• Mali Zeus
    9.4k
    Old trafford je u katastrofa stanju kao i trening kamp im, jedna od glavnih zamjerki glazerima koji su se bolesno obogatili na klubu a ulozili nista.Nino Bule

    Trening kamp je sređen, ali da Old Trafford treba renovaciju, sad da li se može renovirati stadion ili cijeli srušiti pa kao stadion Tottenhama graditi tribinu po tribinu na istom mjestu, ne znam. Imaju zajeb kaj je pokraj glavne tribine pruga.
  • Mali Zeus
    9.4k
    68809077-11871327-Fans_were_forced_to_vacate_their_seats_as_they_watched_their_sid-m-5_1679041137022.jpg

    Emirates stadion, skoro pa nedavno izgrađen, a mi se čudimo Maksimiru. :grin:
  • plavi67
    920
    imaju vodopad kaj, a mi bazene na tribini
  • Nolifer
    6.5k


    I rupe isto... :grin:
  • Mali Zeus
    9.4k
    imaju vodopad kaj, a mi bazene na tribiniplavi67

    Sam kaj je Emirates, kolko, 20 godina star.
  • plavi67
    920
    a naš sjever 23 g., a liči ko da je u Černobilu :lol:
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Jedno pitanje.. Bio sam nedavno na Luzu i oni na krovu imaju postavljene grijace. Buraz mi je rekao da je ista stvar na Santiago Bernabeu. To su dva grada s blagom klimom, eventualno kisnim zimama, ali temperature u plusu. Jel postoji neki razlog zasto toga nema na stadionima gdje temperature zimi idu i ispod nule?
  • Jaro
    5.4k
    za Bernabeu potvrdjujem - koji je to sok meni bio...
  • Infinity
    15.2k
    Jel postoji neki razlog zasto toga nema na stadionima gdje temperature zimi idu i ispod nule?Efes Pilsen

    Samo ih nisi nasao. Naravno da se postavlja i na stadione koji se nalaze u hladnijim podrucjima. Imas sistem grijanja na stadionu Feyenoorda

    kealu459w861ef66.jpg

    A zasto to itko postavlja? Radi komfora. Cak i u toplijim krajevima zna biti hladno, a neki klubovi misle o komforu. Kako mi patimo za krovom zbog par utakmice po kisi, tako se i netko u Madridu ne zeli brinuti da li ce veceras biti 5 ili 25 stupnjeva. A zna i Madrid biti ispod nule.
  • Dinamosaur
    945
    Odmah bi potpisao da se ovakav stadion sa slike preseli na Maximir(+krov) a grijalice nam ne trebaju
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Hmm bio sam i na De Kuipu 2017., bilo je hladno i nisam primjetio grijalice :grin:
    Ja bi to stavio i na nas stadion, zimi upalis 15 min prije utakmice i na poluvremenu.. Znaci puno, a moze znacit i za posjetu.
  • plavi67
    920
    što se tiče pampasa, svi se hvale njime ,Hrvatska dobiva moderni stadion. da dobiva hvala Bogu, al i opet ne zahvaljujući nama, nego mađarima...sramota da stranci moraju gradit stadion, a mi ne..
  • Mali Zeus
    9.4k
    Mađari grade jer su vlasnici. Što to znači da mi ne gradimo, RH bi trebala graditi stadione ili hrvatske firme pa smo to mi?
  • plavi67
    920
    mi kao klubovi, država ,savez bilo ko, ko ima dobru volju ali očito nema
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.