• Nino Bule
    11.3k
    Malo smo zalutali u temi, poticaj je bio da marijana vlaka ne mozemo zvati stetocinom jer eto on je legenda kluba a i ima informacije iz kluba pa njegova procjena da je zdravko bolja opcija sasvim legitimna, cinjenica da direktno profitira od takve odluke, da je apsurd da prima od kluba godisnje 100k eura+ i da odlucuje o tome tko ce upravljat klubom, je izgleda nekima manje bitna jer eto sve je to isto.

    Da, sklanjanje mamica nije kraj price vec samo pocetak i da puno tu oranja ima da bi sve to profunkcioniralo kako treba je meni perfektno jasno, samo to je potpuno druga tema od toga da u skupstini postoje stetocine koje imaju direktne koristi od toga koga biraju, a ne da su to samo zainteresirane strane koje eto procjenjuju sta je bolje za buducnost kluba i da takve odluke treba postovat, NULA postovanja prema marijanu vlakom i svakoj takvoj stetocini u skupstini koja je i zaposlenik.
  • Markelo
    2.5k
    Netko cijelo vrijeme surađuje s okupatorom i ne odriče ga se do samog kraja. Ja ne znam šta drugo napravit s takvima nego ih naglavačke izbacit iz kluba
  • Robi T
    209
    Ako je istina,ovo mi je uljepšalo dan i nastupajući tjedan.
  • anti190-314
    70
    jel se zna u koliko sati je skupština?
  • NORTE
    9k
    9.3.2023.

    Bit će to novi rođendan Tvoj
    Bit ćeš opet dinamo!
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    To znači da sami imamo kvorum?
  • Keyser Soze
    8k
    To ne možemo znat, al imat ćemo 8 povjerenika ako je ovo istina.
  • Mrvica
    3.1k
    Uljepšan dan definitivno!!
  • ZGV
    3.1k
    lb6z85l8usm8ksvc.jpg
    Naslov iz novina koji čekam više od 15 godina
  • San Lorenzo
    11k

    Još samo nek se makne ovaj upitnik na kraju...još 5 dana nadam se :smile:
  • masacusec
    3k
    Svaki autokrata jednom doživi kraj!
  • Armagedon13
    958
    Uprava kluba šalje pozive skuštinarima,ne može se tamo pojavit svatko.Od onih 45 odbiješ suspendirane,i one koji su odustali,možda još netko odustane.Mislim da on nema ni 30
  • Boysica
    441
    Citam sad nezz koje novine da smo dobili 8 clanova u skupstini , nema nis na telegramu sluzbeno
  • Dammir10
    266
    Gotovo je to. Iza Mamićeve struje ne stoje ni gradonačelnik ni ministarstvo ni mediji ni itko imalo moćan i utjecajan. Izbacit će se ako bude potrebno svi skupštinari, svi ljudi iz nadzornog odbora i svi povjerenici koji su na strani Mamića da bi kontra strana dobila prevlast. Politika je tako odlučila i tu ni Bog osobno ne može ostaviti Mamića na vlasti.

    Što preostaje Mamićevoj struji? Žaliti se sudovima koji su pod kontrolom te iste politike? To je ista situacija kao na skupštini HNS-a kad je politika odlučila da Mamićeva struja (Šuker) treba biti na čelu saveza. Tada je Štimac mogao samo gledati kako fizički udaljavaju njegove povjerenike i mogao se jedino žaliti sudovima a to je bila unaprijed izgubljena bitka. Sada se to isto događa Mamiću.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.