• vjeko1701
    5.9k
    Ma nije to niš novo. Obično se u ovakvim utakmicama, posebno ako su lošiji vremenski uvjeti, daje simbolična nadoknada.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Nakon kaj su se po mecavi probijali do Zagreba sad pitaj Boga gdje su i sta rade, na vijestima pise da su zatvoreni svi putevi prema Dalmaciji. Mislim da bu Torcidasi preispitivali neke zivotne odluke :lol:
  • Nolifer
    6.5k
    Nadam se da su im bar fritule ponudili da se ne smrznu da su kao kod kuće....
  • Krizy
    35.5k
    Attachment
    VID-20230226-WA0021 (990K)
  • masacusec
    3.1k
    pa to je za čisti žuti 1/1
  • BBB Sibenik
    4k
    0b6jvjx8kiqo0tyq.jpeg
    Rile :strong: :heart:
  • Neki tip
    19.1k
    xzmip967ajygz8c1.jpg

    Fata je Fata, al 2x je 2x :strong:
  • vjeko1701
    5.9k
    I ne bi se baš sprdao s ljudima zapelim bez krova nad glavom stotinama kilometara od kuće. Jedno je kad sam pisao da im ne treba izlazit u susret po pitanju pomicanja početka utakmice ali nadam se da je klub nešto napravio da pomogne jer ovo su ipak puno ozbiljnije stvari od sporta. Tu se pokazuje gospodstvo i odnos prema navijačima.
  • Benito
    553
    Već par puta pišem i brišem i ne znam kaj bi napisao zapravo. Ne mogu vam opisat koliko sam sretan!!
  • Rocky1986
    244
    Ima netko video na kraju kad smo pjevali s igracima “za dinamo dao bi sve”
  • db-izbjeglica
    12.7k
    I ne bi se baš sprdao s ljudima zapelim bez krova nad glavom stotinama kilometara od kuće. Jedno je kad sam pisao da im ne treba izlazit u susret po pitanju pomicanja početka utakmice ali nadam se da je klub nešto napravio da pomogne jer ovo su ipak puno ozbiljnije stvari od sporta. Tu se pokazuje gospodstvo i odnos prema navijačima.vjeko1701

    joj daj dobro ono e...
    ne bi da su u sibirskoj divljini zapeli na -45...a ne na autocesti sa hrpom benzinskih, hotela, motela i čega sve ne.
    + ih je pola došlo iz zagreba i okolice.
  • vjeko1701
    5.9k
    Nedjelja navečer je, vrijeme za k*, posebno kroz gorski kotar i liku..ok, neće umrijeti od gladi i hladnoće ali nije ugodna situacija. Tim bolje ako ih je većina lokalaca, znači da lakše pomogneš manjem broju ljudi. A evo, sad i vidim da je bilo nečeg oko stadiona.
  • seljak86
    2.3k
    Se zna kaj je bilo s navijačima iz Dalmacije?
  • Nino Bule
    11.3k
    Tek sad primjetio da kod tovara nikola kalinic nije dobio minute, mogli bi oni upast u teske potrese i kaos, sto je apsurd s obzirom da mi imamo potrese vec 3 mjeseca u klubu(nad kojim niza vrsta likuje).

    Sad nam se otvara sve, ako se uspije progurat promjene u klubu, s pravim sd-om koji ce zadrzat ovaj kostur i nadogradit ga di treba, mozemo odmaglit svima i stavit se u poziciju i da nastavimo ovako u europi i da imamo prostor za afirmaciju igraca tipa rukavina u hnlu
  • ZGBhoy
    1.7k
    Sin i ja Uživali lijepa tekmu i puno lijepih poteza.
    Neznam kad sam vidio Hajduk ovako nemoćnog protiv nas, baš smo se popišali po njima.
    Baturina je igračina prava sve se bojim reć al izgleda da ima sve predispozicije da bude bolji i od Luke.

    Čekamo taman Avion za povratak, tužni kaj opet odlazimo iz Zagreba al ponosni zbog viđenog
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.