• CrniJack
    49
    Morao sam se ulogirati da napišem da mi nikako nije jasno šta jedan Dalibor Poldrugač radi u skupštini Dinama. K.... od igrača, koji je položio za trenera, ali nikada nije šansu dobio i onda se uhljebi u skupštinu kao nekakva legenda kluba.
    S druge strane taj vječni klupski uhljeb, Vlak. Uopće me ne zanima što on za razliku od prvog je igračka legenda, ali čovjek koji je još prije 10 godina propao kao trener i onda se zubima i noktima grebao da se uhljebi u klubu pod svaku cijenu.
    Poldrugaču i Vlaku ovo treba dobro zapamtiti!
  • Papastrumf
    12.4k

    Te gluposti dolaze s druge strane. Jasno im je da drugacije vise ne mogu prismrditi klubu.
  • Zagi
    7.7k
    Joooj da su samo njih dvojica problem...
    Koliko tu ima ljudi koji loptu nisu puknuli ali su po raznoraznim kumstvima u skupštini.
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Kako bi se reklo u zivotu nisu sutnuli ni macku sa kucnoga praga a kamo li loptu.

    Sve u svemu,pricekajmo dedu da se slegnu dojmovi pa cemo znati vise.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Oni su među poznatijima pa onda najviše bodu u oči. Kada se dođe u tu poziciju sve potjerati i zatim deratizirati.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Ekipa, a sta ako Barišić danas, sutra ili do slijedeće skupštine umre, tko je onda predsjednik, ide li se u izbor novog predsjednika i hoće li to utjecati na promjenu statuta i današnji scenarij? Nije provokacija nego jednostavno čovjek ima već 87 godina.
  • Zagi
    7.7k
    Ma joj pa onaj jedan je doslovno samo vozač pa je promoviran u skupštinu i njegov glas ima istu vrijednost kao Vlakov i Poldrugačev.
    Pa onda narkosovi kumovi.... Toliko tu smeča ima , za ne vjerovati.
    Sjećam se kada sam čitao u Jutanjem taj popis skupštinara, zgražao sam se.
    Al tu smo gdje jesmo, jbg.
  • San Lorenzo
    15.9k

    Ok, ali ako se prije mjesec dana četvero skupštinara odreklo članstva, jedan je umro...kako onda i dalje brojimo 80 skupštinara?
    Isprike ako se blamiram ovakvim pitanjima, ali stvarno je sve muljavo posloženo.
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Ma sve jasno...

    Kao sto sam rekao pricekajmo dedu i njegovo vidjenje situacije ali meni se cini kako je trebalo pokusati izglasati sve promjene koje su bile na rasporedu pa neka se Zoricevi zale gradskoj upravi a gradska uprava neka ponisti tu odluku iako ja ne vjerujem da bi nego bi protumacili statut onako kako i nama odgovara.
  • CrniJack
    49

    Trenutno bi mi jedina satisfakcija bila da se iz kluba potjeraju sve Mamićeve kuje, sve do zadnjega, bez milosti, uz zabranu pristupa loži stadiona.
    Vlak mi je najveće razočaranje, obična uhljebčina bez trunke ponosa, koji je zaslužio da ga navijači na izlasku iz Sheratona ubace u najbliži kontejner mješanog otpada.
  • Nino Bule
    13.8k

    Ne brojimo 80 skupstinara ali iz nekog razloga se taj clanak o kvorumu tumaci tako da mora bit 41 zastupnik, o tome se i prije skupstine govorilo da je taj broj 41 i nije to bas situacija kako je index predstavio kao da barisic i ekipa nisu imali pojma da eto mogu imat kvorum sa 37.
    Mozda dobimo uvid u taj famozni pravilnik o skupstini pa nam bude jasnije zasto je 41 taj broj.
  • Zagi
    7.7k
    Zato i želim detaljan popis skupštinara.
    Nakon ovog danas su sve maske pale. Točno se zna tko je za koga.

    Danas se glasalo protiv narkomana. Vrlo jednostavno.
    Svi koji su rušili kvorum su jasno i glasno za njega.
    Samim time više nemaju mjesta u Dinamu, nikada.

    Imena i prezimena molim.
  • miro
    4.4k
    Samo ustrajnost do kraja, bez velike euforije ili padanja u depresiju, bit će Dinamo opet naš
  • Mlađi referent
    12.3k
    Pozitivno je svakako što smo mi sad “A strana” u ovoj borbi. Prvi put u 23 godine glavati je u podređenom položaju i mora radit preokret.

    Predsjednik je iz naše struje, uprava isto, u skupštini nas je više.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Valjda zato što piše da se skupština sastoji od 80 skupštinara i nema druge opcije kada tih 80 nema. Siguran sam da su Barišić i ekipa puno puta provjeravali sve mogućnosti, nisu ludi da izgube takvu opciju ako je moguće.
    Ne blamiras se s pitanjima (barem ja to ne vidim tako) jer je klupski statut (osim po nedemokratskom ustroju) pun rupa i nejasnoća, nema smisla pola toga u njemu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.