• dzg717
    1k
    Sramota
  • Nino Bule
    13.8k
    Ovaj sibenik je jako zajebana ekipa, po kadru mi izgleda bolje od dosta prvoligasa. Ono sto je zalosno je da ovako lose raspucavas nakon sto si zabio u zadnjih 5 sec i imas psiholosku prednost, mi se raspadnemo i dva put fulamo citav gol
  • Keyser Soze
    10k
    Realno s ovakvim kadrom kakav imamo očekivana je borba za play off i eventualni prolazak u polufinale prvenstva. Za titulu i kup nismo, za takav rezultat treba više uložit u ekipu.
  • Patak
    2.9k
    Za kup nismo? Pa morali smo proći drugoligaša doma. Badrov i Prgomet su bivši igrači FD? Oni plus dva Brazilca solidna ekipa.
  • Keyser Soze
    10k
    Mislio sam na osvajanje kupa
  • Nino Bule
    13.8k

    Nije bas ni corluka za bacit, jako dobra je to ekipa
  • blue heart 72
    1.7k
    Ovo se jednostavno moralno proći. Ne znam kako se uopće pokušava opravdati večerašnji debakl.
  • BBBaranja
    2.5k
    Šibenik je odlično složena ekipica s dosta iskusnih igrača plus brazilci..
    A za naše nemam riječi,taman smo uhvatili formu i očekivao sam iskreno da ćemo uzeti kup.
    Pojedinci iz naših redova mi ne izgledaju ko igrači za prvu ligu,vratar koji je po meni najbitnija figura u futsalu isto niš posebno..
  • Mlađi referent
    12.3k
    Nakon Novog Vremena i Pule uz najavljivan spektakl ovo je stvarno antiklimaks. Ništa, idemo dalje ugurat se u taj PO pa kaj bude, ali…
  • Nino Bule
    13.8k

    Ne pokusavam nista pravdat, naravno da je ovo podbacaj ali za takvo sto ustvrdit ne treba govorit nerealno o sibeniku ko da nas je izbacio top kerestinec.
  • blue heart 72
    1.7k
    ma vidi se da ŠBK nije bezvezna ekipa, ali organizator si završnice, igraš sa drugoligašom, već je bila opomena izbacivanjem Torcide od strane Murtera. Najbolje da za ulazak u polufinale kupa igraš protiv ekipe sa termina. Ja volim nazvati stvari pravim imenom, koliko god to (ne)popularno bilo
  • Toma
    0
    Ti si stvarno za izbost oči. Koliko su Drmić, Oršić, Petković ili Ademi pogledali utakmica Futsal Dinama?
    Ovaj dečko je za sve nabrojane institucija. Ne sramoti se.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ovaj dečko je za sve nabrojane institucija. Ne sramoti se.Toma

    Šta reče i osta živ
  • Patak
    2.9k
    Nemojte sad tu neke tenzije podizati između FD i GNK, malo previše uz težak dan jučer.
  • LM1995
    1.8k
    Ti si stvarno za izbost oči.Toma

    Prva rečenica prvog posta… Dobrodošao na Zonu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.