• Droljo
    5.1k

    Jbte. Pa nek ostave nekoga bar danas dežurnog u pm. Velim. Nisam iz zg pa nemrem doći ali poslao sam sestru da učlani ženu, mene i sebe :) koja nema veze s dinamom.
    Edit: sad vidio tek post o vremenu kad su tamo
  • Nino Bule
    11.6k


    Fan Shop radi danas od 10-14 te od 17-20, a sutra od 10-20 sati.
  • Ola
    97
    Ide netko u ilicu danas/sutra da uclani i mene?
  • Miro93
    2.7k
    Znači, oni koji su se učlanili online prije 4,5,6 i više mjeseci i postojeći su članovi neka se opet učlane preko BBB danas na utakmici ili u Ilici danas ili sutra. Neka 20 eura, postojeće članstvo i stav "ma ima dosta članova" ne bude prepreka nakon svih ovih godina borbe, odricanja, žrtvovanja i represije. Znači, bitno je preko koga se učlanjujete. Tko zna kome mogu pripisati vas koji ste se učlanili online.
  • NORTE
    9.3k
    Znači, oni koji su se učlanili online prije 4,5,6 i više mjeseci i postojeći su članovi neka se opet učlane preko BBB danas na utakmici ili u Ilici danas ili sutraMiro93
    Ako ovo vrijedi i za ekipu koja se učlanila prije 4-6 mjeseci ovo treba razglasiti svuda i odmah!
  • Miro93
    2.7k
    Neka netko potvrdi, ali ja sam tako shvatio. Uglavnom, ima i smisla jer su bitni povjerenici (u našem slučaju netko iz naših redova), a online učlanjenjem nisi nigdje osim što si član.
  • seljak86
    2.4k
    Vrijedi li isto za nas koji smo trenutni članovi, ali se nismo online učlanili?
  • Miro93
    2.7k
    Ovisi preko koga si se učlanio
  • Ivek3009
    55
    Ako nisam u mogucnosti doci u Ilicu, kako mogu obnoviti clanstvo online, a clan sam od 11mj?
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Ako nisam u mogucnosti doci u Ilicu, kako mogu obnoviti clanstvo online, a clan sam od 11mj?Ivek3009

    Za one koji nisu u mogućnosti osobno otići u Ilicu, mogu na mail adresu dostaviti ispunjenu prijavnicu, privolu i potvrdu o uplaćenoj članarini klubu.
  • Boysica
    458
    Sta je sa nama koji smo u Fan Shopu se uclanili jel mozemo kak to popravit stukla bi sama sebe sad sto nisam cekala i uclanila se na sjeveru ili na Ilici ?
    Hvala na odgovoru
  • miro
    3.2k
    možda negdje već piše, ali bih bio zahvalan ako mi netko može pomoći po ovim pitanima:

    1. kad idem učlanit sebe, klince, starce i frendove pretpostavljam da trebam doć s isprintanom i potpisanom prijavom ?

    2. trebaju li skenirane/isprintane osobne?

    3. trebaju li se klinci isto potpisat ili se ja potpisujem umjesto njih?

    4. jesam nekaj zaboravio?
  • Tradicija bunta
    5.5k
    1. kad idem učlanit sebe, klince, starce i frendove pretpostavljam da trebam doć s isprintanom i potpisanom prijavom ?

    2. trebaju li skenirane/isprintane osobne?

    3. trebaju li se klinci isto potpisat ili se ja potpisujem umjesto njih?

    4. jesam nekaj zaboravio?
    miro

    1. Da

    2. Ne

    3. Ne

    4. Lovu :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.