• Zagi
    5.1k
    Ha ne znam. Praktički nema igrača koji nije napredovao ili barem zadržao visoku formu (a da nije bio dugo ozljeđen).
    Kako su igrači napredovali, tako je i igra.
    Igramo nemale periode visokog presinga po novom. "Gegenpressing" na sve boljem nivou. Kontra jako dobra. Eventualno primamo malo previše golova u HNLu ali ih zato dajemo puno više nego prije.

    Nisam bio za ugovor nakon osvajanja prvenstva ali u ovom trenutku mi je teško naći zamjerku.

    Još ako Ljubo ispadne dobar bek do kraja sezone...
  • thomas22
    256
    Usro je čačke motku nereakcijama u salzburgu i nelogicnostima u londonu.
  • Zagi
    5.1k
    Da , u europi nije sve bilo idealno i falilo je možda malo hrabrosti.
    A opet, da je Peri ušao onaj slobodnjak tko zna gdje bi sada bili.

    Valjda je naučio nekaj iz toga.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Čačkev problem je jedino njegova tvrdoglavost ili staromodnost. Recimo taj mali perkovic može odigrati beka pa onda ga stavi umjesto ljube na 3-1, ili 4-0 čisto da vidiš jel ima to smisla ikakvoga.

    Pa i to što ne mjenja igrače jer se boji da će onaj koji udje bit lošiji od ovog unutra.

    Slabo daje prilike mladima koji tek trebali doći.

    A dobra strana je što ima nogomet u malom prstu i s njim mi nebi nikad izgubili prvenstvo..

    Ja bi volio da je on 30 g mladi i da ima nekog laptop trenera pored sebe koji bi mu pomogao modernizirali igru dinama. Jer kako se meni čini, današnji pomoćnici su tu da slažu čunjeve.
  • Krizy
    36.5k
    Čačić o Petkoviću i Špikiću:

    Bruno Petković sjajnim golom spasio je Dinamo poraza.

    “Pucao je po golu i ušla je u mrežu. Petković radi puno dobrih stvari za ekipu. Spaja nas gore u vršku napadu, ali držim da Bruno ima i druge kvalitete. Ima udarac s obje noge i mora to malo više koristiti. I samim time bi bio učinkovitiji na listi strijelaca.”

    Špikiću opet poništena dva gola, VAR mu je uzeo sedam, osam golova. Pričate li s njim da bude strpljiviji?

    "Ja sam ga u poluvremenu ukorio, nedopustivo je ono što je napravio. Mora pratiti visinu lopte, to su stvari koje mora popraviti. To je stvar koncentracije".
  • xavier
    11.1k
    Meni su dvije puno gore stvari od samih rezultata činjenica da je napravio samo jednu zamjenu te bahate izjave poslije utakmice umjesto da se poklopi po ušima.
  • Mlađi referent
    10.7k


    Nakon one prve “krize” se vidilo kakav je egomanijak Ante s onim komentarem prema Lončareviću. Bio je i ostao destruktivac čim kola krenu nizbrdo.
  • Captain America
    14k
    Zar je itko očekivao od sedamdesetogodišnjaka da mijenja svoj karakter?
  • NitkoBitan
    12.3k
    Nabijem i njega i juniore hajduka.
  • mokoxax468
    372
    Tip je gospodin i gospodski je čestitao. #nismoisti
  • NitkoBitan
    12.3k
    Tip je gospodin i gospodski je čestitaomokoxax468

    Rivalima koji pjevaju da mrze Dinamo srpsko ime to? Ovo ubijanje rivalstva toplim cestitkama nije zdravo na vise razina.
  • deda
    28k
    Nama je na čast biti gospoda, a njima seljačine.
  • mokoxax468
    372
    opet, vraćamo se na to želiš li biti seljačina poput njih (kao što kaže deda) ili biti iznad toga. Po meni, tenzije trebaju biti na tribinama i terenu, ne iza novinarskog mikrofona
  • marcio amoroso
    32.5k
    Meni je gvardiol baš digao živce sa livajom, ali ovo od Čačića je baš gospodski. On to uistinu i jeste i jednostavno mu paše. On bi tako čestitao i svakom drugom klubu iz hrvatske.
  • Tundra
    518
    Ne podržavam šurovanje s tovarlukom ni u kakvom obliku. Gospodske geste i činove možemo pokazati na druge načine, a ne prema najmržim rivalima prema kojima treba biti distanca i što manje komunikacije. U dinamovskom fanatizmu ne postoji nikakvog mjesta za ikakav odnos s tovarima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions