• Keyser Soze
    10k
    Kaj je Tomurad bio na Barišićevoj strani?
  • Fićo1986
    1.1k
    Dinamovci....ovo je svjetlo na kraju tunela....sada treba zapet još jače još snažnije još hrabrije još odlučnije! Pokrenimo i nastavimo dinamovštinu kao do sada,krenite na utakmice,potičite sve u borbi za demokratski i slobodni dinamo,za naš dinamo za klub svih nas koji ga volimo bez interesa! Sad kada su sve maske pale kada vidimo kolika mala hrpica ološa i seljačina drži uzde kluba sada je na nama da zapnemo jos jače i kažemo dosta teroru u našem dinamu! Potaknimo ljude da čitaju zonu,da prate novosti,da idu na tekme,da se ukljuce u svaku akciju,da ponosno istaknemo da smo veci dinamovci od svake one ljigave mamićeve pudlice koja je samo zbog interesa u klubu! Strpite se još malo doc ce red na nas!
  • Jurki
    11.8k
    Vjerujem da bu Šimic napravio dobar posel, covjek je igral za Inter i Milano, bil skaut u Milanu i siguran sam da zna kak su klubovi poslozeni na Zapadu i da nam bu puno toga dobroga donesel.
    Nakon dugo dugo godina sam optimista da ce klub krenuti u dobrom smjeru.
  • Crle
    540


    I da još nešto napišem pa da lagano završim sa pisanjem :D

    Tipa ovakva pitanja:
    Znači, dečki, da smo Barišiću donijeli pobjedu u skupštini, tko bi garantirao da će stvarno provesti sve što je obećao?

    Ovaj forum je super stvar za klub i navijače, no mislim da ovakva pitanja nisu potrebna niti da će na njih biti odgovoreno. Većina nas ne zna konkretno što se sve događa iza kulisa (neki više neki manje) i treutno je bolje tako.

    Poanta je da imate ljude koji su u tome već 10+ godina i kojima u ovoj situaciji jednostavno treba vjerovati jer su dokazali da znaju što rade i da ih treba pustiti da rade.

    Također i sa iznošenjem svega i svačega što je netko čuo od nekog tko ima nekog.

    (xavier, ovo ne ide tebe osobno :))
  • Nino Bule
    13.8k
    "Tko broji glasove? Dečko, a tko si ti? Pa ti nisi još registriran.", vikao je netko s druge strane dvorane.

    A mladić koji je brojao glasove bio je Igor Kalabek, upravo jedan od tih povjerenika, koji, dakle, po tvrdnji te druge strane, još nije ni bio član Skupštine."

    Deda samo nam javi tko te prozivao
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Nismo, malo manje imamo. Mislim, ostaje poanta ali evo cisto informativno. Mi imamo oko 10m kn, oni 12m
  • Klenx
    5.7k
    Deda samo nam javi tko te prozivaoNino Bule

    I plati cugu novinaru jer te nazvao mladićem.

    Mene samo jedno zanima - hoce li se novih 8 povjerenika opet trebati verificirati na sljedecoj skupstini ili su oni vec sada punopravni clanovi skupstine?ksapi

    Ako bude redovna skupština u 12. mjesecu onda će se opet gledati tko je učlanio najviše između dvije redovne.
    Ako bude izvanredna (trećina skupštinara mora dati potpis), onda opet upadaju oni koji su učlanili najviše između dvije redovne skupštine. One u 12. mjesecu i ove sad. Znači opet bi naših 7 trebalo upasti unutra (jedan je bio mamićevac).

    Ispravite me ako griješim.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Znači da bi bilo dobro da stari sazove izvanrednu makar dan prije redovne
  • superhik
    11.1k
    Mislim da smo svi promašili realan cilj kojeg je trebalo dostići na ovoj skupštini.

    Svi smo očekivali konačno izbacivanje Mamićevaca iz kluba jučer.

    Međutim, realan i postignut cilj je promjena Statuta koji je dugoročno puno važniji i jači
  • Nino Bule
    13.8k
    Danas saznajemo dva nova clana uprave, navodno jos jedan bivsi nogometas a drugi je iz financijskih krugova
  • NitkoBitan
    17.6k
    Kopao sam malo po "Mamicevcima", tj. vec sam se zaustavio na prvom i ne ide mi se dalje jer mi se vec povraca. Paško Dodić, Mamićev kum, Hdzovac, inače prijatelj s Andrijom Jarkom i onim "prosvjetiteljem" i postenjacinom Bangourom. 80tak razmjenjenih poziva sa ustavnom sutkinjom...
  • Klenx
    5.7k
    Kopao sam malo po "Mamicevcima", tj. vec sam se zaustavio na prvom i ne ide mi se dalje jer mi se vec povraca. Paško Dodić, Mamićev kum, Hdzovac, inače prijatelj s Andrijom Jarkom i onim "prosvjetiteljem" i postenjacinom Bangourom. 80tak razmjenjenih poziva sa ustavnom sutkinjom...NitkoBitan

    Navodno da se taj obećao bio Barišiću, i da je čak zvao na dan skupštine ili prije da potvrdi da je za njega.

    Inače vlasnik Zlatarne Dodić, Caffe bar Gold blizu okretišta Dubrava, više poznatih slučajeva da su gorili auti ispred ili da su bacane bombe po istom.

    Jedan od najboljih frendova Glavatog jr., oba glavata brata su dok su bili u državi bili redovni gosti u Goldu.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Inače vlasnik Zlatarne Dodić, Caffe bar Gold blizu okretišta Dubrava, više poznatih slučajeva da su gorili auti ispred ili da su bacane bombe po istom.Klenx

    Neka loša serija auta izgleda, neki tehnički kvar i to.
  • Jurki
    11.8k
    nekak sam misljenja da se nebude cekala redovna skupstina vec prvi tren kad bude sigurno da kvorum nece pasti tj kad bumo imali dovoljno ruku.
    Mislim da je Mirkecu jako bitno da cim prije zabetonira situaciju u skupstini.
  • Crle
    540


    Pa to. Ovdje se radi o klubu je koji je već skoro 20 godina zatvoren za javnost i štičen od raznih institucija da nitko ne može prismrditi klubu i bilo kakvim informacijama.

    Problem je bio čak i doć do tog statuta.

    Do prije koji mjesec Mamić je imao većinu u skupštini.

    A praktički preko noći je izgubio većinu i mora rušiti kvorum, neki ljudi su morali otić iz kluba (čak oni koji su bili zacementirani tamo do prije koji mjesec), ide promjena statuta i to se javno govori, Šimić je ušao u upravu, nikad bliže izgradnja stadiona... i to sve praktički "preko noći".

    Ovo je što se dogodilo je golemo!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.