• Mali Zeus
    13.2k
    Dosta loše je to Mumija i pripremio i odradio. Znaš da će ti ovi radi cirkus i ići na rušenje kvoruma kao zadnju mjeru i kao da se i sam prije pomirio da neće biti kvoruma, ne znam. Uostalom, možda je trebao samo nastaviti sjednicu pa nek se poslije dokazuje je li bilo kvoruma ili ne, s prljavima treba prljavo, jebiga.
    U svakom slučaju ako ništa je ovo bio prvi, mali, ali važan korak u rješavanju karcinoma, ne ide to prek noći, al ne treba čekati do 12 mj. nego odmah krenuti u daljnje rješavanja na sve moguće načine. Ne dati toj ekipi ni minute odmora.
  • Jurki
    11.8k
    pa nebi bas rekel da je ovo lose ispalo. Sad bu Mirkec moral iti u promjene u klubu ili bu zvisel. Da je odnesel pobjedu onda bi mogel delat kaj hoce. Ovak ga navijaci drze u šaci.
    I da nadam se da budu ovi koji su otisli sa skupstine a zaposlenici su kluba dobili otkaze.
  • Oluja
    4.3k
    Gabrijel je Tomislavov sin, ali to nije Tomislav koji je u skupstini
  • Klenx
    5.7k
    Svim zaposlenicima koji su srušili kvorum, momentalni otkaz.

    Pa nek idu u Međugorje po dnevnice.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Prihvaćam da možda neće naći kompromis sa niti jednim čovjekom iz Zorićeve struje. Možda su se uistinu toliko zakrvili da ne postoji baš nikakva mogućnost dogovora. Međutim u tom slučaju može vladajuća (naša) struja u skupštinu imenovati druge ljude i pritom ne mislim na ljude iz navijačkih redova. Mogu recimo teoretski Gregurić i Vedriš imenovati svoje stare prijatelje Jožu Manolića, Jadranku Kosor i Stjepana Mesića kao skupštinare. Što ih priječi u tome? Zašto bi radije imali u skupštini 50 Boysa kad mogu imat svojih 50 pajdaša i kućnih prijatelja?Dammir10

    Loš ti je sarkazam, tj. loše pokušavaš prikriti da si mamićeva struja.
  • Jurki
    11.8k
    da skuzil sam sad da se radi o dvije osobe koje se isto zovu i prezivaju.
  • Mali Zeus
    13.2k
    k
    ↪Mali Zeus pa nebi bas rekel da je ovo lose ispalo. Sad bu Mirkec moral iti u promjene u klubu ili bu zvisel. Da je odnesel pobjedu onda bi mogel delat kaj hoce. Ovak ga navijaci drze u šaci.
    I da nadam se da budu ovi koji su otisli sa skupstine a zaposlenici su kluba dobili otkaze.
    Jurki

    Ma ok je ispalo kak je moglo, samo mislim da je Mumija loše odradio i pripremio sjednicu. Al kak sam reko ovo je samo početak i to dobar početak. Mali koraci, već je te ekipe manje. Ne toliko manje koliko bi trebalo biti i stračna je činjenica da ih je i dalje, nakon svega, 34 u skupštini al malo pomalo.
  • Ludovic IX
    7.3k
    "Na prosinačkoj skupštini na kojoj je srušen Antolić odnos je bio 40-17 za mamićevce. Sinoć je u Sheratonu bilo 30-24, ali bez povjerenika što znači da je velik broj skupštinara prešao pod Barišićev zastavu, a uvjet za to bio je odlazak Antolića."

    znači ipak nije bip 36-34 kak se pričalo jučer.. zapravo 36-25 je bilo (jedan valjda nje glasao)..

    drugi članak na istom portalu ipak priča o 33 mamičevca jučer..nek se dogovore
  • Boysica
    501
    Nakon prospavane noci nis se bolje ne osjecam , a opet novi pocetak za voljeni klub
    Sve ce doc na svoje bez kalkulacija
    Ak smo do sad cekali budemo jos to malo dok se ne sredi skupstina .
    Moramo gledat u naprijed a ne se svadat
  • Jurki
    11.8k
    mozda smo svi mi malo nezadovoljni kaj se to sranje nije rijesilo do kraja.. al jbg kak i sam kazes ne moze se 20 godina sranja rijesiti preko noci. Za nekoliko mjeseci ili do kraja godine se bu situacija jos poboljsala.
    Bitno kaj je sad da se pipa zaprla prema Međugorju do kraja
  • Mali Zeus
    13.2k
    Veli Mumija da će se ići na novi statut. Je li to uopće moguće u ovoj i ovakvoj situaciji?
  • Jurki
    11.8k
    statut mora odobriti skupstina. Vjerojatno se bu napravio nacrt novog statuta a do toga budu neki od ovih debila otpali van.
    Ne znam dal se moze nekog hititi van zbog opstruiranja rada kluba i skupstine.
    Jbg ak je skupstina pa moras prihvatiti da si u manjini a ne ko neodgojeno deriste se pokupiti i otici
  • dotepenec
    98


    Pa sve je jasno, parazit se bori za svoj idealni život. Marketing ne postoji, ništa ne radi, a siše lovu od domaćina. Ništa novo.

    I kad se zapitate o dinamovom marketingu, pa bolje da ga nema nego da je ovakav pijačarski.

    Može li mi netko pojasniti, može li sada uprava dati otkaz ovome parazitu, ne radi skupštine već radi lošeg obavljanja svog posla? Adio mare!
  • Mali Zeus
    13.2k
    Mali Zeus statut mora odobriti skupstina. Vjerojatno se bu napravio nacrt novog statuta a do toga budu neki od ovih debila otpali van.
    Ne znam dal se moze nekog hititi van zbog opstruiranja rada kluba i skupstine.
    Jbg ak je skupstina pa moras prihvatiti da si u manjini a ne ko neodgojeno deriste se pokupiti i otici
    Jurki

    Treba riješiti Zoriće, Zovke i ostalu gamad kako god je moguće.
  • Jurki
    11.8k
    Vjerojatno moze dobiti otkaz.. jer ga je uprava postavila i uprava ga moze maknuti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.