• ksapi
    2k
    Vidim da dosta ljudi pita za online uclanjenje, a da svejedno bude preko nasih povjerenika…

    Moze li se napraviti neki online obrazac koji bi ljudi ispunili pa uplatili novce za clanarinu na neki IBAN/Paypal/Revolut ili kako god pa da se i to uracuna u brojku?
  • deda
    27.5k
    Tko ne stigne do BBB fanshopa ili to ne može napraviti na utakmici u nedjelju neka mi se javi u inbox.
  • ksapi
    2k
    Reuclaniti se mogu samo oni kojima istice clanstvo u 2. ili 3. mjesecu
  • deda
    27.5k
    Možeš i prije, ali ti ističe članstvo po novoj. Znači ako si učlanjen npr. do 8 mjeseca i sad se opet učlaniš članstvo ti traje do 2/2024.
  • mileni
    93
    Kolike su šanse da se uvede da članstvo vrijedi za TU godinu a ne godinu dana od učlanjenja....mislim da se na taj način može lakše pratiti broj članova...
  • Jaro
    5.4k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/pao-veliki-dogovor-za-konacni-poraz-zdravka-mamica-antolic-odlazi-a-nasljeduje-ga-proslavljeni-vatreni-15309135

    A svi su uvjereni da ce "bojsi" dobiti 8 povjerenickih mjesta? Ne vidim scenarij u kojem se nece pojaviti odredjen broj "povjerenika" s hrpom "clanova" iz BiH.
    Mislim, znam da je bitno "tko broji"...
  • Ludovic IX
    5.1k
    ja bi rekao da je to sad čak i nebitno u smislu broja glasova za barišića. ako murjak odlazi, ovi koji su bili protiv formalno više nemaju razlog bit protiv a meni se čini da i ide sve u tom smjeru da mumija ostane a da službeno predstave šimića odmah..

    mali korak prema onome što želimo ali opet korak od 1000 milja u odnosu na sto je bilo
  • dinamo vitez
    214
    I meni se čini da se stvara jedna kohezivna grupa i da više neće biti nekih frakcija i podjela u borbi za prevlast. Vjerujem da će Dario kao bivši igrač koji je u karijeri puno stekao na najpošteniji način voditi klub i da više nećemo morati razmišljati o previranjima i isplatama provizija. Nadam se da će se okružiti stručnim ljudima koji vole Dinamo i na bolji način nego dosad voditi sportsku politiku kluba. Vjerujem da dolaze bolji dani :pray:
  • Captain America
    13.3k
    Dario se među prvima osobno izložio i postavio protiv divljaka i još prije 10 godina pokušao nešto napravit, iako je bio svjestan da će to bit jako teško. Ovo je ogromna stvar za naš klub i korak u pravom smjeru.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Teško se kod nas bitne stvari mijenjaju preko noći, ali ovo je ogroman pomak ako to prođe. Riješiti se i Mamića i Antolića u isto vrijeme. I minimalni pomak u pravima članova u skupštini koji bi mogao dovesti do konačnog cilja.
  • ksapi
    2k


    Ovo i mene jako brine. Tko zna je li vec i pola hercegovine uclanjeno u klub
  • Eduardo
    17.2k
    kasnim, ali evo za svaki slučaj...
    l1yvvgnj4djhadax.jpg
  • Olmic
    2.7k
    Ako dode Simic pretpostavljam da na ljeto nas ceka velika rekonstrukcija sto momcadi sto cijelog sportskog sektora
  • Ludovic IX
    5.1k
    zašto momčadi? zna se osovina i sumnjam da će oni otići.. ajde, nek šutalo ode kad se već godinu dana priča o tome ali tko još.

    ostalo nema veze sa rekonstrukcijom, samo pojačavanjem
  • Captain America
    13.3k
    Čačko će dobit otpremninu za prste polizat, bit će među najbogatijim umirovljenicima u državi. #daneškugornaaparatima

    Nisam fan imenovanja Bišćana koje se spominje, mislim da mu je ovo prerano, a i igranje bunkera s mladom repkom mu ne ide u korist
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.