• Mr Anderson
    8.4k
    Što se tiče stadiona, mogu reći ono što sam čuo od frenda koji je u ekipi grada Zagreba koja je uključena u projekt. Stvari se odvijaju u pravom smjeru, radovi na Kranjčevićevoj bi trebali početi ove godine, stadion bi trebao imati oko 12.000 mjesta. Radi se na tome da se Medića iseli iz Veslačke jer bi tamo trebala biti Dinamova škola kad krenu opsežni radovi rušenja Maksimira.
  • Zagi
    7.9k
    Kaj je sa tom Veslačkom? Medić traži previše love?
    Treba nam kamp oduvijek, lokacija je odlična , a Zagreb je propao...
  • Nino Bule
    13.9k
    Ja sam cuo isto za kranjcevicevu i veslacku, to bi za dinamo bio pun pogodak al jos se ne nadam nicemu dok to ne bude sluzbeno
  • NitkoBitan
    17.9k
    Samo da se ta Kranjceviceva ne pretvori u trajno rjesenje (aka Rujevica), malo me plasi taj kapacitet od 12 tisuca. Pa Pampas je tu negdje i izasao je 50tak milijuna eura. Treba i na tom zamjenskom stadionu inzistirat na koliko toliko navijackoj tribini jer ak bu to tribina od par redova iza gola grupa ce itekako patit.
  • Mr Anderson
    8.4k

    Nema Medić kaj tražiti. Već postoji rješenje da mu je to oduzeto. Ali kak je kod nas sve sporo tako i njegova deložacija ide sporo. Stalno odgađa nekakvim žalbama.
  • Mr Anderson
    8.4k

    Evo, baš ovo kaj ti kažeš mi je i taj frend onako off the record rekao da se pribojava toga i da je malo sumnjičav. Čak veli i da je imao neku prepirku sa Svetinom koji je u ime saveza tamo i gura Kranjčevićevu radi nekih privatnih interesa. Prvo je bilo da će biti onaj minimum od 8.500 da se može igrati LP. Sad će biti preko 12.000 samo tako. U svakom slučaju kak stvari stoje, prije 2027. neće biti maksimirski stadion gotov. Ni u kom slučaju.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Neće bit teško dočekati 27-u.. ja čekam od 1999-e i onog novoselovog megalomanskog projekta.
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Clanci Ivice medvjeda su tragikomicni. Danas se svatko naziva novinarom i jos glumi relevantnog novinara koji ima informacije iz kluba. Ni sam ne zna kako bi uvjerio citatelje u tu pricu pa u 95% clanaka ubaci recenicu "temeljem provjerenih izvora iz kluba" ili "poucen dugogodisnjim iskustvom i informacijama koje imam iz kluba" itd itd.
  • Zagi
    7.9k
    Zašto mu je oduzeto? Nije platio struju i vodu?
  • maddaddam
    2.9k
    Veli frend da već ruše nešto oko Kranjče sa sjeverozapadne strane, neke stare napuštene objekte. Ne znam ima li veze sa izgradnjom igrališta.
  • Mr Anderson
    8.4k

    Nisu mu produžili koncesiju.
  • Mr Anderson
    8.4k

    Da, ima veze...to zemljište je bilo Petračevo.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Prema tome istom novinaru Ademi već mjesec i po dana igra u Arabiji a Čačiću su svi okrenuli leđa u svlačionici poslije Gorice.

    Očito s razlogom postoji izraz "dnovinar".
  • Armagedon13
    959
    Tko financira izgradnju Kranjčevićeve
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.