• Viola
    422
    Sada me možete napadati, ali mislim da je Tolić danas dokazao zašto nikad neće uspjeti u Dinamu.
  • Nino Bule
    13.8k

    Kako da mi znamo o cemu pricas
  • Viola
    422
    Laganini cijelu utakmicu, bez truda, soliranje, nešto na silu.....S takvom igrom više se neće vratiti u Dinamo..To sam siguran..
  • Patak
    2.9k
    Danas Šaranić na klupi nakon dvije utakmice na kojima nije bio ni u zapisniku. Baš bi volio vidjeti ima li nešto od njega.
  • SAS1987
    14.7k
    Barišić je iz klupe gledao pobijedu Domžala nad Olimpijom 4-1.
  • Neki tip
    21.3k
    Laganini cijelu utakmicu, bez truda, soliranje, nešto na silu.Viola

    Pa tak je i u Dinamu igrao.

    Ali dobar je dečko, voli Dinamo i zna tu i tamo predriblat igrača pa je dio ekipe mislio da je to dovoljno za "pravu priliku u Dinamu".
  • Infinity
    16.4k
    Gol i asistencija Tolica za pola sata u Ljubljani kod Brava.
  • Patak
    2.9k
    Ja bi Toliću na jesen dao još jednu priliku u Dinamu. Možda mu treba dobar psiholog da ostvari neki svoj maksimum u kontinuitetu.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Zapravo dvije, obje lijepe asistencije Tolica. A gol je zabio na način kao sto nikad dosad u karijeri nije. Dijagonalu je dao sa svoje polovice terena na drugu stranu i otrčao 50 metara sprinta i zabio s 2 metra glavom. Lijepo je vidjeti takav gol s njegove strane, jer ta igra bez lopte mu je bila uvijek i jedini problem. A u ekipama poput lokse i Maribora gdje ima slobodu pokazuje koliki je doktor. Ali u Dinamu je malo teze jer tu mora podrediti svoju ulogu i odgovornije igrati. Ali i dalje sam uvjeren da ima kvalitetu za nas
  • Mr Anderson
    8.2k
    Njegov je peh što igra na mjestu Baturine koji je projekt kluba. Ako se i vrati mora biti svjestan da će mu minutaža biti mizerna.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Kao neki rotacijski igrač ok.
    Dinamo bi kao i svaki veliki klub trebao imati kadar od 24-27 igraca. 15-17 top igrača. 5-6 rotacijskih igrača koji ne bi smjeli biti skupi, a morali bi biti kvalitativno blizu ovoj prvoj skupini. Tu bi po meni trebali biti igrači kao Tolić ili Menalo. Zadnja skupina od 3-4 igrača bi bili naši mladi koji nastupaju u kup utakmicama ili kad je rezultat odlučen.
  • Zagi
    7.7k
    ¸Nek Tola i Baturina igraju 60-30 kada krene ritam sri-sub.
    Baturina 60 min u europi, zadnjih 30 Tola i obrnuto u HNLu.
    Obojicu držiš u ritmu, a igrači su koji ti mogu , pogotovo sviježi, donijeti promjenu u ritmu.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Neka tolica tamo. Njemu je slovenska liga limit. On je u lokos8ma bio rwzerva ako ćemo iskreno. Možda bi u futsalu bio dobar
  • Nino Bule
    13.8k

    Kako mu slovenska liga moze biti limit kad je najbolji igrac lige, on bi u rijeci i osijeku bio nositelj igre
  • Ludovic IX
    7.3k
    Nema on 18 g pa možeš reći da stigne popraviti mane. Menalo je za njega igrac a ja mislim da menalo nije za dinamo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.