• Sunja86
    1.2k
    I ja sam na ovom tragu razmišljanja nažalost
  • Nolifer
    8.1k
    Smrdilo mi je na tako nešto, nije mumija baš očito svoj pod stare dane. Radi debile od svih nas, jer mu je najmanje stalo do kluba. Strašno :vomit:
  • Keyser Soze
    10k
    Pa mumiji je bilo bitno da zadrži vlast, a ne da se riješi Mamićevih ljudi radi demokratizacije kluba i ko zna čega, on je ovim ispunio svoi plan i očekivanja dok su Boysi tu bili samo statisti koji će bit iskorišteni ak će bit potrebno u vidu povjerenika. Boysi su skupili povjerenike i tek onda paf- od Šimića nema ništa jer bi time Barišić više izgubio kontrolu, nažalost se to tek sad iz ove perspektive vidi. Ne bi me čudilo da se Mamić ponovno sliže s njim i evo nas opet na početku, neće mu teško bit imat svoje ljude unutra. Na kraju je Medo dobro napisao tekst i ja sam rekao da mi je pitanje legitimno, ZAŠTO BARIŠIĆ JAVNO NE KAŽE DA KLUB IDE U DEMOKRATIZACIJU? Pa eto sad se zna, zato što su navijači bili pijuni da on preuzme potpunu kontrolu nad klubom i možda se čak samo riješi Antolića jer je bio ključ rata u klubu, ako je tako onda je mumija s 9 banki jebeni master mind.
  • emilperska
    5.7k
    Možda nije tako crno kako se i čini. Bilo bi dobro da se stari obavještajac konačno o svemu oglasi.

    Moguće je da nije mogao garantirati Šimiću pobjedu u Skupštini u četvrtak pa samim time ni mogućnost kadroviranja po Izvršnom odboru i zato se gurala opcije da Šimić uđe u Upravu prije Skupštine i operativno (privremeno) vodi klub do sljedeće Skupštine. Moguće da se to onda Dariju i nije svidjelo jer ne daje nikakva jamstva za dalje i to je legit s njegove strane.
    Uglavnom, mislim da je razdvajanje i pucanje veza Barišić-Mamić otišlo predaleko i da tu sigurno nema suradnje sa strane Barišića jer se ekipa oko njega (Cvitković, Naglić, Bergman) dosta izložila protiv glave.
    Do četvrtka ćemo morati pričekati pošto se stari očito neće po pitanju ničega oglasiti. Nadam se da ako je došlo do pucanja veze Šimić-Barišić, da Šimić nije jedina opcija za ubacivanje u Upravu.

    Svima oko sebe govorim da jedini način da demokratiziramo Klub je da u ovoj situaciji ubacimo ljude u Skupštinu (imamo preko povjerenika), Upravu (nadam se Dario ili bilo tko s naše strane) i da imamo nekog u Izvršnom odboru taman da je riječ o 1-2 člana. Sve druge alternative da će se klub mjenjati izvana su iluzije i nisu realne. Promjena kluba će s ovim glupim statutom morati doći iznutra i zato suradnja s Barišićem u četvrtak je trenutno jedina opcija da se to pokrene..
  • Papastrumf
    12.4k
    Neki dan vam je Tradicija pisao da ne osuđujete odmah nekog buduci da vjerojatno nemate relevantne informacije.
    Kako stvari stoje, nije Mirko zajebao. Ima jos vremena do sjednice IO sutra.
  • Nino Bule
    13.8k
    "Navijaci" jos ni za sta nisu digli ruku niti pomogli mumiji, mogao se on rjesit antolica i prije i preuzet konce kluba da je htio, niti je medo u pravu jer ponavljam ni za sta jos nije glasano. Tko zna kakve su kombinacije sad u igri, mozda ima dovoljno ruku bez povjerenika mumija, mozda se dogovori nesto do skupstine opet sa predstavnicima navijaca, mozda je stvarno doslo do pomirbe sa zdravkom, u sferi smo nagađanja i nista konkretno ne znamo dok se ne dignu ruke u cetvrtak.
  • San Lorenzo
    15.9k
    I ako netko još uvijek dvoji je li demokratizacija potrebna klubu, ovo je savršen primjer da jest...4000 ljudi koji su se prošli tjedan učlanili u klub i svi oni koji su koordinirali tom akcijom te time jasno poručili da je dosta ovog mrcvarenja je opet ispalo posrano.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Piše se odmah katastrofično, a nitko ne zna što je bilo i jeli ovo definitivno. Ohladite malo.
  • Patak
    2.9k
    Mi tu raspravljamo sa manjkom pravih točnih informacija. Ne znamo zašto Ademi želi otići, što planira Barišić, što Zorić i ekipa...Svi nešto šute i kemijaju...
  • Nino Bule
    13.8k

    To je posljedica ovakvog statuta i uhodanih nacina upravljanja, nikad bitnije rjesit se ovog kaosa jer ako se ovakvo prebrojavanje prolongira na jos 6 mjeseci, godinu dana, bog nam bio na pomoci
  • Boysica
    501
    Ja sam rekla vec ja tom starom (broju 1 ) ne vjerujem niti malo nit mi smrdi nit mirisi on nece reci ko je s njim u skupstini zato Simic nece , a opett nezz dali i zelim da ude Simic on je pak oko sebe okupio sve ugledne zagrebcane
  • xavier
    12.1k
    @Papastrumf vam napiše gore, ali nitko nije doživio nego svatko po svom i dalje.
  • Keyser Soze
    10k
    Kaže Šimić da ništa nije gotovo i da može ući nakon skupštine (ovisno o rezultatu), ali i da Barišić mora jasnije komunicirati.
  • emilperska
    5.7k
    Jedini način da se ovaj statut promjeni je iznutra. Izvana neće biti promjena budući da je odobren od nekoliko državnih tijela i tu sumnjam da će se ikad išta desiti.
    Na koji god način se u četvrtak mora ući organe Kluba u četvrtak. Taman da imamo 1 člana Uprave i 1 člana Izvršnog odbora i onda raditi na promjeni statuta iznutra. Sve drugo su iluzije i maštanja. Ako ste mislili da će ići glatko i da ćemo kao vojna hunta u 1 danu očistiti klub i promjeniti statut, to jednostavno u ovakvoj RH nije realno..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.