• Orc123
    7.8k

    Stojkovic je peiprema, tako je, ivanusec ako ovako nastavi ostat sigueno nece....a i da ne ode za Stojkovica ima mjesta
  • Sunja86
    1.2k
    Ljubičić je meni igrač koji bi trebo zamjeniti Ademia na osmici a Bulat mi je ok zamjena za Mišića na šeštici
  • Sunja86
    1.2k
    Ne mora odmah igrati u prvih 11 ima Dinamo dovoljan broj utakmica kroz sezonu po meni je on jako dobar potencijal da postane jednog dana novi Ivanušec,Majer,Olmo.....
  • Sunja86
    1.2k
    Mene više zanima kako će dati neku ozbiljniju minutažu Vpotniku ako ostanu Petković i Drmić
  • Sunja86
    1.2k
    Ja se nadam da je na ljeto jedino izvjesna prodaja Josipa Šutala i da ćemo postojeći kadar zadržati bar do zime i da ćemo produžiti ugovore Mišiću,Ristovskom i Petkoviću uz pojačanje na lijevom beku i još kojoj poziciji
  • NitkoBitan
    17k
    i da ćemo postojeći kadar zadržati bar do zime i da ćemo produžiti ugovore Mišiću,Ristovskom i PetkovićuSunja86

    Mislim da nam treba drugaciji tip napadaca od Petkovica. Neki trkac poput Frigana... Moderni nogomet ne trpi igrace koji malo trce. Petko ima previse neuspjesnih driblinga, nonsalantnih paseva, slabo puca po golu iz daljine... Odlaskom Orsica je dodatno izgubio svrhu. Uglavnom moje misljenje je da ga treba prodat.
  • Nino Bule
    13.4k
    Svakako imat facunda caseresa kao opciju, dosta mi utakmica imamo i treba nac dobru zamjenu za misica za hnl koji moze bit startera a da je realna meta, mlad, dokazana kvaliteta i moze jos napredovat, ne bi smio biti skuplji ovo ljeto od 1-1.5 mil eura
  • Mali dioničar
    15.2k
    Odlaskom Orsica je dodatno izgubio svrhu.NitkoBitan

    Bila je neki dan utakmica Dinamo-Hajduk 4:0.
  • Sunja86
    1.2k
    Mislim da je Bulat dosta dobra zamjena za Mišića meni Bulat nikako nije osmica nego bas pozicija Mišića to jest šeštica
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ja baš suprotno mislim, Petko nam nikad nije imao važniju rolu nego sad. Prva zvijezda svlačionice i sigurno najbolji igrač. Nadam se ostanku, prije godinu dana bi puno lakše primio njegov odlazak
  • Sunja86
    1.2k
    Mogu se složit ali ako će taj napadač biti instant pojačanje a ne potencijal
  • Zagi
    7.6k
    Caseres je dobar ali više 8ica ne?
    Što je dobro jer nam ionako 8ica više treba.
  • Captain America
    17.6k
    Produženje Mišića mora biti prioritet Šimića i uprave. Dinamovac od glave do pete, igračina i veliki gospodin.
  • Armagedon13
    959
    Imamo mi igrača na posudbama, Janković,Sučić
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions