• Nolifer
    6.5k
    Aki je od onih igrača koji su obilježili moju dugogodišnju eru navijanja za Dinamo.

    Sjećam se kao da je bilo jučer. I zaista kako je vrijeme odmicalo, tako je Ademi izrastao u pravog lidera, vođu, kapetana momčadi i vodio Dinamo u bitnim utakmicama.

    Mogu samo reći hvala za svih ovih 12. 5 godina koje je proveo u Dinamu..

    Nadam se da će nakon Akija doći neki novi Aki i biti vođa onog našeg Dinama....
  • reziser
    6.2k
    h16ls0zh6jmefmx4.jpg
    Fićo legenda.. :strong:
  • Captain America
    13.3k
    Ima tu ozbiljnih imena, a o nekima se na Zoni moglo pročitati puno lijepih riječi.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Pošto sam bio dosta puta na zadnjim domaćim utakmicama u sezoni, bilo prvenstvo, bilo finale kupa još dok sw igrao na dve tekme, prisustvovao sam brojnim zadnjim utakmicama naših igrača jer su se prodali u idućem prijelaznom roku, sjećam se samo lukine zadnje tekme kad se popeo na sjever i navijao sa boysima i ove jučer.

    Na lukinom oproštaju je bilo preko 30000 ljudi a jučer 3 puta manje. Ali je zato jučer bilo minimalno 3 puta emotivnije a i to umanjujem zbog igre riječi (brojeva).

    Ne sjećam se na kojoj tekmi sam prvi put gledao akija u najdrazem dresu a ne mogu ni po ulaznicama znati jer sam ih poklonio za akciju za palcice, ali ću zauvijek pamtiti njegovu zadnju.

    Ima nešto u tom Šibeniku da je dao dva najvažnija kapetana u povijesti Hrvatske. Jednog mozarta i jednog Williama Wallace-a. Tako različiti a tako veliki..
  • Keyser Soze
    8k
    Na lukinom oproštaju je bilo preko 30000 ljudiLudovic IX

    Nema teoretske šanse, sjever gore bio skroz prazan, ni istok nije bio pun do kraja. 20ak tisuća je bilo.
  • Ludovic IX
    5.1k
    prošlo je 15 godina, moguće da sam pretjerao ali analogija je bila bitna
  • Keyser Soze
    8k
    Samo ispravljam, sve ostalo u postu stoji :lol:
  • Infinity
    15.2k
    Sluzbeno je bilo 20.000 na toj utakmici. Zanimljivo da je isto bila Rijeka u pitanju.

    Treba uzeti u obzir da je to bila posljednja utakmica u sezoni i da se slavilo titulu nakon te utakmice. To je isto utjecalo na posjetu.

    Ne zelim umanjivati oprostaj od Modrica, da me netko ne bi pogresni shvatio, jer je sigurno jako puno ljudi doslo i zbog njega, ali posljednje utakmice u sezoni i proslave titule uvijek privuku nesto vise gledatelja. Da se Ademi oprastao u posljednjem kolu na proslavi titule, vjerojatno bi doslo vise ljudi nego sto je bilo jucer.
  • DrawTube
    2.8k
    Da je uz sve bio Istok otvoren, na istoj temperaturi, terminu utakmici bilo bi bar 3000 ljudi vise
  • Mali dioničar
    14k
    Sluzbeno je bilo 20.000 na toj utakmici. Zanimljivo da je isto bila Rijeka u pitanju.Infinity

    Zanimljivo je i da je Dalić tada bio trener Rijeke.

    Znači za 15 godina Jakirović vodi Hrvatsku do medalje. :razz:
  • Mlađi referent
    10.4k


    A Jakirović bio na terenu za Rijeku :sweat:
  • deda
    27.5k
    Moram pohvaliti lijepo druženje Dinamovaca jučer u Bjelovaru na prezentaciji knjige o Zeki.
  • Pop corn
    4.8k
    Moram pohvaliti lijepo druženje Dinamovaca jučer u Bjelovaru na prezentaciji knjige o Zeki.deda

    Priča o šori u Splitu s igračima Hajduka je najjača :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.