• ZGBhoy
    1.7k
    Caseresa bi odmah uzeo al prije će on Nazad u Španjolsku
  • Mr Anderson
    7.9k
    Kad smo kod Istrinih igrača i onaj Petrusenko je jako zanimljiv igrač.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Ja kad čujem da bi netko prodao petka, meni zlo. Znači najveće uspjehe kluba u zadnjih 50 godina amo imali s njima. Pa lik je drugi najbolji strijelac u Europi u povijesti kluba.

    Naša igra s njim i bez njega ko nebo i zemlja.
  • Orc123
    7.8k
    Po meni Peteusenko ako govorimo o nekoj verziji 6ice i 8ice je puno bolji od caseresa...caseres mi nikako ne djeluje pod pritiskom ono kaj sam ga ja gledao....grijesi u predaji dosta kad ga se pritisne, a petrusenko je puno mirniji....
  • San Lorenzo
    15.4k
    Valjda postoji netko i izvan hnla.
  • Armagedon13
    959
    Na šesticu nekog dobrog Argentinca,terijera
  • maddaddam
    2.9k
    Na šesticu nekog dobrog Argentinca,terijeraArmagedon13

    :cool:

    tug9wqzyu1ewxeuo.jpeg
  • CrniJack
    49
    Od igrača koji su na posudbi, ovo ljeto bi mogli doći Tolić i Janković kao nekakve rotacijske opcije. Za nikog drugog ne vidim da bi mogao ozbiljnije ući u neku rotaciju (Marin, Kulen, Vasilj, Šaranić, Milić, Sučić, Brekalo,itd.)
  • CrniJack
    49
    I da, Stojkovića i Kačavendu treba dovesti kao buduće zamjene za Ivanušeca i Baturinu.
  • Zagi
    7.6k
    A npr Rukavina i Šakota?
    Da njih dvojica sada igraju u Lokomotivi i pogura ih se u prvih 11, sada bi pričali da njih treba kupiti.
    Vrbančić? Brkljača?
  • xyz
    840
    Meni je apsurd da se iti spominje da ćemo za nekog igrača Maribora kojem ističe ugovor iduće sezone i koji je bez ikakvog internacionalnog iskustva platiti 3 milje eura, a za Belju koji je sigurna buduća devetka reprezentacije nam je 4 milje bilo previše. Pa Baturina stariji je u toj slovenskoj ligi dominirao, a da sada pošaljemo npr. Kulenovića na posudbu u Maribor imao bi gotovo sigurno bolju statistiku od ovoga. I onda bi pričali kako bi nam Kule dobro došao.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Pisalo se na sportnetu da su mu u Osijeku rekli da ga nece pustit u Dinamo. Zvuci mi nategnuto, ali ne i nemoguce.
  • Orc123
    7.8k

    Kule bi imao bolju statistiku od Vipotnika? Svasta cu jos procitati ovdje....
  • Zagi
    7.6k
    To uopče nije nevjerojatno...
  • xyz
    840


    Imaš li neki kontraargument da Kule ne bi dao više golova ili... Pa u slovenskoj ligi je taj Vipotnik prvi strijelac s 14 golova s tim da igra u jednom od dva najjača kluba lige, a Daku koji je u Osijeku na početku sezone bio četvrti ili peti napadač, sada kao igrač prosječne Mure ima 13 golova. Slovenska liga je drek. Tamo bi Deni Jurić dominirao, a ne Kule.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions