčar (Tukša), Senzen
  • Mr Anderson
    5.3k
    Zanimljiv sastav Dinama. Tukša zabio gol, ne sjećam ga se, ali mi ostalo u pamćenju kak je pokojni stari često znao reći kako je najgori igrač kojeg je gledao u dresu Dinama baš - Tukša. A čovjek zabio Realu.
  • Crusades1986
    9.5k
    9zhgdssl73ugenki.jpg

    Jel to mamićevo smeće nije više šef marketinga?
  • Captain America
    13.2k
    Bio je prošli tjedan na otvorenju shopa u Areni tako da sumnjam.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Samo pokusava sacuvat radno mjesto
  • Mali Zeus
    9.3k
    a688sekpuica1.png?width=960&crop=smart&auto=webp&v=enabled&s=d90db0690f3a5616b193f31c6d610a4371ac9905

    S njim treba ovak van iz kluba.
  • bbb medimurje
    2.9k
    aqdjk3x08rqmvxf9.jpg
    Kaje ovo s marketingom u zadnje vrijeme? :starstruck:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.