• Dammir10
    266
    Dinamo igra bez bekova. Vjerojatno na poluvremenu ulaze Ristovski i Ademi a u 60.minuti i Drmić.

Mauro ,Drma i Bočkaj su ovo morali igrat od prve.plavi67

Veći si to napisao, već ti se odgovorilo da je ovo važna tekma, po mnogočemu i važnija od iduće prvenstvene i ponavljaš svejedno da su eto baš njih trojica "morali" biti unutra, kao da je na klupi ostavio 3 dokazana prvotimca koji bi garantirali da ćemo danas Loksu maznut 3-0, a ne jednog dečka koji je došao neki dan, jednog koji daje svoje, ali od zdravog Petka bome nije bolji i jednog za kojeg nitko više od nas, a ni on sam ne zna na kojoj to poziciji "mora" igrati..

Pa obrazloži kad si već uporan u zagovaranju.. :)
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Špikić ko za k... prvo maši loptu, pa lopatu, i sad čistu šansu promaši, iako priznat dobra reakcika i sa Čavlinine strane.
    1.6k
    Ne želim samo sada Spikica izdvajati, problem je zalaganje cijele ekipe, najveći problem je bezvoljnost i manjak agresivnosti, nadam se da neće ispasti da smo se kao balon ispuhali poslije Hajduka. Idemo sad drugo poluvrijeme s više želje i po preokret.
  • Svi na Sjever
    2k
    Ne sjećam se kad smo izgledali dobro s Irancem u prvih 11, jednostavno nemamo širinu terena.

Bez Ademija i Ristovskog koda je pristup drugačiji, donose toliko potrebnu tenziju i agresivnost u našoj igri.
  • Majki2111
    2.8k
    Moramo priznati Loksa bolje ušla u tekmu, dobivala duele i bila konkretnija. Bilo je pitanje vremena kad će gol pasti.
  • Mr Anderson
    6k
    Uspavano smo ušli u utakmicu, valjda su mislili da će se Lokomotiva usrati nakon što smo razvalili tovare. A ono sasvim suprotno, Loksići baš nabrijani da ovo dobiju.
  • Praskaton
    2k
    Nikad nisam optimist kad je dinamo u pitanju,al ovo vjerujem da okrecemo lagano u drugom pol.
    Solidna igra,bekovi stekaju.
  • Nolifer
    7.1k
    Špikić je trebal ono zabiti, pa to je bio čisti zicer, dobro ga je Ljubo proigrao...

Nadam se preokretu u drugom poluvremenu.

Znači po meni bi trebali dobiti priliku Drmić, Rukavina....

Nema predaje...

Sam da mi ne sruše tiket već na početku, jer mi je to prvi par...
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Moharami je igrac manje kako god okrenes, bilo to u obrani ili napadu. Rile je space shuttle za njega.
  • plavi67
    921
    baš zato kaj je važna tekma su trebali dobiti priliku. zašto, kako to? po čemu je mauro lošiji od ljube? jel dobio priliku? Drma trebi dat šansu. Bočkaja na krilo, Špikić van, Rukavina također unutra, Baturina u sredinu ,Bulat napolje. Nevistić unutra, Liva van i za kraj uprava napolje, eto sad jasno