• Yovitssa
    637
    ja ne znam jel' ti teolaš ili kaj?
    Ovakav Dinamo ne da neće osvojiti ligu, već smo u euro kvalama outsajderi, o skupinama da ne pričam. I povrh svega, taj klaun od trenera nam je i SD. Ja fakat ne vidim niš dobro ako ga ne smjene...
  • Mlađi referent
    12.3k
    Zašto još uvijek nije bivši?
  • The Undertaker
    5.4k
    Može jer smo mi u slobodnom padu (po meni najviše zbog loše odrađenih priprema) a više nemamo klase kao Oršića i Ademija (trenutno ni Petka) da to iznesu kvalitetom i na mišiće. Ovo današnje uvođenje 17-godišnjeg napadača je najjadniji potez u njegovom mandatu, dokaz katastrofalne sportske politike (za koju doduše nisam siguran da je on odgovoran) i trenerske izgubljenosti. Ovako je izgledao na klupi reprezentacije prije nego je dobio otkaz
  • Jaro
    7.4k
    fakat, sto je on htio s uvodjenjem klinca u nadoknadi?
  • The Undertaker
    5.4k
    Pojma nemam. Očekujem da spomene orijentaciju na ''našu dicu'' i slične floskule.
  • Ali
    2.2k

    Da Drmić nema u njegovoj eri niti jednu full tekmu od početnog do zadnjeg sučevog zvižduka
  • The Undertaker
    5.4k
    Mi imamo dosta reprezentativaca (u svim godištima) i jasno je da će oni nakon reprezentativne pauze doći iscrpljeni i/ili ozlijeđeni. Zato moraš imati širinu na klupi. Širina klupe je jedan od osnovnih preduvjeta osvajanja prvenstva. Loše pripreme + kratka klupa + odlazak najboljih igrača= ovo što sada imamo. S tim da ne vidim kako se možemo podignuti. Uzdamo se u lošeg Hajduka ali ni to neće uvijek upaliti.
  • Krizy
    43.5k
    Prvih 11 proljetnih kola kroz sezone lige 10:

    Čačić trenutno i 2017./18. :zip:

    2022./23. - 5-4-2
    2021./22. - 8-2-1
    2020./21. - 8-1-2
    2019./20. - 8-1-2
    2018./19. - 10-1-0
    2017./18. - 6-1-4
    2016./17. - 8-1-2
    2015./16. - 9-1-1
    2014./15. - 7-4-0
    2013./14. - 9-1-1
  • Mlađi referent
    12.3k
    Zašto još uvijek nije bivši?
  • masacusec
    3.6k
    Vidim da se neki i dalje ufaju u lošeg hajduka....
    Dvostruka kruna u ovakvoj lošoj konkurenciji jest imperativ i rutina, a ne uspjeh! Čačić je postao opterećenje igračima i krajnje je vrijeme da odstupi.
    I nemremo svoje titule slaviti na konto neuspjeha protivnika!
    Ok, klub prolazi kroz tranziciju vlasti i moguće su nuspojave, no teren ne smije patiti!
  • xavier
    12.1k
    Ja sam i dalje uvjeren da ne trebamo brinuti za naslov i do prošlog kola sam bio za to da ga se pusti do kraja sezone te da se onda mirno rastanemo i dovedemo trenera kojeg ćemo izabrati u međuvremenu.

    No ovo je prevršilo svaku mjeru. Čačić mora odmah otići, ne zanima me tko će voditi momčad do kraja sezone. Nek Šimić sjedne na klupu ako želi.
  • Fanboy
    2.6k
    Čačić je dobar vatrogasac i do određene razine, no kad krenu kola nizbrdo onda dolazi do potpunog raspada. Još kada izgubi Ademija, Oršića, Petkovića, Lauritsena itd.

    Već sam rekao, Bjelica bi ekipu dosta trgnuo i vratio na pobjedničke staze. Ne vidim kvalitetnijeg slobodnog trenera trenutno. S tim da je ostavio nedovršen posao u Dinamu i jedini trener koji otkaz nije dobio radi loših rezultata. Šimić mu je bio i suigrač u reprezentaciji, mislim da bi imali ok odnos.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Veći problem od toga tko će biti trener u ovih zadnjih devet kola je širina kadra. S kim točno da radi novi trener? Dinamo ima samo 15 igrača na raspolaganju.
    Tu nemaš pritiska, nemaš konkurencije i nemaš mogućnost da promijeniš tijek utakmice.

    Pa danas se zorno vidjelo da nemamo doslovno nikoga na klupi. Ušli su Bočkaj koji je direktni krivac za gol i nažalost izgubljen u mjestu i prostoru. Ušao je Menalo koji nam u ovakvim utakmicama nije nikakva pomoć i ušao je klinac od 16 godina. Kakva je to klupa?? Pa bolju klupu ima Slaven Belupo.


    Mi se možemo samo moliti za zdravlje ovim glavnim igračima i nadati da ćemo na klasu istih osvojiti prvenstvo.
  • Captain America
    17.7k
    Dovoljno se sjetit Bjelice kolko je protreso Osijek kojeg je pod Kuleševićem gazio ko je htio. Odmah je u prvoj utakmici stradala Rijeka. Mi i dalje imamo odličnih prvih 11, ali očito ekipa psihološki ne stoji dobro. Mišić je lani rekao da im je sova skinuo 15 kila tereta s leđa. Sad neko drugi to opet mora ponovit. Petko se vratio u stanje da mu se ne da živit. Mišić je značajno pao. Špikić se raspada zadnjih par kola. Ivanušec je isto malo pao.

    Situacija je zrela za Bjelicu koji će uzet u idućih 9 utakmica 22 boda uz gol razliku 10:3 s minimalnim rotacijama. Već je to napravio u jesen 2019.
  • dZg1986
    520
    Bas nam se skoro sve ponavlja kao te famozne 2018... Jos samo novi trener
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions