• 000
    946
    Samo sam cekao kada ce se novinari sjetiti Hilala. Vjerojatno i njemu malo zao sto je otisao, ali ne znam kako bi se uklopio u ovaj Dinamo.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Čitam izjave Hajrovića i sjetim se šta su novinari trabunjali kad je potpisao. Pisali su da je arogantan, bahat itd. Momak je apsolutna suprotnost od toga. Uvijek je ponizan i ističe momčad.
  • Infinity
    16.4k
    DA LI STE ZNALI?!?

    Dinamo od pocetka sezone igra vikend-tjedan. Sezona je zapocela europskom utakmicom protiv Hapoela i od tada smo mogli svaka 3-4 dana gledati Dinamo ako izuzmemo dvije reprezentativne pauze. Odigrana je 21 utakmica + 1 danas u 96 dana. To je utakmica svakih 4,36 dana. Izbacimo li dvije reprezentativne pauze po 7 dana dobijemo 22 utakmice u 82 dana ili utakmicu svakih 3,72 dana.

    Ne racunajuci te dvije pauze, Dinamo je igrao ligu svaki vikend, Europu svaki tjedan (utorak, srijeda ili cetvrtak). Jedina pauza za vrijeme tjedna izmedju dvije pauze je bila izmedju Fenera i Anderlechta, a tada se igrao Kup protiv Sloge. Jos su bile pauze izmedju YB i Fenera, te Andetlechta i Trnave, ali su se tada igrale reprezentativne utakmice.

    Sada do 11.11. slijedi cak pet utakmica u 11 dana. Prodje li Dinamo Zelinu, isti ritam ga ceka sve do kraja polusezone. Jedina 'rupa' u kalendaru je onaj tjedan izmedju Gorice vani i Intera kuci, a 5.12. se igra cetvrtfinale Kupa. Jos je tu 'rupa' izmedju Spartaka vani i Spartaka kuci, ali vec svi znamo da tu slijedi Zelina.

    Polusezona je pocela s 5-0 na Maksimiru, bilo bi lijepo i zatvoriti ju s 5-0 na Maksimiru. 15.12. dolazi Hajduk svega jedan dan, sedamnaest sati i petnaest minuta nakon odigrane utakmice protiv Anderlechta.

    Kad se sjetim prije par godina svih onih zahtjeva, pa i odgadjanja utakmica. Sve za 'dobrobit hrvatskog nogometa'. Svaka cast treneru i igracima koji su ovo do danas izdrzali i koji ce sve izdrzati do kraja. 21 utakmica, 15 pobjeda, 5 remija i 1 poraz. I sve u tako gustom rasporedu. Bravo!!! :clap:
  • 000
    946
    Dinamo od pocetka sezone igra vikend-tjedan. Sezona je zapocela europskom utakmicom protiv Hapoela i od tada smo mogli svaka 3-4 dana gledati Dinamo ako izuzmemo dvije reprezentativne pauze. Odigrana je 21 utakmica + 1 danas u 96 dana. To je utakmica svakih 4,36 dana. Izbacimo li dvije reprezentativne pauze po 7 dana dobijemo 22 utakmice u 82 dana ili utakmicu svakih 3,72 dana.Infinity

    Zato su nam se one bezvezne reprezentativne pauze cinile kao vjecnost.
  • Infinity
    16.4k
    Dodajmo jos tome i da Dinamo igra dobro i ostvaruje dobre rezultate i logicno da mi je veliko cekati i Slaven nakon Spartaka, a ne da trpim reprezentativnu pauzu koja mi ide na zivce i kad je Dinamo ocajan.
  • LovroZG
    1.3k
    Pa i ovo, ko i reprezentativne pauze, nije ništa novo. Već godinama tak igramo, samo su rezultati u Europi bili slabi pa se tome “ubojitom ritmu” nije pridavala pažnja. Jedino šta se znalo odgađat je ta četvrtfinalna tekma našeg kupa. Ne znam niti zašto se to dozvoljavalo klubovima. Ritam od dvije tekme tjedno je skroz uobičajen u jačin ligama prema kojima streme naši igrači. Ko to ne može izdržat bi trebo poradit na kondiciji.
  • deda
    32.6k
    Ma ključan je kadar. Ako imaš 25 igrača i na sve njih računaš i daješ im priliku, nemaš problema. A to Nenad radi. Uz to ima igru i rezultat. Malo me strah i priznati, ali od ovog bolje ne može.
  • LovroZG
    1.3k
    Da, i širina kadra je jako važna zbog ozljeda, kartona i povremenog odmora. To mi odlično pokazujemo jer cijelu sezonu imamo minimalno 4-5 ozljeda pred svaku tekmu.
  • Infinity
    16.4k
    Ritam i prije jeste bio toliko ubojit, ali je zbog izmjena europskog kalendara ove sezone zakrpana jedna 'rupa'. Bila je pauza izmedju treceg pretkola LP i play offa LP. Taj utorak/srijedu nije bilo Kupa. Evo Dinamo je prije dvije sezone taj tjedan nadoknadjivao odgodjeno drugo kolo s Poljuda. Mozda je jos negdje postojala rupa, ali mi je palo napamet da vise nema te pauze izmedju treceg pretkola i play offa i zato sam provjerio da li ima jos negdje neka pauza. Mozda je ta pauza izmedju treceg pretkola i play offa ranijih sezona bila jedina 'rupa', ali je ipak bila. Ovo je prva sezona kada Dinamo od prve, pa sve do posljednje utakmice u jesenjem dijelu prvenstva igra svaki vikend i svaki tjedan(utorak, srijeda ili cetvrtk). Ovo je prvi put bez ijedne iznimke.

    A slazem se da je sirina kadra jako bitna i da igraci to kao profesionalci moraju moci izdrzati.
  • 000
    946
    A slazem se da je sirina kadra jako bitna i da igraci to kao profesionalci moraju moci izdrzati.Infinity

    Lako je izdrzati kada ih stalnim rotacijama drze u dobrom ritmu, nitko nije iscijedjen, sto se ranije cesto znalo dogadjati.
    Zato svaka cast strucnom stozeru.
  • Blaz
    373
    A bitno da su svi u startu srali zasto jedna ekipa igra Europu, a druga hnl.
  • BluePhone67
    3.9k
    a66yp1k6huclinyt.jpg
    4npgdm49zdvdk8pv.jpg
    mw6rlwl0vwa41n6b.jpg

    SN 29.10.2018

    * Preuzmi sliku, uvecaj i citaj..
  • reziser
    6.8k
    izgleda da jug ipak ide gostima?!!?
  • deda
    32.6k
    Ovo sam sad ostavio na stranici kluba.

    Igor Kalabek


    Nadam se da čitate ove komentare ovdje, a ovo što ću sada napisati ćete dobiti i putem maila i putem pošte. Dakle, ja sam Igor Kalabek iz Bjelovara, dugogodišnji član kluba, godišnji pretplatnik na zapadnoj tribini, navijač Dinama od malih nogu. Tražim od Vas u klubu da se očitujete o nekorektnom postupanju s dinamovim navijačima u Koprivnici. Prva stvar, zašto mi već godinama plaćamo ulaz 50 kn, kad je za domaće za tu istu tribinu karta 30 i 20 kn? Druga stvar. Tretman dinamovog navijača u Kc je nehuman. Pretres kao u najgorim krimi serijama, izuvanje, svlačenje prilikom ulaska na stadion i svakog odlaska na wc. Ne govorim ovdje o Boysima, već o nama običnim navijačima koje smjeste na tribinu iznad ultrasa. Mi smo jučer vodili djecu, ta djeca su izbezumljena nakon ovog jučer i ne žele više čuti za nogomet i nogometne stadione. Isti tretman imaju i žene i djevojke. Mene je sram ove države, njene policije, a prije svega nezainteresiranosti kluba da zaštiti svoje navijače. Molim Vas ozbiljan odgovor na ovo što sam napisao, a sve ćete dobiti i pismeno mailom i poštom. Hvala lijepa.
  • 000
    946
    Javi što su odgovorili, ako se uopće udostoje.

    Gore nego što sam mislio, a nije da nisam prošao sve to nekoliko puta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.