• Ludovic IX
    7.3k
    Iskreno, najradije bi se isključio od svijeta do kraja sutrašnjeg skupštine. Neću lagati, nadao sam se da ćemo do četvrtka imati jasniju sliku o tome što nas čeka, da nećemo čitati o nekim nesuglasicama između simica i barisica. O nekim figama u džepu barisica i o tome da zapravo ništa ne znamo.

    Piše se o članu uprave iz redova bbb i dtsm. Čemu to? Osim ako taj član nije neki dr.mr . iz ekonomije i sportskog managementa. Ne treba nikakva uvlačenja u pak BBB-ima.

    Ja kao član, navijač, simpater, netko tko živi dinamo svaki dan samo želim da moj klub bude transparentan prema meni i svim svojim članovima. A nek klub vode oni koje mi izaberemo (barem predsjednika) a ne da oni biraju po potrebi jer sad im trebaju bbb i dtsm.

    Nadam se da je ovo samo puhanje na hladno i da će sutra biti još jedan veliki dan za dinamo.
  • San Lorenzo
    15.9k

    Zato sam ja za 9.3. već ranije uzeo godišnji, znam da sutra od mene ne bi bilo nikakve produktivnosti. :lol:
  • NORTE
    11.5k
    Piše se o članu uprave iz redova bbb i dtsmLudovic IX
    U tekstu piše da bi 2 (od 13 mjesta) bila za navijače u IO, a ne u upravi.
  • Olmic
    3.7k
    Ne pisem u nikakvoj losoj namjeri ili slicno, ali nadam se da jedan od tih 2 nece bit Juraj Cosic
  • plavi67
    922
    na prvu reko ne mogu vjerovati, ali polako, neće Šimić uć u kaljužu s lopovima, naravno da oće svoje ljude imati. vjerujem u dogovor na kraju .

    e jučer se vozio u busu i vidim konja rožića haha
  • maddaddam
    2.9k
    e jučer se vozio u busu i vidim konja rožića hahaplavi67

    Kaj si osniva klub?
  • Keyser Soze
    10k
    jučer se vozio u busu i vidim konja rožića hahaplavi67

    Kad slupaš klupski auto, preostaje ti samo vožnja busom...
  • plavi67
    922
    da, valjda ide u nk zet ak još postoji
  • Jurki
    11.7k
    e jučer se vozio u busu i vidim konja rožića hahaplavi67

    Samo mala opaska.. nemoj ubuduce tak plemenitu zivotinju uspoređivati s tom spodobom.
  • plavi67
    922
    mirko nemoj kenjat i sve zasrat, svaka čast na elanu...
  • Mali Zeus
    13.2k
    Nisam puno očekivao od Šimića, ali lik ispao totalni šupak.
    On čeka rasplet, sasvim mu je svejedno tko će imati većinu.
    Nekako si mislim da je i taj neki plan koji ima nije baš nešto, dapače.
  • San Lorenzo
    15.9k

    Baš suprotno od toga, da je htio samo fotelju, pristao bi na bilo šta i bolio bi ga kuki, ovako je odbio jer nezna s kim bi radio i promjene koje želi možda ne bi mogao sprovesti u djelo.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Baš suprotno od toga, da je htio samo fotelju, pristao bi na bilo šta i bolio bi ga kuki, ovako je odbio jer nezna s kim bi radio i promjene koje želi možda ne bi mogao sprovesti u djelo.San Lorenzo

    Sve je to ok, ali veli da nema dogovor ni s kim i da Barišić i Zorić trebaju izići s imenima. Meni to izgleda da će se on prikloniti ili jednoj ili drugoj struji, ovisno tko pobijedi.
  • Keyser Soze
    10k
    Čisto sumnjam da će ući u to ak dobije Mamićeva struja, zato se i čeka rezultat jer oni ne žele Šimića pa bi bilo suludo da uđe u upravu, a pobjedi struja koja nije pokazala nikakav interes za promjene.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.