• Captain America
    17.6k
    Naveo sam ga sam ko primjer potencijalno rizične kupnje gdje se ipak igrač pokazao, a Sportske pišu danas da bi ga se možda probalo dovest. Jasno da je još puno posla pred njim.
  • Viola
    422
    Kako si došao do zaključka da je Šeško tako velik talent, a Vipotnik nije? Baš me zanima. Da, Šeško je extra talent, pred njim je velika karijera, ali koji je razlog da Vipotnik nije veliki talent? Jer ga Salzburg nije kupio sa 16 godina? Jer o njemu svjetski mediji ne pišu? Pa Vipotnik je bio odmah iza Šeška po golih u mladinskom pogonu. On i Šeško so harali u mladinskih kategorijah. Šeško je ekstra talent kakvog Slovenija dugo nije imala. Normalno je da trenutno nitko nije na njegovoj razini. Reci mi nešto. Za tebe nitko osim Haalanda i Mbappeja nije potencial i talent? Joao Felix, Jonathan David, Julian Alvarez (i još puno drugih) nisu talenti i potencijali da se razvijejo u top playera u budučnosti? Samo zato jer je Haaland ultra mega talent? Pa sad u tu usporedbu ubaci Šeškota i Vipotnika. Šeško je "Haaland" a Vipotnik je jedan od "Jonathan David, Julian Alvarez, Joao Felix......" i slični igrači, koji nisu neki world top of the top talenti, i tako poznati medijima, ali imaju potencijal razviti se u vrhunskog igrača.

    Možda sam zakomplicirao, ali mislim da si skužio poantu. Nisu svi Šeško, što ne znači da nisu veliki talenti.


    Samo to ti još ostavim ovdje:
    https://twitter.com/fbwonderkids/status/1600250753062293504?t=G-Xvaf9Fpk1Uxx_9G8d1hQ&s=19
    Nije ga bez razloga prije nekoliko mjeseca na twitteru spomenula ova stranica, koja objavljuje najveće talente.
  • SAS1987
    14.7k
    Kako si došao do zaključka da je Šeško tako velik talent,Viola

    Ne čekaj na odgovor :lol:

    https://www.zonadinamo.com/discussion/772/crna-lista-banirani-korisnici
  • Viola
    422
    A ja se raspisao u 3pm :lol:
  • Vučko53
    210
    Tomislav Rukavina koji je u skupštini je Tomislav Rukavina - bivši igrač i otac Gabrijela Rukavine?
    Koliko vidim, stao je na Zorićevu stranu. Mislite li da će Gabrijel ostati i nakon ljeta s nama, pogotovo uzimajući u obzir da mali pod Čačićem i neće dobiti veliku minutažu kako stvari stoje?
  • Nino Bule
    13.4k

    Ovo u skupstini je drugi tomislav rukavina, nema veze sa gabrijelom
  • Vučko53
    210

    Aaa odlično.. eto koincidencije..

    Onda je sve na Čačiću i tome da krene mijenjati u situacijama kad bi valjda svatko na svijetu zamijenio igrače
  • IstinaZaDinamo
    2k
    S obzirom koliko ljudi pita to u zadnje vrijeme, mozda ni Cacic nije siguran pa ako ima netko Cacicev broj neka mu javi da mali moze igrati
  • Armagedon13
    959
    Da li će Kačavenda biti prvi Šimićev potez?
  • Sunja86
    1.2k
    Izgleda da Čačić zeli Stojkovića po meni dobar potez
  • Orc123
    7.8k
    Po meni prva pojacanja bi trebala biti Vipotnik i Stojkovic
  • Patak
    2.9k
    Kačavenda i Roko Šimić su najbolji frendovi još kad su igrali za klince u Kustošiji.
  • Sunja86
    1.2k
    Izgleda da će tako i bit još da je dovest lijevog beka da Ljubičića dobijemo u veznom redu
  • Zagi
    7.6k
    Stojković bi bio kaj, priprema za odlazak Ivanušeca? Baturine?
  • Orc123
    7.8k

    Ma simic sada odlucuje i siguran sam da je upoznat sa tim problemom jer ukoliko ne dovedemo beka ljuno ne moze u sredinu a sad smo toliko kratki u sredini da ljubo mora ici u sredinu. U hr ligi nema boljeg i perspektivnijeg def. Veznog....a svakako ce jos jedan centralni ili defenzivni veznjak trebati....Lukanic je prezelen
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions