• Efes Pilsen
    8.3k
    Drama je jer smo objektivno u ovoj situaciji zbog SDa koji je isti covjek.
  • Yovitssa
    637

    Jesi ti normalan?!?!? Taman i da jesmo 20 bodova ispred konkurencije, jesi ti pogledao posljednjih 5-6 utakmica!?!? Barem sažetke!?!?
  • The Undertaker
    5.4k
    Bez ljutnje kolega ali podsjećate me na Muju iz vica kad pada sa nebodera i kod trećeg kata zaključi da je za sada sve u redu.
    Ako je sarkazam onda isprike.
  • Patak
    2.9k
    Jesam i ne samo Dinamo, nego pogledam i ostatak lige. Sezona je duga, svi su umorni, kiksaju i drugi. Što bi sad neki drugi trener mogao promijeniti do kraja sezone?
  • Patak
    2.9k
    Nije idealno ali nije ni neka drama. Sezonu ćemo završiti prvi, kiksati ćemo do kraja ali će još više kiksati i drugi, prednost nećemo ispustiti. Kup nije 100%, ali nije ni daleko.
  • striko
    1.5k
    Patak je Čačić 100%
  • Patak
    2.9k
    Evo me u miks zoni sa mobitelom, svaka čast!
  • Jaro
    7.4k
    ne znam na cemu ti temeljis optimizam, aliosim probusenog Hajduka, te poluvrijeme protiv Varazdina - ova momcad nije odigrala ama bas nista od SP. Realno -po formi i rezultatima - eksces je kad dinamo pobijedi - a to si ovaj klub u ovakvom HNLu ne moze dopustiti ni da ima 20 bodova prednosti...
  • Jurki
    11.7k
    Što bi sad neki drugi trener mogao promijeniti do kraja sezonePatak

    Momentum ekipe, donesti novu energiju i ideje za pocetak.
    Vidi se da ekipa ne jebe ovog metuzalema na klupi kaj im nije ni za zamjeriti.
    Ocekujem veceras objavu da trazimo novog trenera.
  • Captain America
    17.7k
    "Trebali smo na njihovu obranu imati puno više individualnih rješenja i s bočnih pozicija. Primili smo eurogol, u Puli jedan, danas opet. Oni su imali šanse i nakon izjednačenja i moram biti zadovoljan s bodom. Bilo je dosta grešaka u našoj igri, nismo bili precizni i točni, vidjelo se da su neki igrači umorni, Šutalo je igrao dvije utakmice, Ristovski isto, nemamo Perića, Petkovića. Čestitke domaćinima na moralu, ne predaju se."

    Trener Dinama.
  • Jurki
    11.7k
    Kaj reci na tu njegovu izjavu. Glupan je zadovoljan s bodom protiv buduceg drugoligasa.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Nema dva (2) igraca i jebeno ne moze pobjedit predzadnju i zadnju ekipu lige. Prestani se sramotit i odi u mirovinu dok ljudi za tebe imaju jos gram postovanja za proslu sezonu i LP.
  • Patak
    2.9k
    A dobro kaj stvarno mislite da bi nas Hajduk (ili netko drugi?) mogao ugroziti do kraja prvenstva bez obzira na probleme, pad forme, veterana Bočkaja, itd...?

    Evo ja u tu varijantu ne vjerujem ni 1%.
  • Captain America
    17.7k
    Jbt prednost se propolovila u mjesec dana, a 9 kola je još do kraja.
  • Jaro
    7.4k
    ak se nista ne promijeni - Hajduk prvak 100%...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions