• San Lorenzo
    12.1k
    Razbacujemo se sa za Dinamo ne malim milijunima za napadače iz slovenske lige, a Kule igra čisto pristojno...i pod nosom nam je.
  • maddaddam
    2.9k
    Dubrava je odigrala sjajno, ona uvijek igra bolje na početku nego na kraju, ali iako ovi Dinamovci na dvojnoj registraciji nisu zasad genijalni, kao da su unijeli neku sigurnost. Marko Brkljača bio je u situacijama da dođe i u naslov ovoga teksta, no ponestalo mu je koncentracije. Fran Tomek dobro je prodirao s desna i kad se ta cjelina uigra mogla bi postati jedna od najboljih u ovosezonskoj "ligi 12", u neku ruku iznenađenje.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Brekalo u prvih 11 25. kola slovenske lige, objavila prva liga telemach. Nadam se da će se sto bolje razviti jer kao sto svi znate za mene je velik potencijal i on i još dosta igrača iz 03 generacije, samo im trebaju minute
  • crohnl
    29
    Vrbančić više nije u Dubravi, očito je još premlad za tu ligu
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Gdje si to vidio za Vrbancica. Steta, dobro bi mu došlo iskustvo seniorskog nogometa, po meni nije premlad za tu ligu. Lokosi su gurnuli 3-4 klinca u Jarun generacija 04-05 na dvojnu. Ali ipak mislim da vrbancic ako nije u Dubravi nije samo jer imamo tamo već i Tomeka i Brkljaču. A i Lukanic je tamo na dvojnoj, a vise od 2 igrača u veznoj liniji bi bilo previše Dubravi jer imaju i svojih igrača. Tako da po meni trebali su po 2-3 gurnut u dubravu, 2-3 u kustosiju i svi bi našli mjesta
  • crohnl
    29
    Jedino je Krivak 2005. godiste od ovih sto je Lokomotiva poslala u Jarun, a i inace mislim da je on uz Kobetica iz Dragovoljca jedini igrac 2005. godista koji igra u 2. ligi.
    A ovo zadnje se slazem da je previse igraca istih/slicnih pozicija poslano u isti klub.
  • Viola
    338
    Tolić je jučer asistirao i zabio u kupu.
  • Zagi
    5.6k
    Duvnjak konačno od prve za Istru protiv Gorice.

    Tko će biti rotacija Mišiću u idućoj sezoni je jedno od bitnijih pitanja u kadru.

    Bulat na 8ici ili 6ici?
    Duvnjak,Sučić, Soldo, Tonon...
  • Mr Anderson
    5.7k
    Trebalo bi Žapera popratiti. Ako bi išao za razumnu cijenu nebi bilo loše. Malo su ga unazadili sa stavljanjem na stopera, ali kao zadnji vezni je dobar, s tendencijom poboljšanja.
  • Zagi
    5.6k
    Pričekati će Duvnjak na novu šansu.
    Užasan danas.
  • Nino Bule
    11.7k

    Mislim da je mlinar za crveni dobio 2 utakmice kazne, zato je danas i duvnjak startao tako da ocekujem jos jedan start
  • Zagi
    5.6k
    Čini mi se da se Petrusenko vraća nakon 3 žuta.
  • Nino Bule
    11.7k
    Brkljaca i tomek startali za dubravu, ne znam jesu vađeni i kada jer nema info na sofi i rezultatima
  • Zagi
    5.6k
    A Dominik Braun za HD.
  • Medo58
    3
    https://twitter.com/Molero_JC/status/1634575582963941378?s=20
    Jedan zanimljiv Španjolac koji često tweeta o hnl, balkanskim ligama općenito nahvalio Brekala i još nekog mladog Stankovoskog za jucerasnju tekmu Gorice protiv Mure. Inače jako zanimljiv kanal, pisao je i o Gorica Istra jučer isplati se pratiti jer često cak i analizira
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.