• Mr Anderson
    7.9k
    Pa ždrijeba se prije finala. Prošle godine je tako Rijeka bila domaćin na Poljudu.
  • seljak86
    2.6k
    Ma igrat 2 utakmice od četvrt-finala do finala. Ovo sa biranjem stadiona za finale ko liga prvaka je u najmanju ruku smijurija.
  • Herñan Crespo
    88
    Ovo biranje stadiona mi top. Zamisli dinamo hajduk na rujevici.bombon . Finale na dvije utakmice jednostavno nije finale.
  • seljak86
    2.6k
    Upravo to mi je i bezveze. Kako košarka može dobro funkcionirati sa do 7 finalnih utakmica? Mislim da ne bismo propali za utakmicu više. Da imamo top stadione, reko bih ajde, možda može, ali ovako se mogu sresti Dinamo i Hajduk na stadionu za 8000 ljudi, a interesa sigurno uvijek ima više.
  • Jaro
    7.3k
    Kosarka ima do 7 utakmica u finalu prvenstva, tj playoffa - kup obicno ima final4 ili cak final8 - gdje se i polufinala (ili i cetvrtfinala) i finala igraju u jednoj dvorani....
  • kinfa95
    489
    To ce bit zanimljivo kak ce podijelit stadion na finalu u Rijeci. Zapad vjerojatno nece biti u slobodnoj prodaji
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Ako bude finale sa tovarima, njima zapad, nama istok, sjever za simpatizere u slobodnu prodaju, zbog nekog nepisanog "navijačkog poštenja", a predstavnike HNS i ostale uzvanike u kavez, za boljeg nisu.

    #ŽeljeiPozdravi
  • NitkoBitan
    17.1k
    sjever za simpatizere u slobodnu prodaju, zbog nekog nepisanog "navijačkog poštenja"Navijač Dinama

    Sumnjam da ce Armadi tesko past da neka navijacka skupina bude na sjeveru. Njihov stadion je Kantrida. Njima je Rujevica kao nama Kranjca.
  • seljak86
    2.6k
    Mislim da previše brzate sa zaključkom da će finale biti Dinamo-Hajduk
    Edit: Preletio sam preko komentara, sad sam tek vidio " ako finale bude sa tovarima". Isprike.
  • Tundra
    693
    Njima je Rujevica kao nama Kranjca.NitkoBitan

    Možda je bila nekad, ali su se s vremenom pomirili da je to njihov stadion i da više nikada neće igrati službenu tekmu na Kantridi.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Kantrida kao stadion jos postoji i igraju revijalne utakmice na njoj jednom godisnje (?). Od igranja na Kantridi ih dijeli dobivanje licence za 1. hnl, nije da trebaju rusit pa gradit novi stadion. Armada se jos nije pomirila sa Rujevicom. Armadina izdanja na Rujevici naspram Kantridi su smijesna, mislim da ih jos dobar dio bojkotira Rujevicu.
  • seljak86
    2.6k
    Baš sam sad pogledao njihova izdanja na Kantridi na ovim revijalnim utakmicama. Stvarno je čudo što njima Kantrida znači.
  • Herñan Crespo
    88
    Pogledaj izdanja kad su bili pratili Rijeku u HNL. Izgledali su vizualno puno mocnije.
  • Stihl
    3k

    Stvarno je čudo što njima Kantrida znači.
    Pa zapravo nije čudo. Tak je i kod nas u vezi Maksimira.
  • Tundra
    693
    Kantrida kao stadion jos postoji i igraju revijalne utakmice na njoj jednom godisnje (?).NitkoBitan

    A baš sam naglasio službenu utakmicu. Treba čitat s razumijevanjem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.